![]() |
Week-end Race George Dunareanu BRAILA - 20 apr 2008
Pacat ca nu ne-a reprezentat nimeni la liniutele acestea desi avem masini in Bacau... cu pretentii. Pe aceasta cale tin sa ii multumesc lui Dragos care a mentionat la festivitatea de premiere ca "reprezinta" si Bacaul. Si iar pacat, ca am fost doar 3 baieti de la noi- spectatori, mergand doar eu , Aju si Ciobenul. Totusi am vazut si Golful GTI a lui Zozo , dar mi se pare ca el pleca cand am revenit noi de la turul orasului. Pacat, inca o data...
|
Re: Week-end Race George Dunareanu BRAILA - 20 apr 2008
pai eu la ora 9 eram deja in Braila si testam asfaltul...si cu cele doua damburi nu cred ca aveam nici o sansa sa termin intreg cursa....cica alea erau partile reparate :???:...oricum eu tin la masina mea si prefer sa fie tot o bucata si dupa curse....sper la drumuri mai bune si la mai mult bun simt din partea organizatorilor care ar putea sa ne cheme pe niste drumuri ...macar plane :twisted:
|
Re: Week-end Race George Dunareanu BRAILA - 20 apr 2008
Quote:
nu era perfect dar e departe de cum il descrii tu |
Re: Week-end Race George Dunareanu BRAILA - 20 apr 2008
Quote:
|
Re: Week-end Race George Dunareanu BRAILA - 20 apr 2008
cand te duc pana la braila, sa stai in dreapta sa vezi cum face masina mea pe drmul ala, la 60 km/h ,nu la 130..`150..160....si dupa poate itzi schimbi parerea.:?:
|
Re: Week-end Race George Dunareanu BRAILA - 20 apr 2008
Quote:
|
Re: Week-end Race George Dunareanu BRAILA - 20 apr 2008
Are roti pe 19 si la cea mai mica denivelare ii atinge contra aripa.. Asta e..Nu a avut timp sa isi ridice suspensia, si nici nu a stiut ca vor fi unele denivelari..Si cu asta PUNCT..
|
Re: Week-end Race George Dunareanu BRAILA - 20 apr 2008
Quote:
|
Re: Week-end Race George Dunareanu BRAILA - 20 apr 2008
Pai il apar CUMETRE :) :) :)... Stiu ca nu i-ati reprosat dar am zis motivul exact pt care nu s-a dat..
|
Re: Week-end Race George Dunareanu BRAILA - 20 apr 2008
iar din pacate.... ar fi fost mai multi baieti din BC cu masini "frumoase" care va place sa ii dati pe centru 150 si sa intrati in rond la statuie cu vreo 50 km/h.... sau care mergeti senzatie majora cu 40 la ora... ca sa nu se vada exact cate spitze are "jentile" da crom'.... poate vede vreo maimuta...
|
Re: Week-end Race George Dunareanu BRAILA - 20 apr 2008
Aaa..sa inteleg ca faci aluzie la mine?
|
Re: Week-end Race George Dunareanu BRAILA - 20 apr 2008
deci ma repet ...eu tin la masina mea si o vreau intreaga si dupa o asa zisa cursa pe o asa zisa pista de alergare....daca observai ca unele masini de 300 de cai aveau spoilerele lipite cu banda adeziva..pt acestia nu conteaza suprafta de rulare,pt mine in schimb DA...daca e ok ma dau daca nu NU...nu ma intereseaza cine se da si cum se da..eu tin la masina mea si cand va fi o suprfata adecavata am sa alerg cat pot de bine , pana atunci am sa stau pe margine si am sa astept sa se asfalteze drumurile...si nu e problema mare cu turele de centru..putem sa ne deplasam oricand in afara orasului pt o tura mica pt cei care pot fugi :shock:
|
Re: Week-end Race George Dunareanu BRAILA - 20 apr 2008
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:12. |
- Copyright 2026 4Tuning