Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Special Edition (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/73402-e46-special-edition.html)

xxdadixx 03-04-08 21:53

E46 - Special Edition
 
14 Attachment(s)
In sfarsit, dupa lungi asteptari mi-am gasit si eu o masinuta pe gustul meu :D
Pe scurt: 320d, 12/2004
Culoare BMW Individual Statusgrau,
Interior sport piele BMW Individual Walknappa,
Trim interior BMW Individual Birke anthrazit
Xenon samd.
Pe viitor o sa fie ceva modificari minore pe care o sa le scriu aici

Salut colegii de "suferinta".

Poze:

Patrulei 03-04-08 21:58

Re: E46 - Special Edition STRATUSGRAU
 
Foarte frumoasa masina.Interiorul e de invidiat:)Sa o stapanesti sanatos si fara incidente;)Bafta si numai bine;)

F.R.Sonic 03-04-08 22:01

Re: E46 - Special Edition STRATUSGRAU
 
Foarte frumoasa Dadi, si merge superb, am avut onoarea sa vad cum merge :)trage bine, n-ai ce sa-i bagi de vina!! :oops: sa aveti grija unu de altu:twisted:

BULLETTT 03-04-08 22:09

Re: E46 - Special Edition STRATUSGRAU
 
Trage bine nu?...noroc ca nu ai spus ca rupe norii:D

Daca vrei sa vinzi interioru sa imi spui:)

scorp 03-04-08 22:16

Re: E46 - Special Edition STRATUSGRAU
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 1464203)
In sfarsit, dupa lungi asteptari mi-am gasit si eu o masinuta pe gustul meu :D
Pe scurt: 320d, 12/2004
Culoare BMW Individual Statusgrau,
Interior sport piele BMW Individual Walknappa,
Trim interior BMW Individual Birke anthrazit
Xenon samd.
Pe viitor o sa fie ceva modificari minore pe care o sa le scriu aici

Salut colegii de "suferinta".

Poze:

BELEA :peace:

dar o sa simti pe viitor dorul benzinei :)

°SFC° 03-04-08 22:18

Re: E46 - Special Edition STRATUSGRAU
 
Rupere de nori cu interiorul asta :shock: ... sa ai parte de frumusetea asta de masina.

O mica curiozitate: care este diferenta intre xenon-ul normal si cel pe care il ai tu? Pt. ca nu am mai auzit de Xenon Samd

De abia astept sa vad ce modificari o sa-i aduci... :D

dragos002 03-04-08 22:18

Re: E46 - Special Edition STRATUSGRAU
 
Foarte frumos si ingrijit... Cai $ ai dat pe el ?

fratzika 03-04-08 22:38

Re: E46 - Special Edition STRATUSGRAU
 
Felicitari!!!
Mistoaca masinutza cat in cape, iar interiorul e belea....
Sa o folosesti fara incidente si cand vin acasa sa ma dai o tura cu ea :)).......sau poate facem schimb pt. o zi....sper sa am si eu sa-ti dau ceva la schimb :))

f.intruder 03-04-08 22:38

Re: E46 - Special Edition STRATUSGRAU
 
super tare masina 8)
culoarea e super beton
sa o folosesti sanatos

xxdadixx 03-04-08 22:41

Re: E46 - Special Edition STRATUSGRAU
 
Quote:

Originally Posted by scorp (Post 1464242)
BELEA :peace:

dar o sa simti pe viitor dorul benzinei :)

Asta-i viata, trecem pe biodiesel ca-i mai ieftin :D

Quote:

Originally Posted by °SFC° (Post 1464250)
Rupere de nori cu interiorul asta :shock: ... sa ai parte de frumusetea asta de masina.

O mica curiozitate: care este diferenta intre xenon-ul normal si cel pe care il ai tu? Pt. ca nu am mai auzit de Xenon Samd

De abia astept sa vad ce modificari o sa-i aduci... :D

samd "si asa mai departe", nu m-am apucat sa-i enumar optiunile. Daca sti germana astea-s:
Sportliche Fahrwerksabstimmung, Multifunktionslenkrad incl. Geschwindigkeitsregelung, Sport-Lederlenkrad, Aussenspiegelpaket, Modellschriftzug Entfall, Exterieurumfänge in Wagenfarbe, Grünkeil-Frontscheibe, Raucherpaket (aber NR Fahrzeug), Sportsitze/Lordosenstütze/Sitzheizung für Fahrer u Beifahrer, Scheinwerfer-Waschanlage, Nebelscheinwerfer, Regensensor u automatische Fahrlichsteuerung, Xenon-Licht für Abblend- u Fernlichfunktion, Blinkleuchten weiss – individual, Special Edition Exclusive ( BMW Individual Lackierung stratus grau metallic, Lederausstattung Walknappa zimt, Handbremse- u Schalthebelbalg in Lederfarbe, Fussmatteneinfassung in Lederfarbe, BMW Individual Interieurleiste Birke anthrazit, Exklusive Einstiegsleiste), Comfortpaket (Fussmatten in Velours, Innenspiegel automatisch abblendend, Armauflage vorn, Park Distance Control, Klimaautomatik, Bordcomputer, Radio BMW Business) neue Winterreifen

Ca modificari in primul rand la capitoul muzca, ceva taiat in usi sa pun 2 difuzoare, un MP3 si un subwoofer.

Quote:

Originally Posted by dragos002 (Post 1464253)
Foarte frumos si ingrijit... Cai $ ai dat pe el ?

Am luat-o de la o persoana privata, a avut fff mare grija de el, are pachet de fumatori dar nu a apasat nici macar o data pe bricheta. Service-urile sunt facute la BMW. Asta-i anuntul: http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lxakrskzwh3t

69WRX 04-04-08 21:15

Re: E46 - Special Edition STRATUSGRAU
 
foarte frumos interiorul ala pana acum decat pe un 330d am mai vazut :)

gelu_r 04-04-08 22:22

Re: E46 - Special Edition STRATUSGRAU
 
masina e exceptionala deci mi se pare mai unic nu e ca ce vezi zilnic pe strada..eu vad zilnic cate 200 e46 si cam toate seamana intre ele..niste jante de E92 pe 19 si cum ai spus tu muzica (ca din pacate pe fostul proprietar nu la interesat la luat cu caseta nici macar cd)si aia e masina..deci e exceptionala succes cu ea..

69WRX 04-04-08 23:03

Re: E46 - Special Edition STRATUSGRAU
 
nu are magazie de cd-uri ? am vaz ca majoritatea care au cass si navi mic au magazie

edit: acum am vazut ca nu ai navi :D

driver_xs 04-04-08 23:10

Re: E46 - Special Edition STRATUSGRAU
 
in poza a 6-a putea sa incadreze tot castelul :-P. da oricum pozele sunt reusite, la fel si masina 8)

r27kul 04-04-08 23:24

Re: E46 - Special Edition STRATUSGRAU
 
Ssssssssssuper masina,cand o sa cresc mai mare o sa vreau si eu una ca ea!:oops:


All times are GMT +2. The time now is 09:57.

- Copyright 2024 4Tuning