![]() |
Help...Va rog!!!
Salut...Daca are chef si timp cineva...Imi explica si mie va rog...Ce inseamna SQ,SPL,HU...si nu doar atat...As mai avea o intrebare...Mi-am luat pachetul Street Racer de la Magnat...Un woofer Street Racer 3000 XXL...si o statie Magnat Ultra 2000...As vrea sa ma ajute cineva cu configuratiile statie...Chiar nu ma pricep...Nu as vrea sa vibreze masina din toate incheieturile...Dar as vrea sa se simta ca am un tub de bass in portbagaj...Multumesc anticipat!
|
Re: Help...Va rog!!!
sq - sound quality
spl - souind pressure level hu - head-unit // poate fi cd-player/mp3 player/ casetofon/ dvd legat de statie nu stiu ce sfaturi iti pot da pt ca nu ma pricep prea bine dar stiu ca nu tre data foarte tare. si acum depinde de reglajele statiei o vei face sa sune cum vrei tu. |
Re: Help...Va rog!!!
Quote:
|
Re: Help...Va rog!!!
Quote:
haaaaaaaaaaaaaaaa |
| All times are GMT +2. The time now is 00:02. |
- Copyright 2026 4Tuning