Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Hyundai (https://forum.4tuning.ro/125-masina-mea-hyundai.html)
-   -   Josephine a mea ( Hyundai Elantra ) (https://forum.4tuning.ro/125-masina-mea-hyundai/55364-josephine-mea-hyundai-elantra.html)

ShurikeN 24-10-07 22:11

Josephine a mea ( Hyundai Elantra )
 
Salutare .Fratilor, am si eu un Hyundai elantra crdi , din 12.2001 . I-am facut chip tuning si acum are 140 cp .. m-ar interesa sa stiu daca pot sa-i pun o suflanta sau daca as gasi si eu piese de tuning pentru ea ( e motor CRDi ).. M-am uitat peste tot si pentru tuning extern nu gasesti nimic in Europa , sau poate nu stiu eu unde sa caut. Poate-mi sare careva in ajutor.;)

tre 25-10-07 10:40

Re: Josephine a mea ( Hyundai Elantra )
 
in Europa nu, dar la mama ei acasa da: www.sharkracing.com

ERY 25-10-07 17:09

Re: Josephine a mea ( Hyundai Elantra )
 
Eu body kitul l-am facut la niste baieti...sau cum se zice "custom made"...si pt accesorii am folosit cu incredere e-bay si magazinul Prototype Project din Cta.

ShurikeN 25-10-07 20:42

Josephine a mea ( Hyundai Elantra )
 
Quote:

Originally Posted by tre (Post 1166797)
in Europa nu, dar la mama ei acasa da: www.sharkracing.com


Fac livrari in Romania ? Daca da, aveti idee care ar fi taxele , pt ca as vrea sa-mi comand ceva de la ei .. am gasit ceva frumusel..

ShurikeN 25-10-07 20:51

Re: Josephine a mea ( Hyundai Elantra )
 
Quote:

Originally Posted by ERY (Post 1167521)
Eu body kitul l-am facut la niste baieti...sau cum se zice "custom made"...si pt accesorii am folosit cu incredere e-bay si magazinul Prototype Project din Cta.

Nu ai un site al magazinului Prototype Project pentru a vedea ce si cum au ei pe acolo ? Cat despre body kit, cum as putea legatura cu niste meseriasi sa-mi zica daca se poate face ceva frumos pentru masina si la ce pret .

tre 25-10-07 23:14

Re: Josephine a mea ( Hyundai Elantra )
 
le poti da un mail, sunt foarte comunicativi. chiar e recomandat sa le dai exact seria sa-ti spuna daca piesa respectiva e buna pt. masina ta.

ShurikeN 27-10-07 21:33

Re: Josephine a mea ( Hyundai Elantra )
 
Multumesc mult. Acum sa vad cand vor primi ceea ce ma intereseaza pe mine .. adica niste Angel Eyes .Am sa le trimit un mail sa ma instiinteze cand primesc.

ShurikeN 28-10-07 21:00

Re: Josephine a mea ( Hyundai Elantra )
 
M-ar interesa si pe mine sa imi faca cineva un virtual tuning sa vad cum ar arata intr-un mod agresiv modificata. Daca sunt doritori .. sa-mi dea un buzz la adresa Shuriken_ro de ymsg pt a le da niste poze... Multumesc anticipat

VaLeX 29-10-07 11:38

Re: Josephine a mea ( Hyundai Elantra )
 
dudaaa..pt VT intra aici => https://forum.4tuning.ro/103-styling-by-request-idei-tuning-pt-masina-ta/47261-masinile-voastre-preparate/page-31.html ...si vb cu aia de akolo :) intr`o sapt..sau cand au ei chef..te rezolva ;)

ADDOstreet_racer 09-11-07 18:38

Re: Josephine a mea ( Hyundai Elantra )
 
Dak te intereseaza un bodykit exterior ...si vrei sa iei legatura cu baitu care ia facut masina si lui ery da-mi un pm ....

VaLeX 21-12-07 00:35

Re: Josephine a mea ( Hyundai Elantra )
 
asteptam poze cu modificarile aduse la masinuta :)

buddy_lexx 08-05-08 16:40

Re: Josephine a mea ( Hyundai Elantra )
 
Quote:

Originally Posted by VaLeX (Post 1256082)
asteptam poze cu modificarile aduse la masinuta :)

cam lunga asteptarea nu crezi?:))

ShurikeN 13-10-08 00:10

Re: Josephine a mea ( Hyundai Elantra )
 
Salutare, stiu ca n-am mai dat de mult pe aici...dar acum am nevoie de niste idei de la cunoscatori. Masina mea are motor de 2.0 L si e diesel... ma intereseaza daca pot sa-i schimb turbina cu una de la o sonata sau un alt model de hyundai cu un motor mai mare si mai puternic...vreau sa fac un diesel cu multi cai .... Astept si alte recomandari din partea voastra...

aleks 03-12-09 17:04

Re: Josephine a mea ( Hyundai Elantra )
 
Mai urcă nişte poze cu ea, mor s-o văd cu culoarea nouă :)

FLAME 25-12-09 18:54

Re: Josephine a mea ( Hyundai Elantra )
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 2858910)
Mai urcă nişte poze cu ea, mor s-o văd cu culoarea nouă :)


ce culoare e ?nu mai e neagra cum era inainte?


All times are GMT +2. The time now is 12:17.

- Copyright 2024 4Tuning