![]() |
VW G4 Variant
Daca poate sa-mi dea cineva un sfat!
Nu cunosc f multe despre masina asta, o am de cateva luni insa mi se pare ca are unghiul de cadere cam mare la rotile de pe spate. Din cate stiu la break tre sa fie mai mare pt stabilitate in viraje insa la mine se intampla fenomenul de uzare a anvelopelor pe interior. Daca poate sa imi dea cineva o indicatie miar fi de mare ajutor |
VW G4 Variant-unghi cadere
Daca poate sa-mi dea cineva un sfat!
Nu cunosc f multe despre masina asta, o am de cateva luni insa mi se pare ca are unghiul de cadere cam mare la rotile de pe spate. Din cate stiu la break tre sa fie mai mare pt stabilitate in viraje insa la mine se intampla fenomenul de uzare a anvelopelor pe interior. Daca poate sa imi dea cineva o indicatie miar fi de mare ajutor |
Re: VW G4 Variant
am aceiasi masina da 1 an si pt mine e o masina f buna aici ma refer la CONSUM..consumul e super si e foarte fiabila pisele sunt acceptabile, dupa ce am luat-o a trebuit sa schima bucsaraia..un cap de bara si telescoapele(cam 4mil) in rest toate bune..am facut 54mii de km, din ce spui tu cu unghiul de cadere nus ce sa zic...a mea sta bine pe sosea si in curbe se comporta bine..asta poate pt ca nu conduc sportiv, nici nu as avea cum..golfu IV variant e o masina buna de facut km cu ea :)..ce sa zic..sa o stapanesti sanatos si la cat mai multi km
|
Re: VW G4 Variant
Multam pt urare
Iti doresc acelasi lucru Nu am mai intrat de mult pe forumul acesta asa ca de atunci am avut cateva probleme cu golfuletu. De ex: un releu de bujii tampit care imi dadea la diagnoza cu VAg comu intrerupere intre calc de abs si calc motorului iar acum a aparut inca o problema: pun contactul si incepe sa bazaie motorasul de stergator de luneta fara sa fie actionat Nu stiu ce are masinuta asta a mea insa a cam inceput sa ma enerveze. Servus |
| All times are GMT +2. The time now is 13:43. |
- Copyright 2026 4Tuning