Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   mi-au furat bara (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/52701-furat-bara.html)

giubau_v8 26-09-07 17:27

mi-au furat bara
 
azi noapte, 25 septembrie 2007, cineva m-a usurat de bara fata la masina...nu stiu cum s-a intamplat, nu mai pot de nervi...azi cand vroiam sa ma duc la munca am vazut masina fara bara si am ramas"masca"

asta s-a intamplat in regie, in parcare....nici o urma nimic, doar bara smulsa cu tot cu numar

daca vede cineva numarul de inmatriculare cj 28 mkn pe alta masina decat un pisik e36, compact albastru inchis ,va rog eu sa ma anuntati...cu politia nu am rezolvat nimic pentru ca nu sunt propietar si nu pot sa declar numaru furat, nu pot sa fac nimic..nici nu au venit sa se uite la masina, eventual sa ia amprente ceva:sad: ...

ce sa fac?

MauS 26-09-07 17:43

Re: mi-au furat bara
 
Quote:

Originally Posted by giubau_v8 (Post 1119899)
azi noapte, 25 septembrie 2007, cineva m-a usurat de bara fata la masina...nu stiu cum s-a intamplat, nu mai pot de nervi...azi cand vroiam sa ma duc la munca am vazut masina fara bara si am ramas"masca"

asta s-a intamplat in regie, in parcare....nici o urma nimic, doar bara smulsa cu tot cu numar

daca vede cineva numarul de inmatriculare cj 28 mkn pe alta masina decat un pisik e36, compact albastru inchis ,va rog eu sa ma anuntati...cu politia nu am rezolvat nimic pentru ca nu sunt propietar si nu pot sa declar numaru furat, nu pot sa fac nimic..nici nu au venit sa se uite la masina, eventual sa ia amprente ceva:sad: ...

ce sa fac?


Daca poti sa dai de proprietar usor, du-te cu el la politie. Bara avea ceva special sau era originala?:???:

giubau_v8 26-09-07 17:53

Re: mi-au furat bara
 
era originala...prop[ietaru e in cluj

G0rdy 26-09-07 18:35

Re: mi-au furat bara
 
asta da "minune"...pana acuma nu am mai auzit...dar cred ca a fost pus de cineva care avea nevoie de o bara de pisik..cine stie..alfel nu vad o explicatie

giubau_v8 28-09-07 15:16

Re: mi-au furat bara
 
cine are de vanzare o bara?

MauS 28-09-07 15:26

Re: mi-au furat bara
 
Quote:

Originally Posted by giubau_v8 (Post 1123051)
cine are de vanzare o bara?

Cauta la bazar.....era cineva care dezmembra un e36 mai demult.:-) Cu numarul vezi sa nu ai probleme. :???: Sau ai rezolvat-o?

giubau_v8 28-09-07 15:34

Re: mi-au furat bara
 
cu numarul...am fost si azi la politie..dupa 1 ora de asteptat m-am dus la sefu de tura..si in 5 min mi-a dat o dovada ca numarul a disparut...
cat despre bara...am cautat peste tot azi..nu am gasit decat noua...undeva la 3.5 mil...vreau una second ca tot dau masina ....am cautat la bazar..am dat vreo 2 telefoane da nimeni nu mai are bara fata..se pare ca sunt cautate

Bogyciu 06-10-07 22:13

Re: mi-au furat bara
 
Ai gasit bara? Cred ca am eu ceva da nu stiu sigur daca e de pisica, pun o poza maine. E putin julita dedesupt, cu niste spritz chit se rezolva... Zi daca te intereseasa.

Bogyciu 06-10-07 23:19

Re: mi-au furat bara
 
1 Attachment(s)
Ia uite ce am eu, daca te intereseaza dai un semn. E putin mai noua decat ce vrei tu...

dreaq 07-10-07 01:40

Re: mi-au furat bara
 
Pai tu crezi ca hotul e destul de idiot incat sa monteze bara si sa lase si numarul pe ea? Bine ar fi asa dar cred ca intra in top 10 al boilor de pe planeta:P

giubau_v8 10-10-07 00:50

Re: mi-au furat bara
 
Quote:

Originally Posted by dreaq (Post 1136408)
Pai tu crezi ca hotul e destul de idiot incat sa monteze bara si sa lase si numarul pe ea? Bine ar fi asa dar cred ca intra in top 10 al boilor de pe planeta:P


eu m-am gandit ca poate respectivul nu avea interes doar cu bara...stiu eu din ce retea o fi facand parte? stiu eu la ce furturi s-o fi folosind numarul meu?..deaia mi-e mie...sa nu ma tezesc cu politia la usa ca m-a vazut nush cine ca dadeam spargerea nush unde;)

bara am cumparat pana la urma..da ii lipsesc 2 bandouri

se poate inchide/sterge topicul asta ca nu isi mai are rostul


All times are GMT +2. The time now is 11:55.

- Copyright 2026 4Tuning