Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   Masini Combi ??? (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/50340-masini-combi.html)

H0lyBoy 02-09-07 20:31

Masini Combi ???
 
am inceput shy eu un nou thread.am un Golf Combi shy nu am vazut nici unul aici.daca stiti sau aveti poze cu masini Combi VW tunate le puteti afisa pentru a le admira :lol: .....
Astept sa vad daca merge sau nu tuning`ul pe combi...:D :rolleyes2

RAUL 22 03-09-07 15:08

Re: Masini Combi ???
 
Salut omule este un pasat kombi in oras la mine kombi arata super nasol scuzama dak team jignit!!

H0lyBoy 03-09-07 23:00

Re: Masini Combi ???
 
:rah::p .....nu jignesti pe nimeni....oricum nu am inceput nimik sa fac....doar idei as dori:P :D....fiecare are parerea lui de aceea e bine ca exista forum....oricum niste poze nu ai???as fii recunoscator:D.....

CJ-01-WOB 04-09-07 23:07

Re: Masini Combi ???
 
combi ?
wtf?


oameni buni fani VW . de ce nu invatati macar minimul de termeni inainte sa va apucati de TUNING :?:

H0lyBoy 04-09-07 23:13

Re: Masini Combi ???
 
dap.......sorry daca nu intelegi termenul de "combi"......variant daca suna mai bine pt tine...daca la asta te refereai....acum fiecare intelege daca vrea.....ideea era daca sunt tuningate....idei,poze,solutii,proiecte,etc....:ne utral:

CJ-01-WOB 04-09-07 23:14

Re: Masini Combi ???
 
www.google.com

H0lyBoy 04-09-07 23:47

Re: Masini Combi ???
 
pe mine m`ar interesa mai mult tuning de motor cu ce as putea incepe;)....ce ai putea sa imi recomanzi....iubesc masina shy as dori sa ii cam fac ceva....app am un G4 TDI 101 cp....;)...ms mult de ajutor....

Jokerman170 12-09-07 21:27

Re: Masini Combi ???
 
Quote:

Originally Posted by H0lyBoy (Post 1081891)
pe mine m`ar interesa mai mult tuning de motor cu ce as putea incepe;)....ce ai putea sa imi recomanzi....iubesc masina shy as dori sa ii cam fac ceva....app am un G4 TDI 101 cp....;)...ms mult de ajutor....

la motor ma gandesc ai putea face la fel ca la un mk4 normal, la exteror... eu zic nu se merita... poate numa daca vrei sa-l faci pimp-mobile exagerat cu boxe enorme prin portbgaj si neoane, nush eu la asta m-am gandit

C-jay_VSS 06-12-07 10:51

Re: Masini Combi ???
 
parca nu m-as apuca de exterior la masina asta..
aspectul a cam fost sacrificat in favoarea utilitatii, masina de familie, pirde din sportivitate
daca vrei sa te apuci serios de tuning eu zic sa o schimbi..

WNS 15-12-07 12:07

Re: Masini Combi ???
 
Orice masina poate fi modificata si va arata mai bine, indiferent din ce clasa face parte. Important este ca tuning-ul sa fie cu bun gust. Chiar aici pe forum poti vedea un Variant modificat frumos si cu multa pasiune, este vorba de masina lui rudolf.s.

Google te poate ajuta cu poze cate vrei, uite cateva exemple:
https://img176.imageshack.us/img176/7204/pampers1kh1.jpg https://img214.imageshack.us/img214/2259/pampers2hb6.jpg

https://img525.imageshack.us/img525/3307/029gz2.jpg https://img507.imageshack.us/img507/752/280ib8.jpghttps://img524.imageshack.us/img524/7204/clnwag1qg7.jpg https://img507.imageshack.us/img507/469/clnwag4nc1.jpg

https://img507.imageshack.us/img507/9126/golftdi3hf0.jpg https://img176.imageshack.us/img176/6457/p9040042ri7.jpg


All times are GMT +2. The time now is 20:59.

- Copyright 2026 4Tuning