Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Ce ai alege??? (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/46540-alege.html)

Bogdan_Irimia 19-07-07 04:44

Ce ai alege???
 
3 Attachment(s)
Dupa cum suna si titlul.Ce ai alege?

TVR TUSCAN
motor de 4.0 l 390 de cai
an fabricatie 2001

Bogdan_Irimia 19-07-07 05:00

Re: Ce ai alege???
 
6 Attachment(s)
BMW M3
motor 3.2 l 343 de cai
an fabricatie 2002


JAGUAR XK8 SUPERCHARGED
motor 4.0 l 370 de cai
an fabricatie 2002

VaLeX 19-07-07 08:08

Re: Ce ai alege???
 
M3 fara sa ma gandesc ...fan Bmw , only love :X
TVR putini stiu cum arata o masina k asta..cu siguranta intorci priviri dac o ai
Jaguar o masina frumoasa insa nu's innebunit dupa ea :D

Scarto 19-07-07 11:00

Re: Ce ai alege???
 
Jaguaru ... BMWu e o masina .. cu nume .. si TVR n-am auzit ... iar jaguaru .. o masina cu nume .. viteza si lux :)

Ali_ump 19-07-07 11:09

Re: Ce ai alege???
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_Irimia (Post 1004742)
Dupa cum suna si titlul.Ce ai alege?

TVR TUSCAN
motor de 4.0 l 390 de cai
an fabricatie 2001

Desi la in prima faza as fi tentat sa aleg M3-ul ....masina e prea comuna ...imi place ...dar as opta pt TVR ...pt ca ...ai cativa caluti in plus si masina este mult mai usoar decat M-ul

johnson 19-07-07 11:13

Re: Ce ai alege???
 
esti crazy? TVR e una din ultimile masini pt sofer, e preferata mea fara sa aleg dintre alte sute de marci de duzina, cum sunt cele enumerate de tine. Bine, acum trebuie sa fii mai putin pretentios si sa treci cu vederea ca stergatoarele nu mai fac fata dupa o anumita viteza sau ca anumite echipamente de confort lipsesc cu desavarsire. Sunt curios cu noul proprietar al marcii daca se va schimba ceva, oricum am inteles ca se va imbunatati calitatea fabricatiei, dar spiritul se va pastra oare? I love this car...

Ali_ump 19-07-07 11:16

Re: Ce ai alege???
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_Irimia (Post 1004742)
Dupa cum suna si titlul.Ce ai alege?

TVR TUSCAN
motor de 4.0 l 390 de cai
an fabricatie 2001

Ai de gand sa achizitionezi una din cele trei ??

johnson 19-07-07 11:17

Re: Ce ai alege???
 
ca idee, ce pret mai are una la mana a 2-a? Nu merita adusa in tara din Anglia, avand in vedere unde se afla volanul si taxele de la noi pt inmatriculat, dar sunt curios cate masini scoate de pe lista mea de preferinte pretul respectiv

Bogdan_Irimia 19-07-07 16:47

Re: Ce ai alege???
 
preturile sunt aproape similare .in jur la 30-35 000 de euro.o sa ma gandesc bine si vad ce voi cumpara pana la urma.m5-ul nu-l dau oricum si cred ca voi opta pt tvr pt ca e in 2 locuri. nu am copii deocamdata si nu ma gandesc , ca nu am unde sa-i bag. in romania nu as avea de ce sa aduc una dintre ele pt ca nu am nici un gand sa ma stabilesc acolo deocamdata.voi vedea oricum.va mai dura ceva timp sa ma hotarasc.
merci pt sugestii oricum.

buddy_lexx 21-07-07 14:11

Re: Ce ai alege???
 
TVR`u... cea mai buna alegere...:D

nick_nasta 28-07-07 10:09

Re: Ce ai alege???
 
BMW M3
motor 3.2 l 343 de cai
an fabricatie 2002

negru :D


All times are GMT +2. The time now is 14:35.

- Copyright 2026 4Tuning