![]() |
Ce ai alege???
3 Attachment(s)
Dupa cum suna si titlul.Ce ai alege?
TVR TUSCAN motor de 4.0 l 390 de cai an fabricatie 2001 |
Re: Ce ai alege???
6 Attachment(s)
BMW M3
motor 3.2 l 343 de cai an fabricatie 2002 JAGUAR XK8 SUPERCHARGED motor 4.0 l 370 de cai an fabricatie 2002 |
Re: Ce ai alege???
M3 fara sa ma gandesc ...fan Bmw , only love :X
TVR putini stiu cum arata o masina k asta..cu siguranta intorci priviri dac o ai Jaguar o masina frumoasa insa nu's innebunit dupa ea :D |
Re: Ce ai alege???
Jaguaru ... BMWu e o masina .. cu nume .. si TVR n-am auzit ... iar jaguaru .. o masina cu nume .. viteza si lux :)
|
Re: Ce ai alege???
Quote:
|
Re: Ce ai alege???
esti crazy? TVR e una din ultimile masini pt sofer, e preferata mea fara sa aleg dintre alte sute de marci de duzina, cum sunt cele enumerate de tine. Bine, acum trebuie sa fii mai putin pretentios si sa treci cu vederea ca stergatoarele nu mai fac fata dupa o anumita viteza sau ca anumite echipamente de confort lipsesc cu desavarsire. Sunt curios cu noul proprietar al marcii daca se va schimba ceva, oricum am inteles ca se va imbunatati calitatea fabricatiei, dar spiritul se va pastra oare? I love this car...
|
Re: Ce ai alege???
Quote:
|
Re: Ce ai alege???
ca idee, ce pret mai are una la mana a 2-a? Nu merita adusa in tara din Anglia, avand in vedere unde se afla volanul si taxele de la noi pt inmatriculat, dar sunt curios cate masini scoate de pe lista mea de preferinte pretul respectiv
|
Re: Ce ai alege???
preturile sunt aproape similare .in jur la 30-35 000 de euro.o sa ma gandesc bine si vad ce voi cumpara pana la urma.m5-ul nu-l dau oricum si cred ca voi opta pt tvr pt ca e in 2 locuri. nu am copii deocamdata si nu ma gandesc , ca nu am unde sa-i bag. in romania nu as avea de ce sa aduc una dintre ele pt ca nu am nici un gand sa ma stabilesc acolo deocamdata.voi vedea oricum.va mai dura ceva timp sa ma hotarasc.
merci pt sugestii oricum. |
Re: Ce ai alege???
TVR`u... cea mai buna alegere...:D
|
Re: Ce ai alege???
BMW M3
motor 3.2 l 343 de cai an fabricatie 2002 negru :D |
| All times are GMT +2. The time now is 14:35. |
- Copyright 2026 4Tuning