![]() |
E30 - bassEvo
6 Attachment(s)
Salutare tuturor.
Eu sunt Alex si sunt din craiova. Masina mea, BMW 318 IS 1986 136 Cp Modificari (pana in prezent). Vopsea PPG Evacuare ATU (trecand prin un stadiu intermediar de la BORLA) Filtru Sport Bare antiapropiere (Fafa si Spate) Fk Automotive Arcuri H&R Catalizator Inlaturat Volan OMP Audio : Pioneer P70 Mp Dif Fata Hertz Space Amplif Audison SRX2s Subwoofer Hertz HBX 252 Conectica Audison. Cateva poze. Astept parerile voastre. Multumesc |
Re: My E30.
ce ai facut cu pragurile alea?de ce nu le-ai mai pus?
|
Re: My E30.
Deocamdata nu, stau in garaj, inca ma gandesc daca sa le pun sau nu.... om vedea.
|
Re: My E30.
Frumusica masina sa o stapanesti sanatos ... , ce planuri ai pentru masina ? ? ?
Care sunt jentile ei , Borbeturi-le sau celelalte ? Salut ! ! ! |
Re: My E30.
Ale ei sunt jantele alpina, borbeturile sunt imprumutate. Planuri ar fi multe, pana una alta mai e cate ceva de facut la partea tehnica (nu in ideea de tuning, in ideea de a o face sa functioneze cat mai aproape de cum mergea cand a iesit din fabrica, trebuie sa incarc instalatia de AC... etc).Mai am de lucru pana sa ajung la tuning. Momentan muzica consider ca e suficient, am 650 W sin pe bass, va urma un amplificator pentru interior si alte difuzoare, insonorizare .. etc. As vrea un autoblocant dar nu sunt sigur inca in privinta asta. Ramane de vazut.
Multumesc. |
Re: My E30.
Motorul e de pisica sau de urs?Arata foarte bine masina asa cum e acum,poate un M tech 1 sa mai pui pe ea.sa nu uit jantele sunt superbe
|
Re: My E30.
Daca te vei inspira din pozele pe care leai pus pe forum va iesi ceva foarte frumos... bafta
|
Re: My E30.
Quote:
|
Re: My E30.
Quote:
|
Re: My E30.
3 Attachment(s)
Cateva poze in care doamna nu a clipit si a iesit bine... zic eu.
West Side Tuning Event Oradea 17.06.2007 Multumesc. |
Re: My E30.
foarte tare masina:),am vz si la WSTE2...ma miram cum de nu te`ai bagat la liniutze :),oricum,ar fi si mai tare daca ar avea cat de cat legatura cu avatarul tau :).Multa Bafta in continuare :)
|
Re: My E30.
salut . frumoasa .masina. se vede ca este ingrijita .
din ce am citit io pe aici . m inteles ca borbeturile sunt imprumutate , fa cumva si imprumutele de tot :D..se vede super . mai marfa dect alea alpina ;).. ps.. pune-i un kitt m-teh 1 , ;) ..bafta cu masina . ps.Alex-rahova sper sa nu te iei de mine si la postu asta :)):)) |
Re: My E30.
Quote:
|
Re: My E30.
In ceea ce privese liniutele, masina mea nu va avea niciodata placerea sau neplacerea de a alerga pe 400 de m, aceasta parte din motorsport fiindu-mi total neinteresanta la momentul acesta, + de asta consider ca la 136 de cai nici nu prea am ce arata.
Jantele, pentru WSTE 2 am imprumutat aceste Borbet-uri, pe care le voi inapoia cat de curand. In materie de jante voi merge cu cele de alpina pana cand o sa am bani sa iau ce mi-am propus. Arata bine, sta si mai bine pe strada, jantele sunt perfect drepte, dar nu mi s-au lipit atat de mult de suflet incat sa imi doresc si eu un set. Multumesc. |
Re: My E30.
alea alpina nu par a fi originale, sunt replici?
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:16. |
- Copyright 2026 4Tuning