![]() |
probleme cu sierra
am un ford sierra '87 pe carburatie 2.0 si am o problema la care nu ii gasesc rezolvarea poate ma ajuta cineva cu un sfat ....merge pe benzina 2...3 km dupa care se opreste nu se mai alimenteaza ...am schimbat 2 carb 2 pompe toate furtunele de alimentare am incercat si fara regulatorul de presiune nu are filtru ..am montat eu unul dar tot degeaba nu stiu ce sa fac
|
Re: probleme cu sierra
si eu am trecut prin aceeleasi probleme.carburi..pompe de benzina..etc.;) am avut sita de la sorb rezervor inbaxita .deci da sorbul jos scoate sita si pune un filtru pana in pompa de benzina.
|
Re: probleme cu sierra
Quote:
|
Re: probleme cu sierra
URSule...nu pui si tu ceva poze cu Sierra ta pe aici ???
|
Re: probleme cu sierra
Quote:
|
Re: probleme cu sierra
Nu-i nimic baga mare sa te stim si noi......vrei niste serpishori pt masina ???
|
Re: probleme cu sierra
nu stiu despre ce vb ... serpishori??
|
Re: probleme cu sierra
Quote:
|
Re: probleme cu sierra
1 Attachment(s)
Ai aici poza cu ei, telefonul tipului 0740 154 539. Pretul este de cca 200 RON (vezi si tu ce poti scoate).
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:02. |
- Copyright 2026 4Tuning