Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   anunt kaut femeie rog za sa fie seriozitate (https://forum.4tuning.ro/28-femei/420599-anunt-kaut-femeie-rog-za-seriozitate.html)

MarianAndronache 10-03-15 19:41

anunt kaut femeie rog za sa fie seriozitate
 
salut la tote lumea am vazut ka aiki ieste sektiune da femei si am ji eu un anunt spar sa fie bun la regalamentu vostru aiki

sant un barbat ku freka da dumnezeu ji ku respekt munkitor la kasa ji gospodarie sant forte modest jitu ka nu prea skriu aje bine ka nam avut tamp de skoala ka fost ku munk ji ajtele kaut femeie respektuoasa ji modesta pantru relatie serioasa sant dan judetu prahova orash valeni da munte ji kaut intalniri.
am 23 da ani ji nus aja frumos da nisi urat va rog dak iasta kineva interesat sa dati mesaj va pup ji multumask

CJ-99-GTY 14-03-15 08:26

Re: anunt kaut femeie rog za sa fie seriozitate
 
Tu intelegi ceva din ce ai scris acolo? Cine te-a invatat sa scrii asa? Daca vrei sa intalnesti pe cineva, pune mana pe niste carti si lasa limbajul asta de messenger ca nu impresioneaza pe nimeni. Nu inteleg de ce dracu tot folositi "j" si "k" unde nu este cazul. Ce vrea sa insemne? Crezi ca pari mai smecher daca scrii asa? Sa stii ca nu esti, din contra, arati a cocalar.

Drago 19-03-15 13:47

Re: anunt kaut femeie rog za sa fie seriozitate
 
Dumnezeule, nu pot decat sa sper ca a fost o satira anuntul initial. Refuz sa cred ca cineva posate scrie asa. Si daca transcrii fonetic ce a scris tot tampenii ies.

Daca nu a fost satira, ii recomand autorului sa puna mana pe carte, ca nu va gasi in veci o femeie cum trebuie cu stilul acesta.

cainele84 19-03-15 15:32

Re: anunt kaut femeie rog za sa fie seriozitate
 
Quote:

Originally Posted by Drago (Post 5787919)
Dumnezeule, nu pot decat sa sper ca a fost o satira anuntul initial. Refuz sa cred ca cineva posate scrie asa. Si daca transcrii fonetic ce a scris tot tampenii ies.

Daca nu a fost satira, ii recomand autorului sa puna mana pe carte, ca nu va gasi in veci o femeie cum trebuie cu stilul acesta.

Nu cred ca a scris la misto......daca dai search dupa toate comment-urile lui o sa vezi ca asa scrie frecvent. Oricum sunt scrise numai tampenii acolo......felul in care a scris e doar cireasa de pe tort :)


All times are GMT +2. The time now is 16:00.

- Copyright 2026 4Tuning