![]() |
anunt kaut femeie rog za sa fie seriozitate
salut la tote lumea am vazut ka aiki ieste sektiune da femei si am ji eu un anunt spar sa fie bun la regalamentu vostru aiki
sant un barbat ku freka da dumnezeu ji ku respekt munkitor la kasa ji gospodarie sant forte modest jitu ka nu prea skriu aje bine ka nam avut tamp de skoala ka fost ku munk ji ajtele kaut femeie respektuoasa ji modesta pantru relatie serioasa sant dan judetu prahova orash valeni da munte ji kaut intalniri. am 23 da ani ji nus aja frumos da nisi urat va rog dak iasta kineva interesat sa dati mesaj va pup ji multumask |
Re: anunt kaut femeie rog za sa fie seriozitate
Tu intelegi ceva din ce ai scris acolo? Cine te-a invatat sa scrii asa? Daca vrei sa intalnesti pe cineva, pune mana pe niste carti si lasa limbajul asta de messenger ca nu impresioneaza pe nimeni. Nu inteleg de ce dracu tot folositi "j" si "k" unde nu este cazul. Ce vrea sa insemne? Crezi ca pari mai smecher daca scrii asa? Sa stii ca nu esti, din contra, arati a cocalar.
|
Re: anunt kaut femeie rog za sa fie seriozitate
Dumnezeule, nu pot decat sa sper ca a fost o satira anuntul initial. Refuz sa cred ca cineva posate scrie asa. Si daca transcrii fonetic ce a scris tot tampenii ies.
Daca nu a fost satira, ii recomand autorului sa puna mana pe carte, ca nu va gasi in veci o femeie cum trebuie cu stilul acesta. |
Re: anunt kaut femeie rog za sa fie seriozitate
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:00. |
- Copyright 2026 4Tuning