Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-03-15, 19:41   #1
MarianAndronache

Stock
 
MarianAndronache's Avatar
 
Join Date: Mar 2015
Posts: 2
Default anunt kaut femeie rog za sa fie seriozitate

salut la tote lumea am vazut ka aiki ieste sektiune da femei si am ji eu un anunt spar sa fie bun la regalamentu vostru aiki

sant un barbat ku freka da dumnezeu ji ku respekt munkitor la kasa ji gospodarie sant forte modest jitu ka nu prea skriu aje bine ka nam avut tamp de skoala ka fost ku munk ji ajtele kaut femeie respektuoasa ji modesta pantru relatie serioasa sant dan judetu prahova orash valeni da munte ji kaut intalniri.
am 23 da ani ji nus aja frumos da nisi urat va rog dak iasta kineva interesat sa dati mesaj va pup ji multumask
MarianAndronache is offline  
Old 14-03-15, 08:26   #2
CJ-99-GTY

Stage 2
 
CJ-99-GTY's Avatar
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 28
Member of:
[PEUGEOT]
Default Re: anunt kaut femeie rog za sa fie seriozitate

Tu intelegi ceva din ce ai scris acolo? Cine te-a invatat sa scrii asa? Daca vrei sa intalnesti pe cineva, pune mana pe niste carti si lasa limbajul asta de messenger ca nu impresioneaza pe nimeni. Nu inteleg de ce dracu tot folositi "j" si "k" unde nu este cazul. Ce vrea sa insemne? Crezi ca pari mai smecher daca scrii asa? Sa stii ca nu esti, din contra, arati a cocalar.
CJ-99-GTY is offline  
Old 19-03-15, 13:47   #3
Drago

Stage 3
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 116
Default Re: anunt kaut femeie rog za sa fie seriozitate

Dumnezeule, nu pot decat sa sper ca a fost o satira anuntul initial. Refuz sa cred ca cineva posate scrie asa. Si daca transcrii fonetic ce a scris tot tampenii ies.

Daca nu a fost satira, ii recomand autorului sa puna mana pe carte, ca nu va gasi in veci o femeie cum trebuie cu stilul acesta.
Drago is offline  
Old 19-03-15, 15:32   #4
cainele84

Stage 5
 
cainele84's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 424
Default Re: anunt kaut femeie rog za sa fie seriozitate

Quote:
Originally Posted by Drago View Post
Dumnezeule, nu pot decat sa sper ca a fost o satira anuntul initial. Refuz sa cred ca cineva posate scrie asa. Si daca transcrii fonetic ce a scris tot tampenii ies.

Daca nu a fost satira, ii recomand autorului sa puna mana pe carte, ca nu va gasi in veci o femeie cum trebuie cu stilul acesta.
Nu cred ca a scris la misto......daca dai search dupa toate comment-urile lui o sa vezi ca asa scrie frecvent. Oricum sunt scrise numai tampenii acolo......felul in care a scris e doar cireasa de pe tort
cainele84 is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 04:14.


- Copyright 2024 4Tuning