Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel.html)
-   -   Opel (https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/40664-opel.html)

gARFi3LD 08-05-07 23:51

Opel
 
Buna,

Momentan am un Opel Astra Caravan din 2000 1.7 DTI si doresc sa o vand cat de repede sper :yes:
Dupa ce o vand as dori sa imi iau alta masina eu unul as prefer un Astra Clasic II scurt
asa ceva https://img112.imageshack.us/img112/4...4238uj8.th.png Intrebarea mea este daca merita banii :?: si daca imi sugeratzi si ceva model cdti dti sau care mai sunt :> Sau imi sugeratzi alta masina ? Bani pt alta masina cam pana in 11.0000 de euro maxim

gARFi3LD 09-05-07 16:38

Re: Opel
 
Quote:

Originally Posted by gARFi3LD (Post 891720)
Buna,

Momentan am un Opel Astra Caravan din 2000 1.7 DTI si doresc sa o vand cat de repede sper :yes:
Dupa ce o vand as dori sa imi iau alta masina eu unul as prefer un Astra Clasic II scurt
asa ceva https://img112.imageshack.us/img112/4...4238uj8.th.png Intrebarea mea este daca merita banii :?: si daca imi sugeratzi si ceva model cdti dti sau care mai sunt :> Sau imi sugeratzi alta masina ? Bani pt alta masina cam pana in 11.0000 de euro maxim

Up

ps. daca nu am postat unde trebuia un mod daca poate sa il mute , mersi :!:

dolb 09-05-07 16:43

Re: Opel
 
pretul care scrie acolo e de 10.000 CIP ! .. mai pune CASCO ( 700 - 1000 euro ) si totul inmulteste cu celelalte taxe si sa vezi cat iti da ! ;)
in fine, daca vrei si second iti pot oferi 2 variante : una bucata bmw 320 D ( hamann ) .. si una bucata opel astra 1.7 dti ( foarte frumoasa ) daca te intereseaza .. te astept cu un msg


All times are GMT +2. The time now is 18:53.

- Copyright 2026 4Tuning