![]() |
Opel
Buna,
Momentan am un Opel Astra Caravan din 2000 1.7 DTI si doresc sa o vand cat de repede sper :yes: Dupa ce o vand as dori sa imi iau alta masina eu unul as prefer un Astra Clasic II scurt asa ceva https://img112.imageshack.us/img112/4...4238uj8.th.png Intrebarea mea este daca merita banii :?: si daca imi sugeratzi si ceva model cdti dti sau care mai sunt :> Sau imi sugeratzi alta masina ? Bani pt alta masina cam pana in 11.0000 de euro maxim |
Re: Opel
Quote:
ps. daca nu am postat unde trebuia un mod daca poate sa il mute , mersi :!: |
Re: Opel
pretul care scrie acolo e de 10.000 CIP ! .. mai pune CASCO ( 700 - 1000 euro ) si totul inmulteste cu celelalte taxe si sa vezi cat iti da ! ;)
in fine, daca vrei si second iti pot oferi 2 variante : una bucata bmw 320 D ( hamann ) .. si una bucata opel astra 1.7 dti ( foarte frumoasa ) daca te intereseaza .. te astept cu un msg |
| All times are GMT +2. The time now is 18:53. |
- Copyright 2026 4Tuning