Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   OBIECTE FURATE si PIERDUTE (https://forum.4tuning.ro/696-obiecte-furate-pierdute.html)
-   -   [FURATA] bicicleta IDEAL, Arad (https://forum.4tuning.ro/696-obiecte-furate-pierdute/371056-furata-bicicleta-ideal-arad.html)

Hondarul 17-04-13 08:53

[FURATA] bicicleta IDEAL, Arad
 
4 Attachment(s)
Bicicleta furata din Arad

Daca vedeti cumva bicicleta din poze va rog frumos sa ma sunati la tel. 0751162884 (Nena Schmidt) Marca este IDEAL, model STROBE (insriptionat cu negru pe ea)

ekofresh 11-07-13 08:18

Re: [FURATA] bicicleta IDEAL, Arad
 
In general politistii au un cerc de suspecti pentru fiecare fapta.

Maniak22 21-08-13 19:27

Re: [FURATA] bicicleta IDEAL, Arad
 
numai ca nu o va gasi nimeni

Muttley 21-08-13 22:49

Re: [FURATA] bicicleta IDEAL, Arad
 
Bicicleta aia, second, se da cu 5-7 milioane maxim.
Bucurati-va ca n-a fost mai rau si treceti peste.

the_rifle 22-08-13 17:55

Re: [FURATA] bicicleta IDEAL, Arad
 
scumpa sau ieftina era bicicleta omului !

tuner-man 22-08-13 22:06

Re: [FURATA] bicicleta IDEAL, Arad
 
Mentalitatea romanului , deaia nu aveti parte de nimic , in loc sa evaluezi bunul omului veziti de treaba ta. Orice suma si bun daca iti este instrainat prefer sa il donez cuiva decat sa il las "baietzasilor". Dar cum am spus si intr-un post care a fost sters , mai mult ca sigur cu genul asta de treburi va ocupati si deaia tot averti gura mare !
Un om corect si normal si-ar fii dorit si ar fii urat userului sa isi gaseasca bunul , atat zic , sa vedem ce au de zis ceilalti !

Muttley 22-08-13 22:41

Re: [FURATA] bicicleta IDEAL, Arad
 
Eu iti inteleg gandirea idealista, iar optimismul face bine psihicului, da' realitatea cruda e ca bicicletele furate sunt disparute pe vecie.
D-aia mi-am permis o "incurajare", de genu' ca bine ca n-a fost vorba de o bicicleta de 4 mii de euro.

tuner-man 23-08-13 09:47

Re: [FURATA] bicicleta IDEAL, Arad
 
Quote:

Originally Posted by Muttley (Post 5555138)
Eu iti inteleg gandirea idealista, iar optimismul face bine psihicului, da' realitatea cruda e ca bicicletele furate sunt disparute pe vecie.
D-aia mi-am permis o "incurajare", de genu' ca bine ca n-a fost vorba de o bicicleta de 4 mii de euro.

Am inteles , oricum sa nu crezi ca am incercat sa te jignesc pe tine sau pe altcineva , doar mi-am permis sa exprim direct ceea ce gandesc si modul meu de a vedea lucrurile. Imi pare rau de off-topic si tin sa te contrazic putin , spre uimirea mea stiu cazuri concrete cand s-au gasit biciclete furate , dar na poate e din cauza ca este un oras mai mic locul unde locuiesc si asta a ajutat la recuperarea lor.

Bafta o zii placuta !

Super. 14-03-14 22:51

Re: [FURATA] bicicleta IDEAL, Arad
 
Si eu am avut 3 biciclete furate !
Numai 1 am gasit-o , restu au fost PA !
Omu mergea linistit cu ea pe trecere , tocmai ce fusese furata asa ca m-am dus dupa el , defapt ei , i-am bagat in masina si i-am dus la politie.Ei o dadeau la vrajeala cu mine , gen au cumparat-o si ei ieftin , dar cand s-au uitat politistii in rucsac erau clesti si o bucata din antifurt. Si asta este , nu au patit nimic.


All times are GMT +2. The time now is 19:23.

- Copyright 2024 4Tuning