![]() |
vand..multe!
1 Attachment(s)
vand doua jambe complete de megane 1 16v, amortizoarele sunt foarte bune, iar arcurile sunt destul de groase. 150 RON NEGOCIABIL
Tot de megane 1 16v mai am si doua fuzete complete ( rulmenti, disc, etrier, portetrier, senzori abs, bla bla) diametrul discului e mare, am vrut sa pun janta pe 14 si nu am reusit decat cu 15. 300 RON mai am si sistemul de servodirectie complet de la megane ( caseta, conducte,vas,pompa) vreau 200 RON....mai am ceva acareturi de megane 16v faruri stopuri bloc lumini..intrebati:). Acum trecem la categoria renault 5. Am doua fuzete de fata complete cu discuri bune placute aproape noi, cand le-am dat jos de pe masina etrierii functionau perfect( asta pt cei ce sunt interesati pt frana de mana hidraulica). Cred ca mai am si niste frane de gtt pe acasa asta in cazul in care nu au luat drumul fierului vechi. Pe fuzetele de campus vreau fix 100 RON nenegociabil. Doar un set de placute e 80 de ron. Tot de 5 am si doua jambe complete amortizor arc, doar ca un arc are taiat din el 2 spire. Arcurile sunt in stare buna, inca au vopseaua originala pe ele. Vreau pe ambele jambe 100 RON mai am un sac de faruri un sac de stopuri, si aici nu glumesc:)). Inca ma gandesc daca sa vand si interiorul de pe masina mea, care este intreg si nici nu este uzat, depinde daca imi face cineva o oferta ok. Se vand si jantele de GTT care au vopseaua originala, nu sunt date in borduri ...se vand impreuna cu un set de cauciucuri de vara( nu de alta, dar nu mai am unde sa le tin) pretul este de 500 RON Iar cine doreste kit de GTT, sau doar elemente din kit-ul de GTT, se poate face din fibra. Un avantaj fata de cel original ar fi ca e mult mai usor. CONTACT : [email protected] 0761444386 sunati sau mesaj |
Re: vand..multe!
de megane 1 far dreapta ai? cel cu h4 m-ar interesa... si mai exact facelift(2002 e masina). ce piese mai ai de meg1?
|
Re: vand..multe!
nu, asta este megane 1 cel fara facelift..coach cel pana in 98
|
Re: vand..multe!
Salut m-ar interesa caseta de directie cu tot ce ai la ea,dar am nevoie de niste lamuriri,daca imi poti da niste dimensiuni ca sa masor daca o pot in locul la cea de supernova.
|
Re: vand..multe!
ai cumva vreo prelungire de megane 1?
|
Re: vand..multe!
Quote:
Quote:
|
Re: vand..multe!
Nu cred ca imi permite bugetul sa ma arunc atat de mult in sus si cu axul volan manete si etc.Imi trebuie caseta cu tot ce trebuie sa functioneze.Asta sa fie problema sa confectionez un suport pentru vas.Sunt curios daca este mai lunga ca cea de sn pentru ca daca este nu am cum sa o pun...in principiu.
Astept maine sa imi zici niste dimensiuni si daca e ok ne auzim la un telefon sa te lamuresc unde sa o trimiti.Ms mult. |
Re: vand..multe!
Quote:
teoretic ar merge...deoarece cadrul motor la nova este aproape asemanator cu cel de gtt si din ce am masurat eu la mine era aproape de adevar...dar maine o sa iti masar distanta intre gaurile de prindere. |
Re: vand..multe!
lungimea casetei din buza pana in buza are 500 ,iar intre gaurile de prindere are 310.
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:25. |
- Copyright 2026 4Tuning