![]() |
Lampa 2 check engine
Am şi eu o problemă. Am achiziţionat un FF 2003, am schimbat kit distribuţie, ulei ,filtru de benzină, filtru de polen şi după 2 zile s-a aprins pe consolă lampa 2 check engine care luminează continuu. Am alimentat de la Petrom, deşi mi s-a spus că este mai bine să alimentez de la Mol. Menţionez că maşina trage foarte bine, nu bate, nu trăncăne nimic, consumul mediu este de aprox. 6,4 l/100 km. Ştiţi cumva dacă se poate face o diagnoză în zona Otopeni, Ilfov ?
Mulţumesc ! |
| All times are GMT +2. The time now is 21:00. |
- Copyright 2026 4Tuning