Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Volkswagen tuning (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning.html)
-   -   Ce culoare ? (https://forum.4tuning.ro/137-volkswagen-tuning/332634-culoare.html)

matei5 22-08-12 15:55

Ce culoare ?
 
As vrea sa vopsesc toata consola centrala (pe langa schimbatorul de la cutia de viteze,lateralele de sus,rama de la climatronic,capacul de la mufa,scrumiera,capacul de la suportul de pahare si ramele) aveti idee se poate scoate plasticul de pe langa schimbator ?ca la manuala am vazut procedura dar la automata nu prea inteleg cum s-ar scoate.

SA LE FAC NEGRU MAT SAU NEGRU LUCIOS ? manerele de la usi sunt negru mat le-am vopsit deja deci inclin spre negru mat.

Mht'u 30-08-12 21:00

Re: Ce culoare ?
 
Quote:

Originally Posted by matei5 (Post 5147486)
As vrea sa vopsesc toata consola centrala (pe langa schimbatorul de la cutia de viteze,lateralele de sus,rama de la climatronic,capacul de la mufa,scrumiera,capacul de la suportul de pahare si ramele) aveti idee se poate scoate plasticul de pe langa schimbator ?ca la manuala am vazut procedura dar la automata nu prea inteleg cum s-ar scoate.

SA LE FAC NEGRU MAT SAU NEGRU LUCIOS ? manerele de la usi sunt negru mat le-am vopsit deja deci inclin spre negru mat.

Vrei sa ne spui si ce masina ai?

matei5 30-08-12 21:18

Re: Ce culoare ?
 
Quote:

Originally Posted by Mht'u (Post 5157309)
Vrei sa ne spui si ce masina ai?

Scuze golf 4


All times are GMT +2. The time now is 22:15.

- Copyright 2026 4Tuning