![]() |
Ford Focus 1.8 TDCI power box
Salut.
Sunt noul proprietar al unui ford focus 2007 1.8 tdci 116CP. Ma tenteaza ideea montarii unui power box, dar nu sunt foarte decis de aceea am 2 intrebari si v-as ruga sa ma ajutati. 1. Cat de mari sunt riscurile la montarea unui power box, ma refer la riscurile de a strica masina(motorul) 2. Ce power box ma sfatuiti sa folosesc (producator/model) Nu doresc sa scot cine stie ce performante prin aceasta modificare daca reusesc sa ajung la 140-160 cp este perfect. As fi recunoscator daca as primi raspunsuri de la persoane care folosesc deja un astfel de dispozitiv. Va multumesc anticipat. |
Re: Ford Focus 1.8 TDCI power box
Quote:
|
Re: Ford Focus 1.8 TDCI power box
Quote:
|
Re: Ford Focus 1.8 TDCI power box
Quote:
|
Re: Ford Focus 1.8 TDCI power box
Quote:
|
Re: Ford Focus 1.8 TDCI power box
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:11. |
- Copyright 2026 4Tuning