Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Wrecked Society (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/301926-wrecked-society.html)

chyryCRY 03-02-12 16:18

Re: Wrecked Society
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Old_boy (Post 4862355)
Eu am intrat aici cu gandu de a participa cand se face vremea frumoasa da vad ca lucrurile au degenerat :(

Nu inteleg de ce va certati asa pt nimic, nu inteleg de ce nu ati postat la Comunitati Locale daca tot spuneti ca e doar o intalnire, nu inteleg de ce trebuie sa va identificati printr-un sticker daca nu sunteti un club

Eu chiar imi doresc sa particip la o intalnire intre oameni pasionati de masini si atat, fara sa conteze ce masina, in ce club esti, ce varsta ai sau ce numar ai la pantofi

Right .... Ma bucur ca vrei sa participi la meet-uri in martie o sa fie una destul de importanta dev-ul iti poate da mai multe detalii despre asta ! ... Suntem comunitate locala in categoria cluburi ! :D Wrecked Society :D

Old_boy 03-02-12 16:27

Re: Wrecked Society
 
ti-a cam luat-o inainte :D

chyryCRY 03-02-12 17:28

Re: Wrecked Society
 
Quote:

Originally Posted by Old_boy (Post 4862532)
ti-a cam luat-o inainte :D

Cine anume :D?
cu ce anume ?

Old_boy 03-02-12 17:30

Re: Wrecked Society
 
Davu, cu tot ce trebuia :)

ionutpuff 04-02-12 15:11

Re: Wrecked Society
 
Wwwaiiii da ce logo frumos ;) Asa ramane pana la urma ? sau......poate va ajut eu cu ....EDITARI :))) nu Chyry ? vorbesc serios

robby207 05-02-12 10:47

Re: Wrecked Society
 
Cereti ma mutarea topicului pe comunitati locale, simplu si frumos.

KENZO 05-02-12 17:35

Re: Wrecked Society
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 4861692)
Domnu' individ care si-a facut user special ca sa posteze mesajul de mai sus, hai sa-ti explic de ce am postat mesajul meu anterior. M-am saturat de diverse pseudo "cluburi" (te rog si pe tine, si pe chyryCRY sa cititi inclusiv ghilimelele folosite de mine in amebele mesaje, cand am scris cuvantul CLUB; stiti de ce s-au folosit, nu?) care apar peste noapte, "sug" pana la 5-6 luni, apoi dispar ca magarul in ceata. M-am saturat de diverse gasti pline de suferinta, care apar peste noapte si a 2-a zi au pretentia de mari adunari de raceri (o sa va luati si voi suferinte de genu' asta, chiar daca "nu avem masini modificate".

Singura curiozitate pe care vreau sa mi-o lamuriti apoi, promit, plec si nu va mai deranjez cu prezenta mea nedorita, de ce ati simtit nevoia sa va identificati printr-un nume? Aveti crize de personalitate nerezolvate? S-a mai luat, mai de mult, in discutie "problema" astora ca voi, care apar ca ciupercile dupa ploaie, si dispar ca zapada in cuptor, dar ma indoiesc, sincer, ca vreunu' dintre voi a inteles ceva.

PS: gastile de prieteni se strang la coltul strazii, nu pe forumuri, dar... la coltul strazii nu v-ar fi observat nimeni, ca n-aveti nici masini de curse, nici de expo :lol:

PPS: CrSpunct, dragule, nu ma provoca, ca incep sa fac abuz de "rangul" meu si te banez, pentru ca esti o clona infecta :lol:


........+1

KENZO 05-02-12 17:39

Re: Wrecked Society
 
Quote:

Originally Posted by Gabi (Post 4860419)
Stau si ma intreb cate "cluburi" veti mai infiinta ca, apoi, sa le distrugeti tot voi, prin carcoteli si certuri pe motive mai mult sau mai putin intemeiate.

Cat de mandri sunteti ca aveti "club"? Cata valoare va da un astfel de club? Cand veti realiza ca ceea ce faceti voi nu inseamna decat destramare? :lol:

......+10

chyryCRY 06-02-12 17:45

Re: Wrecked Society
 
Quote:

Originally Posted by robby207 (Post 4865187)
Cereti ma mutarea topicului pe comunitati locale, simplu si frumos.

Oke asta facem ! ... Rog un moderator sa mute topicul la categoria "comunitati locale" poate are placerea domnul Gabi sa ne ajute ... Sper ca acum toata lumea e multumita ...

Gabi 06-02-12 18:04

Re: Wrecked Society
 
Cand nu vei mai fi ironic, poate o sa te ajut :wink:

robby207 06-02-12 20:54

Re: Wrecked Society
 
Chyry, nu te mai agita ma atat pe forumul asta plin de internauti cu figuri de sefi, ia id-ul meu de la Dev si daca vrei sa facem treaba va ajut si eu. Aici nu poti sa faci treaba mare, ca imediat vine cineva sa te stearga si sa-ti spuna ca nu o faci bine .

chyryCRY 06-02-12 21:51

Re: Wrecked Society
 
Quote:

Originally Posted by robby207 (Post 4867842)
Chyry, nu te mai agita ma atat pe forumul asta plin de internauti cu figuri de sefi, ia id-ul meu de la Dev si daca vrei sa facem treaba va ajut si eu. Aici nu poti sa faci treaba mare, ca imediat vine cineva sa te stearga si sa-ti spuna ca nu o faci bine .

Te invata ei bro :))

dony ddc 07-02-12 16:41

Re: Wrecked Society
 
Pana la toamna o sa dispareti ca magaru in ceata...:lol:

CrS. 07-02-12 17:49

Re: Wrecked Society
 
Quote:

Originally Posted by dony ddc (Post 4869028)
Pana la toamna o sa dispareti ca magaru in ceata...:lol:

Din ce vad,tu sti cel mai bine.
ceva citate din CLUBUL tau
Quote:

=Frate io stau pe bara pana imi iau carnet....
(asta esti tu daca iti aduci aminte)
Quote:

o intru primu )) ca am e mailu acolo)
Asta este Plesa,care avea 15ANI in 2009
Vad ca asa zisul tau CLUB a rezistat nici 5luni ( https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/1...te-racers.html )
Ultimate racers :rolleyes2
Damn,daca as fi fost in locu tau..taceam.
Asa,ca sa nu lasi reply cum ca "nu am fost eu presedinte sau alt cacat" am inteles,membru fondator..atunci in 2009 nu cred ca consultai prea des dictionarele pentru a vedea ce inseamna membru fondator.
Asta a fost ca un DND pentru tine.NU ma pot abtine cand vad niste trotilati lasand post-uri de genu. Iesiti,luati o gura de aer.

Nu se mai poate face nimic pe 4tuning ca sar toti ca la painea calda in cap. Cand va mai faceti un club/societate sau ce are legatura cu cele enumerate postati pe alte site-uri. Pe 4T daca nu ai crescut in PUF si nu ai masina "smechera,tunata" si nu esti intr-un club auto mai vechi,esti un nimeni.
Ziceam ca nu mai postez dar nah.

KENZO 07-02-12 18:06

Re: Wrecked Society
 
Rezolvare: Google/Definitie cuvantul "CLUB" = DEZVOLTAREA FENOMENULUI,(NU INDEPARTAREA) .


All times are GMT +2. The time now is 11:08.

- Copyright 2024 4Tuning