![]() |
post cu tzepari de pe forumuri
eu stiu 2 pana acum: mariutxa si caius_tm
adaugati si voi |
Re: post cu tzepari de pe forumuri
madalinzolti pe asta il stiu eu.
|
Re: post cu tzepari de pe forumuri
frate o ardeti foarte urat! nu poti sa scrii useri asa aiurea.. trebuie sa dai motive!
|
Re: post cu tzepari de pe forumuri
nu inteleg ce treaba are thread-ul acesta aici .....si ce intelegetzi voi prin tzepari de pe forumuri......
detaliatzi sau va fi sters.... mutat oricum cred ca va fi... |
Re: post cu tzepari de pe forumuri
bun topicul...il incurajez.....
Detalii...bagati detalii...SPuneti exact ce vi s-a intamplat. Rog moderatorii sa nu sterga topicul sau posturi...e in beneficiul tuturor. |
Re: post cu tzepari de pe forumuri
si eu sustin topicul asta..si sper sa fie valabil si pt cei de la bazar auto-piese , si bazar- talcioc..
macar o descriere supara a tepei si e de ajuns zic eu..si daca sunt certuri..sa fie explicata treaba detaliat.. sa zica ala kre si-a luat teapa ...ce a cumparat /vandut, la cati bani, si care era problema cu obiectul respectiv..sau ce a facut/"uitat sa spuna" vanzatorul despre obiect,nu? |
Re: post cu tzepari de pe forumuri
si eu sunt de acord cu topicul asta si sper sa nu se inchida.avem dreptul sa stim de cine sa ne ferim, dar trebuie argumentat fiecare cuvant..
este destul de "periculos" sa invinuiesti fara a avea un suport ..sunt surprins de mariusTXA.mai multe nu pot spune.. bafta si...interesant |
Re: post cu tzepari de pe forumuri
pai si voi acum daca puneti botu. la tzepe.....
|
Re: post cu tzepari de pe forumuri
e foarte bine pus subiectul,dar zic k baietii ar trebui sa argumenteze sa stim ce au patit si eventual sa ne ferim de cei care au dat tzeapa.As recomanda sa fie dat ban tzeparilor,sa nu mai poata posta nimik pe aici.
|
Re: post cu tzepari de pe forumuri
ca sa nu stau sa scriu din nou, dar ca sa imi sustin afirmatiile dau linkuri catre thread-urile cu detalii:
caius_tm: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/27127-vand-opel-astra-coupe-bertone/page-2.html mariustxa: https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/26455-vand-bmw-320-e46-lift-150-cp-6gang.html |
Re: post cu tzepari de pe forumuri
Quote:
Acesti tipi trebuiesc pusi la zid...urasc ideea de a pacali si de samsareala. TXA ala incearca sa dezmembreze o coaja de M5 vechi parca pe forumul BMW,si cere la anumite piese preturi mai mari ca cele noi in magazin(ma refer la sonde busoane,capace,rahatisuri)...dar l-au luat baietii de acolo in primire |
Re: post cu tzepari de pe forumuri
e ft bine ca a fost facut acest topic il sustin..mariustxa nu este tzepar , este un super baiat , eu cred ca cei care zic asa despre el sunt invidiosi sau au ura pe el .chiar va garantez sa cumparati de la el...
madalinzolti este tzepar eu am cumparat un carb de la el si nu a fost bun.. |
Re: post cu tzepari de pe forumuri
de apreciat...WAY - respect pentru initiativa bv !
|
Re: post cu tzepari de pe forumuri
Foarte bun thread-ul asta, dar cei care dau aici nume trebuie sa adauge maca un link catre anuntul teparului pentru a fi urmarita discutia sau postate mesajele purtate intre cei doi, iar cei care vin si spun "xxx nu este tzepar , este un super baiat , eu cred ca cei care zic asa despre el sunt invidiosi sau au ura pe el .chiar va garantez sa cumparati de la el... " ar trebui sa se abtina.
|
Re: post cu tzepari de pe forumuri
Si eu as ruga pe toti cei care sunt cu incurajarile sau cu alte aberatii sa se abtina ... sa lasam doar pe cei care si-au luat tzeapa sau au dat tzeapa ... lasam tzepuitorul VS tzepuitul .. sa se confrunte in afirmatii ... fara alte comentarii gen "o initiativa buna" .. "eu il cunosc pala si e tzepar" .. " eu il stiu si e baiatzas" ... etc ... nu cred ca e frumos sa isi permita cineva care habar nare despre ce e vorba sa il invinovatzeasca pe TXA de exemplu, in afara de WAY daca e asa cum spune el ..
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:22. |
- Copyright 2026 4Tuning