![]() |
Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
Salut,
As dori sa vopsesc integral un 993 Turbo S. Imi puteti recomanda o firma din Bucuresti pentru asa ceva ? Preturile nu conteaza foarte mult, lucrarea trebuie sa iasa perfect insa. Multumesc Dan |
Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
Quote:
|
Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
Calitate se face si in Romania. In service-ul unde lucrez s-au vopsit: S 350, Jaguar XKR Arden, Audi Q7, WV Phaeton, etc. Toata treaba e sa folosesti materiale de calitate, sa ai dotari corespunzatoare, sa ai rabdare, iar ca client trebuie sa fii constient ca munca de calitate nu vine repede si ieftin.
|
Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
Quote:
|
Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
Budapesta.
|
Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
Quote:
|
Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
https://www.facebook.com/media/set/?s...8448308&type=3 pentru cine are facebook :lol::lol: aici avezi dovezi de masini vopsite impecabil la noi in Romania.Bentley continental GT,Porche panamera..
Astea sunt de la mine din oras... |
Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
Multumesc pentru raspunsuri, dar sunt inca nedecis.
Am vazut ca a mentionat cineva Budapesta. Unde mai exact ? |
Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
masina a fost lovita ?
schimbi cumva culoarea ? cine vrei sa faca dezechiparera si echiparea ? |
Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
eu recomand MGS Auto. Au dotări corespunzătoare și un vopsitor foarte bun.
multe dintre mașinile modificate „pentru show” din București sunt făcute la ei. și vopsea mată au făcut calumea (vezi loganul KIS). mie sau prietenilor mei, când am avut ceva de vopsit au vopsit impecabil. nu se vede diferență de nuanță. |
| All times are GMT +2. The time now is 01:11. |
- Copyright 2026 4Tuning