Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Generalitati tuning (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning.html)
-   -   Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde. (https://forum.4tuning.ro/23-generalitati-tuning/291610-vopsi-integral-masina-pretentioasa-romania.html)

Dan1983 29-11-11 20:50

Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
 
Salut,

As dori sa vopsesc integral un 993 Turbo S. Imi puteti recomanda o firma din Bucuresti pentru asa ceva ? Preturile nu conteaza foarte mult, lucrarea trebuie sa iasa perfect insa.

Multumesc

Dan

Santon 07-12-11 11:57

Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
 
Quote:

Originally Posted by Dan1983 (Post 4748882)
Salut,

As dori sa vopsesc integral un 993 Turbo S. Imi puteti recomanda o firma din Bucuresti pentru asa ceva ? Preturile nu conteaza foarte mult, lucrarea trebuie sa iasa perfect insa.

Multumesc

Dan

Raspunsurile baietilor spun cam tot ce este de spus despre vopsitorii romani :) cand fondurile sunt la discretie dar sunt pretentii de calitate.

dexter_20 10-12-11 22:43

Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
 
Calitate se face si in Romania. In service-ul unde lucrez s-au vopsit: S 350, Jaguar XKR Arden, Audi Q7, WV Phaeton, etc. Toata treaba e sa folosesti materiale de calitate, sa ai dotari corespunzatoare, sa ai rabdare, iar ca client trebuie sa fii constient ca munca de calitate nu vine repede si ieftin.

Santon 11-12-11 23:48

Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
 
Quote:

Originally Posted by dexter_20 (Post 4771211)
Toata treaba e sa folosesti materiale de calitate, sa ai dotari corespunzatoare, sa ai rabdare....

Nu crezi ca ai uitat esentialul ? Sau o vopsire perfecta sta numai in materiale de calitate? Mana de lucru vad ca este pe ultimul loc din nou :) Exact ce spuneam si eu.

Seryoga 12-12-11 04:12

Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
 
Budapesta.

Seryoga 12-12-11 07:31

Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
 
Quote:

Originally Posted by Seryoga (Post 4773057)
Budapesta.

Nu pot sa mai editez rahatul asta de post. Iti recomand s-o vopsesti la Budapesta.

florineluspr 12-12-11 08:02

Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
 
https://www.facebook.com/media/set/?s...8448308&type=3 pentru cine are facebook :lol::lol: aici avezi dovezi de masini vopsite impecabil la noi in Romania.Bentley continental GT,Porche panamera..
Astea sunt de la mine din oras...

Dan1983 06-02-12 12:22

Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
 
Multumesc pentru raspunsuri, dar sunt inca nedecis.

Am vazut ca a mentionat cineva Budapesta. Unde mai exact ?

brownshark 06-02-12 12:37

Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
 
masina a fost lovita ?
schimbi cumva culoarea ?
cine vrei sa faca dezechiparera si echiparea ?

Bong 06-02-12 16:37

Re: Ati vopsi integral o masina mai "pretentioasa" in Romania ? Daca da unde.
 
eu recomand MGS Auto. Au dotări corespunzătoare și un vopsitor foarte bun.

multe dintre mașinile modificate „pentru show” din București sunt făcute la ei. și vopsea mată au făcut calumea (vezi loganul KIS). mie sau prietenilor mei, când am avut ceva de vopsit au vopsit impecabil. nu se vede diferență de nuanță.


All times are GMT +2. The time now is 01:11.

- Copyright 2026 4Tuning