![]() |
EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
3 Attachment(s)
Concursul va avea loc la Brasov...la sediul ITC(International Trade Center) in zilele de vineri si sambata adica 1-2 Decembrie 2006.
Taxa de inscriere pentru SQ 100RON Taxa de inscriere pentru ESPL 100RON Taxa de inscriere pentru SQ+ESPL 150RON! aici puteti: -gasi afisele ... -fisele de inscriere... -mai multe date!!!!! |
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
cam maricica taxa de participare, avand in vedere faptul ca la drobeta a fost 60, wha` the f.... , tot ma bag chiar daca ma strange rau de tot portofelu!!!
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
Quote:
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
super ...eu o sa fac parte din galerie...yupiiii;)
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
Quote:
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
poate sa fie gata si maine....dar daca n-am ce pune in ea...;)
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
bwahahahh! apar intr-o poza de pe poster!
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
declar ca ma voi prezenta cu 2 masini pentru aceeasi grupa! 4w spl
1. Dacia 1300 din 74 (probabil va fi cea mai veche din concurs) 2. Golfu lui Blondu care va mai fii cu siguranta prezent la eveniment si nu este inscris pe forum? szr? vali ccv? mladin? altcineva? |
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
Prezent..............doar ca vizitator:cry:
si poate in galerie daca ma primiti!!:-) |
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
Pregatitiva...sambata se face lansarea primei jumatati de proiect...restu`...la EMMA!!!! ;)) :twisted: :twisted: :twisted:
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
we r waiting ... ;))
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
Absolut toti competitorii, indiferent de Sectiune, Categorie, vor primi o diploma care confirma prezenta la aceasta competitie, scorul obtinut si locul ocupat.
Ocupantii locurilor I, II si III vor primi diploma insotita de cupa. Sa vor acorda din nou diplome pentru: BEST SOUND / BEST INSTALLATION / BEST OF SHOW SYSTEM Absolut toti competitorii la aceasta Etapa vor primi gratuit, CD-urile pentru SQ si ESPL, editia 2007! Deasemenea, ocupantii locurilor I, II si III vor primi si un premiu surpriza |
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
Daca mai sunt locuri in galerie....puteti conta si pe mine!
|
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
salutare tuturor. nu-mi dati in cap, va rog, dar spuneti-mi si mie de ce anume e nevoie (minimul necesar) ca sa particip si eu la concurs. probabil la sq ca la spl nu am cu ce. sau care sunt categoriile....eu sunt incepator. nu vin cu sistemul stock in niciun caz dar nici cu cine stie ce avioane...multumesc anticipat tuturor.
si daca se poate un program mai exact...cand anume e concursul (in care din zile), daca e si vreo verificare inainte de concurs sau ceva de genul asta ca ma indoiesc ca voi putea veni in ambele zile... multumesc si bafta tuturor! |
Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
concursul se desfasoara in decursul a doua zile (1-2). in prima zi se face jurizarea masinii, puctarea ei si in a doua zi masurarea decibelilor sau claritatea sunetului. la sq e relativa treaba! tb sa ai ceva sa sune extrem de bine!
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:31. |
- Copyright 2026 4Tuning