Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Brasov (https://forum.4tuning.ro/50-brasov.html)
-   -   EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006 (https://forum.4tuning.ro/50-brasov/27249-emma-etapa2-2006-1-2-decembrie-2006-a.html)

FreaK_Bv 14-11-06 20:43

EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
3 Attachment(s)
Concursul va avea loc la Brasov...la sediul ITC(International Trade Center) in zilele de vineri si sambata adica 1-2 Decembrie 2006.
Taxa de inscriere pentru SQ 100RON
Taxa de inscriere pentru ESPL 100RON
Taxa de inscriere pentru SQ+ESPL 150RON!

aici puteti:
-gasi afisele ...
-fisele de inscriere...
-mai multe date!!!!!

Bigu 14-11-06 22:48

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
cam maricica taxa de participare, avand in vedere faptul ca la drobeta a fost 60, wha` the f.... , tot ma bag chiar daca ma strange rau de tot portofelu!!!

FreaK_Bv 14-11-06 22:49

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 622977)
cam maricica taxa de participare, avand in vedere faptul ca la drobeta a fost 60, wha` the f.... , tot ma bag chiar daca ma strange rau de tot portofelu!!!

lasa ma ca de banii aia...cum zic astia pe siteu oficial...toata lumea primeste o diploma + decibelii exacti pe care i-a scos si puncatju exact;) macar atat ;)

Yackone 14-11-06 22:58

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
super ...eu o sa fac parte din galerie...yupiiii;)

FreaK_Bv 14-11-06 22:59

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 622994)
super ...eu o sa fac parte din galerie...yupiiii;)

sar putea sa fie gata si a ta...;)) a mea...o parte e aproape gata :twisted: :twisted: :twisted:

Yackone 14-11-06 23:08

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
poate sa fie gata si maine....dar daca n-am ce pune in ea...;)

Bigu 14-11-06 23:25

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
bwahahahh! apar intr-o poza de pe poster!

Bigu 14-11-06 23:30

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
declar ca ma voi prezenta cu 2 masini pentru aceeasi grupa! 4w spl
1. Dacia 1300 din 74 (probabil va fi cea mai veche din concurs)
2. Golfu lui Blondu


care va mai fii cu siguranta prezent la eveniment si nu este inscris pe forum? szr? vali ccv? mladin? altcineva?

Lukian_XXX 15-11-06 06:39

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
Prezent..............doar ca vizitator:cry:
si poate in galerie daca ma primiti!!:-)

FreaK_Bv 15-11-06 22:20

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
Pregatitiva...sambata se face lansarea primei jumatati de proiect...restu`...la EMMA!!!! ;)) :twisted: :twisted: :twisted:

Paul 16-11-06 14:42

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
we r waiting ... ;))

Bigu 16-11-06 15:19

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
Absolut toti competitorii, indiferent de Sectiune, Categorie, vor primi o diploma care confirma prezenta la aceasta competitie, scorul obtinut si locul ocupat.
Ocupantii locurilor I, II si III vor primi diploma insotita de cupa.

Sa vor acorda din nou diplome pentru:
BEST SOUND / BEST INSTALLATION / BEST OF SHOW SYSTEM

Absolut toti competitorii la aceasta Etapa vor primi gratuit, CD-urile pentru SQ si ESPL, editia 2007!

Deasemenea, ocupantii locurilor I, II si III vor primi si un premiu surpriza

dexter_20 19-11-06 03:33

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
Daca mai sunt locuri in galerie....puteti conta si pe mine!

alinneagoe 21-11-06 02:05

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
salutare tuturor. nu-mi dati in cap, va rog, dar spuneti-mi si mie de ce anume e nevoie (minimul necesar) ca sa particip si eu la concurs. probabil la sq ca la spl nu am cu ce. sau care sunt categoriile....eu sunt incepator. nu vin cu sistemul stock in niciun caz dar nici cu cine stie ce avioane...multumesc anticipat tuturor.
si daca se poate un program mai exact...cand anume e concursul (in care din zile), daca e si vreo verificare inainte de concurs sau ceva de genul asta ca ma indoiesc ca voi putea veni in ambele zile...
multumesc si bafta tuturor!

Bigu 21-11-06 09:01

Re: EMMA etapa2/2006 1-2 Decembrie 2006
 
concursul se desfasoara in decursul a doua zile (1-2). in prima zi se face jurizarea masinii, puctarea ei si in a doua zi masurarea decibelilor sau claritatea sunetului. la sq e relativa treaba! tb sa ai ceva sa sune extrem de bine!


All times are GMT +2. The time now is 15:31.

- Copyright 2026 4Tuning