![]() |
Help! URGENT!!!!!
Salutare, am un Mondeo 2.0 16 v din 1993 si am 2 mari probleme cu el:
1. Se descarca bateria in mers. Desi alternatorul a fost masurat si incarca corect, baterie noua (de 2 zile) dupa o jumatate de ora de mers este descarcata. La fel facea si cu cea veche. 2. Consumul. Daca ar fi urias, ar fi ok. Dar e MEGASUPEREXTRAORDINAR de IMENS!!!! cu benzina de 100 ron (21l) am facut 140 de km, in conditiile in care acum ceva timp am mers 290 de km cu aceeasi cantitate. Ma poate ajuta cineva cu un tester, sau ceva sfaturi? Multumesc anticipat. |
Re: Help! URGENT!!!!!
Quote:
|
Re: Help! URGENT!!!!!
stie cineva unde gasesc un tester de mondeo MK1?
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:06. |
- Copyright 2026 4Tuning