Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cluj (https://forum.4tuning.ro/37-cluj.html)
-   -   Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata! (https://forum.4tuning.ro/37-cluj/20907-alege-frumoasa-masina-cluj-tunata.html)

sandrei 22-07-06 20:42

Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
Am deschis acest topic, fiind inspirat de topicul baietilor din bacau ;) ...asa ca dupa cum spune titlul haideti sa alegem cea mai frumos modificata masina din cluj...(interzisa participarea spoilerelor de m ):lol: :lol: veniti cu propuneri si dupa aceea vom deskide un thread separat cu un poll pt votare!

fiat500 22-07-06 21:00

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
1 Attachment(s)
hai k fac eu prima propunere :P
este prin cluj un nissan almera sport ;)

CJ-86-UHE 22-07-06 21:11

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
4 Attachment(s)
pun si eu cateva poze sa puteti alege...

CJ-86-UHE 22-07-06 21:18

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
1 Attachment(s)
si una facuta cu bun gust..nu ii prea tunata

CJ-01-WOB 23-07-06 00:04

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
CRED ca DMXu o fost si va fi o vreme !chicioasa sau nechicioasa o reprezentat cluju de multe ori
no offence DL suciu ;) si saxo e fain ;)

Motor 23-07-06 11:37

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
Eu nu nominalizez nimic........ca numa ii bai dupa aceea :lol:

sfigmo 23-07-06 15:54

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
E destul de alunecos terenul pe care stam...ce se voteaza de fapt? cea mai "tunata" masina? cea mai frumoasa masina tunata?...sa dau exemplu: parerea mea proprie si personala e ca matizul lui Mircea "GEF"u' e cea mai "tunata" masina din CJ...are modificari radicale si facute frumos la aproape toate partile componente...rotile de la 13" la 15", aripile evazate, pragurile de 12-15 cm latime, motor i-a facut el ceva, interior urmeaza...sunt altele care din vopsea si mici accesorii adaugate arata demential...DMX-ul, fara suparare, arata foarte bine dar nu e radical schimbata...am mai zarit un espero albastru care e modificat radical si care incearca ceva...hai sa lamurim in primul rand ce sa votam...mai sunt multe altele cu modificari (subaru SUN, GIWu' cu motorul, etc.), majoritatea masini care stau "in umbra"...bafta

RaZv 23-07-06 16:23

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
Quote:

Originally Posted by sandrei
Am deschis acest topic, fiind inspirat de topicul baietilor din bacau ;) ...asa ca dupa cum spune titlul haideti sa alegem cea mai frumos modificata masina din cluj...(interzisa participarea spoilerelor de m ):lol: :lol: veniti cu propuneri si dupa aceea vom deskide un thread separat cu un poll pt votare!

Eu votez "samuiaru" tau;) , ca sa ai si tu un vot:evil:

RaZv 23-07-06 16:26

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
Quote:

Originally Posted by RaZv
Eu votez "samuiaru" tau;) , ca sa ai si tu un vot:evil:

Ups....:shock: ! Am vazut ca ai totusi un vot mai sus:sad: ...Dar las' ca vei ramane numa cu astea 2...si din astea unul e din greseala...:evil:

sandrei 23-07-06 16:38

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
Quote:

Originally Posted by sfigmo
E destul de alunecos terenul pe care stam...ce se voteaza de fapt? cea mai "tunata" masina? cea mai frumoasa masina tunata?...sa dau exemplu: parerea mea proprie si personala e ca matizul lui Mircea "GEF"u' e cea mai "tunata" masina din CJ...are modificari radicale si facute frumos la aproape toate partile componente...rotile de la 13" la 15", aripile evazate, pragurile de 12-15 cm latime, motor i-a facut el ceva, interior urmeaza...sunt altele care din vopsea si mici accesorii adaugate arata demential...DMX-ul, fara suparare, arata foarte bine dar nu e radical schimbata...am mai zarit un espero albastru care e modificat radical si care incearca ceva...hai sa lamurim in primul rand ce sa votam...mai sunt multe altele cu modificari (subaru SUN, GIWu' cu motorul, etc.), majoritatea masini care stau "in umbra"...bafta

nu imi spune ca bagi espero=-u in oala...care e kitsch total! poate fi la extrem dar arata ca naiba si finisaje=0 .am zis si mai sus ca votam masini frumoase cum e matizu,seatu,rau,etc nu PIATA TUNING! iar la cele cu motor...nu le pot baga la categoria cea mai frumoasa masina din cluj,pt ca simplu...NU SUNT! eu votez bmw-ul RAU ca are ceva bani bagati in el...seriosi si arata foarte bine ;)

sandrei 23-07-06 16:45

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
deci pana acum propuse: matizul lui gefu,bmw-ul lui rares, dmx-u , bsa-u,seatul lui horica, golful lui soarecu,
daca mai aveti propuneri pt cea mai frumoasa masina din cluj..postati ca deskid azi un poll de votare ;)

sfigmo 23-07-06 17:13

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
Andrei dadeam un exemplu cu Espero doar...incercam sa scot in evidenta diferenta intrea cea mai "tunata" si cea mai frumoasa...tuningul cuprinde modificarile facute masinii, si espero are HAR DOMNULUI modificari pe ea cat china...facute cu gust sau fara asta e altceva...Espero nu e frumos dar de modificat e modificat...pt cea mai frumoasa nu l-as vota deocamdata nici pe GEFu' pt ca masina nu e gata in totalitate...bafta

sandrei 23-07-06 17:20

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
domnilor am deskis un poll cu voting in care am inclus si astra alba cu usi lambo :) e mistoaca de tot masina ;) asa ca..topic inchis si treceti la VOTAT ;)

sandrei 23-07-06 17:21

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
domnilor am deskis un poll cu voting in care am inclus si astra alba cu usi lambo :) e mistoaca de tot masina ;) asa ca..topic inchis si treceti la VOTAT ;) eventual daca mai apar propuneri de masini...sa modifice piry la poll sa le introduca si ulterioarele modificari

gangsta 23-07-06 17:50

Re: Alege cea mai frumoasa masina din cluj: tunata!
 
Quote:

Originally Posted by sandrei
eu votez bmw-ul RAU ca are ceva bani bagati in el...seriosi si arata foarte bine ;)

Me 2!;) Urs power rulzz!:D

P.S: Bessu si tu ai avea votu meu dar din pacate numai 1 data se poate vota...


All times are GMT +2. The time now is 23:38.

- Copyright 2026 4Tuning