![]() |
Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
12 Attachment(s)
Cum spune si in titlu, schimb nokia E52, pachet complet.
telefonul arata bine, am asa: telefon, cutie, incarcator, hands-free, cablu de date, card de 1 gb. datorita unei situatii mai delicate (financiare) NU pot oferi diferenta CASH! in acest sens, dau telefonul + cele de mai jos la schimb. la schimb se adauga asa: 1) un ceas si o bratara Ben Sherman (ceas curea de piele si otel inoxidabil si bratara otel inoxidabil). fac parte dintr-un set, care mai continea si o pereche de butoni(acestia fiind si motivul pentru care am cumparat setul). ceasul si bratara nu au fost purtate niciodata. ca si valoare le pun la 200 ron (tot setul m-a costat 250 ron, din care imi opresc butonii). 2) deoarece baietelul meu s-a facut mare si merge singurel am decis sa fac "curat" prin lucrusoarele lui , deci avem asa: un set format din: carucior+scaun de masina+"cosulet" bebe(pt nou-nascut...cand il scoti din maternitate). sunt de la mothercare si le-am cumparat cu 1.100 ron de pe un site de licitatii. valoarea la care le pun pentru acest schimb este de 700 ron. 3) patut "baldachin" + salteluta. au fost cumparate de la un hyper-magazin situat pe autostrada buc - pitesti. pretul de nou a fost undeva la 500 ron. valoarea la care le pun este de 250 ron. 4) o pereche de ochelari, purtati de maxim 5 ori, pretul lor este de 150 ron. Ma intereseaza DOAR schimb cu Iphone 3GS (16/32GB) de preferat ALB, dar nu zic nu la unul negru . de preferat sa fie pachet complet. astept oferte Numai Bucuresti!! daca aveti nevoie de alte detalii, va rog sa ma contactati. metoda de contact: in semnatura! |
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele...valabile in continuare!
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus.....astept oferte...
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
si fotografii cu telefonul?
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
3 Attachment(s)
la cerere ... am atasat si niste poze cu telefonul....
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
Daca vrei sa vinzi telefonul astept un PM cu pretul lui.ms
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele.....
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:44. |
- Copyright 2026 4Tuning