Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/207550-nokia-e52-altele-iphone-3gs.html)

Eskilsson 06-09-10 13:04

Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
12 Attachment(s)
Cum spune si in titlu, schimb nokia E52, pachet complet.
telefonul arata bine, am asa:
telefon, cutie, incarcator, hands-free, cablu de date, card de 1 gb.

datorita unei situatii mai delicate (financiare) NU pot oferi diferenta CASH! in acest sens, dau telefonul + cele de mai jos la schimb.

la schimb se adauga asa:

1) un ceas si o bratara Ben Sherman (ceas curea de piele si otel inoxidabil si bratara otel inoxidabil). fac parte dintr-un set, care mai continea si o pereche de butoni(acestia fiind si motivul pentru care am cumparat setul). ceasul si bratara nu au fost purtate niciodata. ca si valoare le pun la 200 ron (tot setul m-a costat 250 ron, din care imi opresc butonii).

2) deoarece baietelul meu s-a facut mare si merge singurel am decis sa fac "curat" prin lucrusoarele lui , deci avem asa: un set format din: carucior+scaun de masina+"cosulet" bebe(pt nou-nascut...cand il scoti din maternitate). sunt de la mothercare si le-am cumparat cu 1.100 ron de pe un site de licitatii. valoarea la care le pun pentru acest schimb este de 700 ron.

3) patut "baldachin" + salteluta. au fost cumparate de la un hyper-magazin situat pe autostrada buc - pitesti. pretul de nou a fost undeva la 500 ron. valoarea la care le pun este de 250 ron.

4) o pereche de ochelari, purtati de maxim 5 ori, pretul lor este de 150 ron.


Ma intereseaza DOAR schimb cu Iphone 3GS (16/32GB) de preferat ALB, dar nu zic nu la unul negru . de preferat sa fie pachet complet.


astept oferte


Numai Bucuresti!!

daca aveti nevoie de alte detalii, va rog sa ma contactati.
metoda de contact: in semnatura!

Eskilsson 10-09-10 08:41

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele...valabile in continuare!

Eskilsson 13-09-10 16:02

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus.....astept oferte...

davides 14-09-10 07:18

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
si fotografii cu telefonul?

Eskilsson 14-09-10 08:32

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
3 Attachment(s)
la cerere ... am atasat si niste poze cu telefonul....

Eskilsson 16-09-10 19:47

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 20-09-10 10:56

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 24-09-10 20:08

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

BrazyLyaNu 25-09-10 09:48

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
Daca vrei sa vinzi telefonul astept un PM cu pretul lui.ms

Eskilsson 27-09-10 11:11

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 30-09-10 15:56

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele.....

Eskilsson 03-10-10 12:43

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 05-10-10 10:28

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 10-10-10 17:11

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat

Eskilsson 13-10-10 19:24

Re: Nokia E52 + altele pe Iphone 3GS
 
sus cu ele....in afara de telefon, celelalte se pot vinde si separat


All times are GMT +2. The time now is 18:44.

- Copyright 2026 4Tuning