Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - FatX (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/202680-machete-lucru-fatx.html)

FatX 07-08-10 19:29

Machete in lucru - FatX
 
putinele mele machete care intra la modificat

FatX 07-08-10 19:32

Re: Machete in lucru - FatX
 
4 Attachment(s)
Pentru inceput un ferrari 456 gt 1:24 bburago italy modificarile sunt facute zilele trecute dar eu le prezint pe fiecare intr-o zi
1 smirgheluirea si umflarea aripilor
astept pareri si cel mai mult criticele pentru a invata din greseli (momentan aceasta este singura macheta in lucru si nu stiu care va fi urmatoarea sau cat va dura pana o voi termina)

FatX 08-08-10 09:04

Re: Machete in lucru - FatX
 
2 Attachment(s)
mda nu prea cred ca va intereseaza sau ca va place dar eu atasez azi pozele cu body kitul terminat ..acum urmeaza sa mai fac cateva chestii prin interior astept pareri creitici etc

Madalyn Boss 08-08-10 11:58

Re: Machete in lucru - FatX
 
asa este terminat ? adica final ? sau asta este doar forma si te apuci de finisat la greu ?

FatX 08-08-10 14:41

Re: Machete in lucru - FatX
 
acu ma apuc sa finisez mai completez p unde se gauri dau cu smirghel mai e pana la final ;)

FatX 08-08-10 17:52

Re: Machete in lucru - FatX
 
4 Attachment(s)
sallut alt stadiu al machetei amamai smirgheluit maia m umpic pe ici pe colo

MeMutzu 08-08-10 22:02

Re: Machete in lucru - FatX
 
arata bine pana acum.sunt curios cum o sa fie la sfarsit:Dsucces

FatX 08-08-10 22:45

Re: Machete in lucru - FatX
 
mz mult mz ....sincer si eu sunt curios cum va iesi sa vad cnd o vopsesc mai am de slefuit de modificat la roti si prin interior... culaore as opta tot pentru rosu ca este ferrari voi c idei atzi avea la culoare?

VRS 09-08-10 08:28

Re: Machete in lucru - FatX
 
rosu ferrari desigur

FatX 09-08-10 11:52

Re: Machete in lucru - FatX
 
4 Attachment(s)
oricum rosu il faceam asa cu ajutorul lui VRS si ii multumesc foarte mult am reusit sa latesc jantele pozeeee:D

VRS 09-08-10 19:33

Re: Machete in lucru - FatX
 
placerea a fost de partea mea si daca mai ai nevoie de ajutor buzz

Darius DMS 10-08-10 07:19

Re: Machete in lucru - FatX
 
mare pacat ca ai "tunat" macheta asta,mai ales pe culoarea asta si la scara asta...e foarte rara si cautata(de mine:()....

dar sa lasam asta,arata bine(cred)....bafta la finisat si la modificat

FatX 10-08-10 23:13

Re: Machete in lucru - FatX
 
1 Attachment(s)
cnd am vazutb ca nu iese bn si eu am regretat ca am inceput proiectul la ea dar acum cand vad cum iese nu mai regret ca imi place cum a iesit asa ppoi zilele astera nu am mai facut nimic ma gandeam sa fac un buggie hand made din betiosoare de numarat vreo idee cum sa fac puntea si de unde sa gasesc arcuri pentru suspensii inafara de pixuri??
unul cam ca acela din poza dar nu prea stiu cum sper sa aisa cv si sa vad ce iese momentan m-ma gandit pt 1:43 voi ce ziceti?

FatX 11-08-10 21:12

Re: Machete in lucru - FatX
 
mda m-am lasat pagubaj cu buggyul ca nu merge nimic...sa vad ce mai fac in continuare

BLooRS 12-08-10 11:14

Re: Machete in lucru - FatX
 
tare ferrariul;)..dak vrei vand 2 scaune sparco skara 1/24 (ieftin)..si daca vrei iti imprumut rosu visiniu (royal sau maya ,nu mai stiu) ca sa o vopsesti


All times are GMT +2. The time now is 01:16.

- Copyright 2024 4Tuning