![]() |
Trasfagarasan
Sal am si eu o intrebare pentru cei are au leon 1.8t sau motoare mai mari de la alte marci...... vreau sa fac o iesire si nu stiu sigur daca i.mi ajunge benzina, vreau sa plec din brasov spre sibiu - treasfagarasan si sa ma intorc in brasov prin curtea de arges.
Acum intrebarea i-mi ajunge un plin in conditiile in care i-mi ia cam 10-12 % (4-5 persoane + bagaje) plin= 55l benzina |
Re: Trasfagarasan
Quote:
|
Re: Trasfagarasan
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:23. |
- Copyright 2026 4Tuning