![]() |
Audi S5 , albastru , polish
VIDEO:
YouTube - Audi_S5 .MOV 2010 Audi S5 , in stare buna dar nu-i strica sa arate mai bine. roti/cauciucuri - P21s wheels cleaner agitat cu peria - optimum car wax pe roti - pe cauciucuri am pus meguiar`s endurance gel grilajul din fata si alte trims : - spalate cu all purpose cleaner agitat cu peria - protectie poorboy`s trim restorer Interior : - piele - meguiar`s cleaner conditioner and optimum leather protectant - navigation and kilometrajul le-am curatat cu 1eintz cockpit premium - tot ce a fost platic a fost tratat cu optimum protectant - carpets was treated with scotchgard carper protector after cleaning Exterior: - optimum no rinse (onr) spalat cu microfiber wash mitt - 3m green tape on trims - meguiar`s 205 on polish pad (white sonus) cu DA dual action polisher - ca protectie am dat cu 1 strat de opti-seal - peste seal am dat cu 1 strat de carnauba moose wax https://i894.photobucket.com/albums/a...Blue/002s5.jpg https://i894.photobucket.com/albums/a...0Blue/04s5.jpg https://i894.photobucket.com/albums/a...Blue/003s5.jpg https://i894.photobucket.com/albums/a...Blue/004s5.jpg https://i894.photobucket.com/albums/a...Blue/005s5.jpg https://i894.photobucket.com/albums/a...Blue/007s5.jpg https://i894.photobucket.com/albums/a...Blue/008s5.jpg https://i894.photobucket.com/albums/a...Blue/006s5.jpg https://i894.photobucket.com/albums/a...Blue/009s5.jpg https://i894.photobucket.com/albums/a...Blue/010s5.jpg VIDEO: YouTube - Audi_S5 .MOV |
Re: Audi S5 , albastru , polish
Felicitari pentru rezultat , dar o masina din 2010 nu cred sa fi aratat prea rau nici inainte . Trebuia sa bagi mai multe poze cu 'before'.
|
Re: Audi S5 , albastru , polish
Quote:
https://forum.4tuning.ro/23-generalit...-corectie.html audi asta n-a fost rau , dar s-a facut sa arate si mai bine. da-i o fuga la dealer in parcare si in soare uita-te cum arata capotele si is masini noi . stii cate maini spala si freaca masina pana ajunge la client? cel putin 4 : fabrica , inainte sa le trimita la dealer, cum ajunge la dealer, si inainte sa o ridice clientul, plus masina e de obiciei cu cateva luni sau un an gata , dar sta in fabrica sau in dealer parking. |
Re: Audi S5 , albastru , polish
pfff, acuma am inteles si eu.
mi-am facut si eu un polish la masina si .. arata mult mai rau decat ferarri acela. :sad: ma refer la urmele alea de pe lac. de stiam ca nu asa trebuie sa arate io bateam de cap. :twisted: |
| All times are GMT +2. The time now is 20:08. |
- Copyright 2026 4Tuning