Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   Audi (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/194978-audi.html)

fyzz_fyzz 20-06-10 19:57

Audi
 
salut..sunt nou pe acest site..detin un audi 1,8 20v motor aspirat din '95..as avea si eu o intrebare pentru cunoscatori...cati cai pot scoate din motorul asta???asa cum este el..pt k ma bate gandul la o turbina,intercooler si alte chestii...dar as vrea sa stiu pt inceput ce pot sa fac cu el asa..masina are 210 mii km,intretinuta f bine,totul schimbat doar la service autorizat vw si audi...merci mult


All times are GMT +2. The time now is 17:52.

- Copyright 2026 4Tuning