![]() |
Audi
salut..sunt nou pe acest site..detin un audi 1,8 20v motor aspirat din '95..as avea si eu o intrebare pentru cunoscatori...cati cai pot scoate din motorul asta???asa cum este el..pt k ma bate gandul la o turbina,intercooler si alte chestii...dar as vrea sa stiu pt inceput ce pot sa fac cu el asa..masina are 210 mii km,intretinuta f bine,totul schimbat doar la service autorizat vw si audi...merci mult
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:52. |
- Copyright 2026 4Tuning