Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Need For Speed Hot Pursuit (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/194067-need-for-speed-hot-pursuit.html)

ANDR31 15-06-10 08:43

Need For Speed Hot Pursuit
 
3 Attachment(s)
Noul joc Need For Speed a fost anunțat de cei de la EA la conferinţa de presă de astăzi. Acesta se va numi Need for Speed Hot Pursuit !!!!!
Noul NFS se īntoarce la rădăciniile sale, care ne amintesc de urmăriri īntre masini exotice si mașini de poliție prin locații pitorești.
Need for Speed Hot Pursuit va fi lansat pe 16 noiembrie 2010 īn America de Nord şi pe 18 şi 19 noiembrie 2010 īn Europa, disponibil pe Xbox 360, PlayStation 3 si PC.

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/9hJQRSB6IqE&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;color1=0x2b4 05b&amp;color2=0x6b8ab6&amp;hd=1"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowscriptaccess" value="always"><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/9hJQRSB6IqE&amp;hl=en_US&amp;fs=1&amp;color1=0x2b4 05b&amp;color2=0x6b8ab6&amp;hd=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="610" height="365"></embed></object>

RoByNeT 15-06-10 08:57

Re: Need For Speed Hot Pursuit
 
lambo police :lol:

oricum pare cam sf cu spike`urile alea aruncate din elicopter, dar pot sa zic ca m`a prins traileru. Grafica marfa.

2fast4u_DK 15-06-10 13:47

Re: Need For Speed Hot Pursuit
 
Gameplay @ E3
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="https://www.youtube-nocookie.com/v/nBHl09cFkRg&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube-nocookie.com/v/nBHl09cFkRg&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

morpheusmaster 15-06-10 13:51

Re: Need For Speed Hot Pursuit
 
Pe mine sincer ma lasa rece. Un trailer super fain si un gameplay de mult timp depasit. Cat timp ai sa fii fugarit tot de "calculator" actiunea o sa fie boooouing. A iesit (sau urmeaza) sa iasa acum NFS WORLD (sau ceva n genu) care e exclusiv online si GRATIS (din cate am inteles)...ala mi se pare mai interesant de prezentat...

peace out.

dolb 15-06-10 14:02

Re: Need For Speed Hot Pursuit
 
Misto, pare interesant! Pacat ca inca nu prea au treaba cu realitatea! M-a bufnit rasul cand am vazut Lambo depasind veyronul :)

morpheusmaster 15-06-10 14:16

Re: Need For Speed Hot Pursuit
 
Quote:

Originally Posted by dolb (Post 3442784)
Misto, pare interesant! Pacat ca inca nu prea au treaba cu realitatea! M-a bufnit rasul cand am vazut Lambo depasind veyronul :)

Era veyronul subturat si lambo tocmai trecuse pe NOS boost...si tu acuma :))

JuST_GiuGiu 15-06-10 17:08

Re: Need For Speed Hot Pursuit
 
Dupa Most Wanted si Pro Street au inceput sa se cam prosteasca.....
Dar dar din trailer mi se pare frumusel jocu...acum sa vedem:twisted:

taz1vas 15-06-10 18:01

Re: Need For Speed Hot Pursuit
 
Hahahaha nfs sux ..... daca o sa aibe cockpit view poate ma mai gandesc ...
bine macar ca o sa apara tdu 2 ...

Dark Side 19-06-10 13:29

Re: Need For Speed Hot Pursuit
 
Este mult prea nerealist.. dar cred ca merge...
Oricum ideea simpla ca o tara (stat) ar da banii pe asa masini de politie si ca niste nenea ar merge la urmarire cu asa masini.. nush... lipseste CLK-GTR-ul si F1.... :lol:

marian92 19-06-10 20:33

Re: Need For Speed Hot Pursuit
 
Quote:

Originally Posted by morpheusmaster (Post 3442738)
Pe mine sincer ma lasa rece. Un trailer super fain si un gameplay de mult timp depasit. Cat timp ai sa fii fugarit tot de "calculator" actiunea o sa fie boooouing. A iesit (sau urmeaza) sa iasa acum NFS WORLD (sau ceva n genu) care e exclusiv online si GRATIS (din cate am inteles)...ala mi se pare mai interesant de prezentat...

peace out.

NFS WORLD ONLINE se numeste, e un fel de MOST WANTED

Racer21 20-06-10 12:28

Re: Need For Speed Hot Pursuit
 
Mie imi place ce vad, parca e un back in time. Demult asteptam sa se faca o revenire la vechile nfs, exotics chased by police, chestii d`astea :-) O fi nerealist gameplay-ul, dar asa a fost si la Hot Pursuit 2 (2002) . Oricum, mie imi pare promitator :-)

Aaaa, nu inteleg un lucru: de ce l-au numit Hot Pursuit ? joc din 2010, cand exista un Hot Pursuit 2 care e din 2002 :lol: Plus de asta, mai exista un HotPursuit, ala printre primele NFS`uri. Chiar nu inteleg, era greu sa-l numeasca Hot Pursuit 3 ? :lol:

(poate nu am inteles eu bine, dar e ciudata faza cu numele)

morpheusmaster 20-06-10 16:24

Re: Need For Speed Hot Pursuit
 
Quote:

Originally Posted by marian92 (Post 3453484)
NFS WORLD ONLINE se numeste, e un fel de MOST WANTED

Asa, ms frumos! (chiar acum il caut sa vad daca iau dat drumu'...sa ma apuc de jucat >:) )

ANDR31 20-06-10 17:44

Re: Need For Speed Hot Pursuit
 
Exact aceasi tactica de roman, dati cu bata in balta de la incaput ...
Nu stiu daca ati vazut pe net dar acest NFS a castigat la E3 permiul de Best Racing Game, intrecand Gran Turismo 5 si MotorStorm: Apocalypse! + ca cei de la EA vor realiza suport 3D pentru PC.

taz1vas 20-06-10 19:34

Re: Need For Speed Hot Pursuit
 
Quote:

Originally Posted by ANDR31 (Post 3455544)
Exact aceasi tactica de roman, dati cu bata in balta de la incaput ...
Nu stiu daca ati vazut pe net dar acest NFS a castigat la E3 permiul de Best Racing Game, intrecand Gran Turismo 5 si MotorStorm: Apocalypse! + ca cei de la EA vor realiza suport 3D pentru PC.

Daca tie iti plac astfel de jocuri ( gusturile nu se discuta )
Dupa o varsta te cam saturi de sf-uri si cauti ceva mai realist
Seria nfs vad ca se incadreaza unei varste ceva gen 1-16 ani
Daca tu te iei dupa ce scriu altii pe net nu am ce zice ...
In fine sa asteptam jocul sa vedem cate minute rezistam sa il jucam.

dolb 20-06-10 21:54

Re: Need For Speed Hot Pursuit
 
Quote:

Originally Posted by ANDR31 (Post 3455544)
Exact aceasi tactica de roman, dati cu bata in balta de la incaput ...
Nu stiu daca ati vazut pe net dar acest NFS a castigat la E3 permiul de Best Racing Game, intrecand Gran Turismo 5 si MotorStorm: Apocalypse! + ca cei de la EA vor realiza suport 3D pentru PC.

macar ai jucat vreo serie granturismo? Ma doare undeva ca NFS a fost mai tare in trailere decat Granturismo. Joaca un granturismo si joaca un NFS si o sa te simti ca si cum , dupa ce ai jucat un joc profi..te joci un rahat de joc arcade nerealist.


All times are GMT +2. The time now is 13:05.

- Copyright 2026 4Tuning