![]() |
Rally Sprint 2010 etapa II
Data : 24 Aprilie 2010
Locatie : Pista ACR |
Re: Rally Sprint 2010 etapa II
multa bafta participantilor...... :)
|
Re: Rally Sprint 2010 etapa II
1 Attachment(s)
traseul etapei 2 :
|
Re: Rally Sprint 2010 etapa II
aiaiaii...sincer nu ii foarte usoara mai ales pe langa gard,cam stramt...
|
Re: Rally Sprint 2010 etapa II
Quote:
|
Re: Rally Sprint 2010 etapa II
Salut! Imi poate spune cineva cand se plateste taxa de inscriere si ora la care trebuie sa fie prezenti participantii? In mod normal nu pot sa vin sambata dar fac tot posibilul si o sa incerc. Mi-as dori f mult sa pun si eu loganul la treaba si sa concurez cu voi. Numai bine!
|
Re: Rally Sprint 2010 etapa II
De la ora 9 pana la 11 se fac inscrierile.
|
Re: Rally Sprint 2010 etapa II
Am niste intrebari.
Exista categorii sau e toata lumea la gramada ? Ce costuri trebuie sa suporte participantul ? Exista premii si alte activitati ? |
Re: Rally Sprint 2010 etapa II
Quote:
https://forum.4tuning.ro/195-satu/163...nt-2010-a.html |
Re: Rally Sprint 2010 etapa II
Scuze ca intervin...dar denumirea de rallysprint nu e "cam mult"? Cand aud rallysprint eu ma gandesc la altceva :)
|
Re: Rally Sprint 2010 etapa II
Quote:
|
Re: Rally Sprint 2010 etapa II
Ti-a mai spus cineva ca esti nostim?
|
Re: Rally Sprint 2010 etapa II
Quote:
|
Re: Rally Sprint 2010 etapa II
bobby_gsi2 e OK ce zici.
Sunt cu aceas parere, nu are nimic comun cu RallySprint ce a se intimpla pe pista! Respect ptr. concurent si organizatori, numai denumirea concursului e cam ciudata... Nu mi a placut denumirea nici cind eram intre organizatorii, nici acuma. Da ce sa faci, asa sa obisnuit lumea (publicul) nu prea mai poti schimba denumirea. https://www.youtube.com/watch?v=NurNR...eature=related |
Re: Rally Sprint 2010 etapa II
cine merge din baia mare sa se dea ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:41. |
- Copyright 2026 4Tuning