Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   Rally Sprint 2010 etapa II (https://forum.4tuning.ro/195-satu/181777-rally-sprint-2010-etapa.html)

szambi77 10-04-10 11:32

Rally Sprint 2010 etapa II
 
Data : 24 Aprilie 2010

Locatie : Pista ACR

e30_lmv 10-04-10 14:18

Re: Rally Sprint 2010 etapa II
 
multa bafta participantilor...... :)

szambi77 20-04-10 08:52

Re: Rally Sprint 2010 etapa II
 
1 Attachment(s)
traseul etapei 2 :

raul_rebelul2005 20-04-10 18:38

Re: Rally Sprint 2010 etapa II
 
aiaiaii...sincer nu ii foarte usoara mai ales pe langa gard,cam stramt...

szambi77 21-04-10 08:28

Re: Rally Sprint 2010 etapa II
 
Quote:

Originally Posted by raul_rebelul2005 (Post 3295656)
aiaiaii...sincer nu ii foarte usoara mai ales pe langa gard,cam stramt...

Sunt de acord cu tine.. dar astea sunt regulile jocului ...

mareom 21-04-10 16:48

Re: Rally Sprint 2010 etapa II
 
Salut! Imi poate spune cineva cand se plateste taxa de inscriere si ora la care trebuie sa fie prezenti participantii? In mod normal nu pot sa vin sambata dar fac tot posibilul si o sa incerc. Mi-as dori f mult sa pun si eu loganul la treaba si sa concurez cu voi. Numai bine!

SM-91-JDM 22-04-10 06:56

Re: Rally Sprint 2010 etapa II
 
De la ora 9 pana la 11 se fac inscrierile.

TRX 23-04-10 10:08

Re: Rally Sprint 2010 etapa II
 
Am niste intrebari.
Exista categorii sau e toata lumea la gramada ?
Ce costuri trebuie sa suporte participantul ?
Exista premii si alte activitati ?

szambi77 23-04-10 13:21

Re: Rally Sprint 2010 etapa II
 
Quote:

Originally Posted by TRX (Post 3303417)
Am niste intrebari.
Exista categorii sau e toata lumea la gramada ?
Ce costuri trebuie sa suporte participantul ?
Exista premii si alte activitati ?

Aici gasesti regulament, grupe etc... :
https://forum.4tuning.ro/195-satu/163...nt-2010-a.html

bobby_gsi2 23-04-10 13:25

Re: Rally Sprint 2010 etapa II
 
Scuze ca intervin...dar denumirea de rallysprint nu e "cam mult"? Cand aud rallysprint eu ma gandesc la altceva :)

szambi77 23-04-10 13:32

Re: Rally Sprint 2010 etapa II
 
Quote:

Originally Posted by bobby_gsi2 (Post 3303873)
Scuze ca intervin...dar denumirea de rallysprint nu e "cam mult"? Cand aud rallysprint eu ma gandesc la altceva :)

Nu trebuie sa-ti ceri scuze. Noi asteptam deja cu nerabdare sa intervii... Vom lua legatura cu organizatorul si il vom ruga sa schimbe de urgenta denumirea concursului... Multumim ca ai intervenit !

bobby_gsi2 23-04-10 14:09

Re: Rally Sprint 2010 etapa II
 
Ti-a mai spus cineva ca esti nostim?

veveve 23-04-10 19:59

Re: Rally Sprint 2010 etapa II
 
Quote:

Originally Posted by bobby_gsi2 (Post 3303966)
Ti-a mai spus cineva ca esti nostim?

Ia zi-ne tu noua la ce te gandesti cand auzi rally sprint, si de ce nu se incadreaza evenimentu ,in denumirea de rally sprint.

attilaboot 23-04-10 20:17

Re: Rally Sprint 2010 etapa II
 
bobby_gsi2 e OK ce zici.
Sunt cu aceas parere, nu are nimic comun cu RallySprint ce a se intimpla pe pista! Respect ptr. concurent si organizatori, numai denumirea concursului e cam ciudata... Nu mi a placut denumirea nici cind eram intre organizatorii, nici acuma. Da ce sa faci, asa sa obisnuit lumea (publicul) nu prea mai poti schimba denumirea.

https://www.youtube.com/watch?v=NurNR...eature=related

Keisuke 23-04-10 21:17

Re: Rally Sprint 2010 etapa II
 
cine merge din baia mare sa se dea ?


All times are GMT +2. The time now is 16:41.

- Copyright 2026 4Tuning