![]() |
ajutor pls!!!
sunt nou pe site!de curand mi-am cumparat un difuzor ,si nu prea ma pricep la calculat cu programele de pe net!aici sunt parametri difuzorului si asi vrea o dimensiune la cutie! cutia asi vrea cu port ! multumesc mult
revc; 3.4ohm Qts: 0.828 Sd: 51.071cm ² SPL: 84.2db Vas: 88.12l Qms: 4.091 Qes: 1.039 BL: 8.972Tm Cms: 237.923uM/N Fo: 27.195hz Md: 125.22 g No: 0.165% Krm: 3.253u Erm: 0.799 Mms: 143.954g Mmd: 137.318mKg Kxm: 35.464mH Exm: 0.582 multumesc inca o data celui care ma ajuta un pic!!!! |
Re: ajutor pls!!!
Ce firma e? Diametrul de cat e, 25, 30 cm? Putere rms? Da-ne mai multe detalii.:-)
|
Re: ajutor pls!!!
difuzorul este un peiying!diametrul ii de 30!
si pe spatele difului sa pe cutie scrie max. 600 watts! http://www.en.peiying.pl/speakers/py_bl300a10_2ohm4ohm aici este si situl difului Multumesc! |
Re: ajutor pls!!!
49 litrii acordata la 47 hz, tub reflex cu diametru 12cm respectiv adancimea de 25 cm sau dreptunghiular 4cm inaltimea/30cm latimea/33cm adancimea.
Pare sa fie un difuzor slab ca subwoofer. |
Re: ajutor pls!!!
1 Attachment(s)
salut dupa mine cred ca ii destul de buna pt pretul lui il am montat pe masina mea !cutia pt el il am de la cineva si de ala am vrut sa ii fac o alta cutie!daca te rog nu poti sa-mi spui inaltimea ,latimea si adancimea in cm si portul daca te rog! pun si o poza cu cutia aia!
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:18. |
- Copyright 2026 4Tuning