Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   sollenzza (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/150862-sollenzza.html)

MaUlIcA 31-10-09 00:19

2 Attachment(s)
De solenza nu ziceti nimik sau nu are nimeni? Am eu si sunt foarte multimit cel putin din gama "DACIA".

Quote:

Originally Posted by MaUlIcA (Post 2766409)
[IMG]forum.4tuning.ro/member.php?u=63363[/IMG]


Ja_Rule 31-10-09 13:44

Re: sollenzza
 
Ceva detalii ne spui despre ea? Ai planuri serioase cu masina ta?

ynp_46 31-10-09 17:36

Re: sollenzza
 
sunt masini bune solnitele astea, in alt post ziceai k are motor de fuego

MaUlIcA 31-10-09 17:39

Re: sollenzza
 
1 Attachment(s)
sincer cred ca ma confunzi nu cred ca am zis eu asa ceva .:peace:

mafiozzo 02-11-09 02:08

Re: sollenzza
 
motor de fuego ? asta inca nu am auzit o :)) tot de la super nova in sus, au aceleasi motorizare pe benzina.. de pe renault clio... ceva detalii despre solenza asta? ai xenoane?

andi_cimpean 02-11-09 02:30

Re: sollenzza
 
Quote:

Originally Posted by mafiozzo (Post 2771724)
motor de fuego ? asta inca nu am auzit o :)) tot de la super nova in sus, au aceleasi motorizare pe benzina.. de pe renault clio... ceva detalii despre solenza asta? ai xenoane?

Nu cred ca se referea la faptul ca ar fi fost montat din fabrica;), ci, ca ar fi fost schimbat ulterior. Poza 2 sigur este modificata. Pe timp de zi niciun Xenon nu se vede asa.

ON:

ne poti spunea mai multe despre masina, si sa ne arati si noua niste poze mai "detaliate"?

MaUlIcA 02-11-09 12:16

Re: sollenzza
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 2771730)
Nu cred ca se referea la faptul ca ar fi fost montat din fabrica;), ci, ca ar fi fost schimbat ulterior. Poza 2 sigur este modificata. Pe timp de zi niciun Xenon nu se vede asa.

ON:

ne poti spunea mai multe despre masina, si sa ne arati si noua niste poze mai "detaliate"?

poza este facuta de mine pe timp de zi este faza scurta. este bixenon philips de 6000. este montat de mine si in capatul becului este un ornament de fier pe care eu la-m dat jos sa bata in tot farul :lol:

MaUlIcA 02-11-09 12:19

Re: sollenzza
 
1 Attachment(s)
:poke:acum urmeaza sa-i pun si pe proectoare dar mai intai vreau sa-i pun niste jante cu buza mai lata 8) :twisted:

andi_cimpean 02-11-09 13:13

Re: sollenzza
 
Quote:

Originally Posted by MaUlIcA (Post 2772414)
poza este facuta de mine pe timp de zi este faza scurta. este bixenon philips de 6000. este montat de mine si in capatul becului este un ornament de fier pe care eu la-m dat jos sa bata in tot farul :lol:

Foarte tare atunci, daca iti lumineaza astfel farurile.

Crezi ca ne poti arata mai multe poze cu masina, si sa ne spui cate ceva despre ea?

ynp_46 02-11-09 15:32

Re: sollenzza
 
Alte poze cu masina?

MaUlIcA 02-11-09 15:37

Re: sollenzza
 
1 Attachment(s)
8)o sa pun si alte poze zilele astea:arrow: si daca te uiti atent se vede ca este si soare afara

KingDesign 02-11-09 16:06

Re: sollenzza
 
Sunt foarte bune. Cred ca sunt cele mai bine realizate Dacii. Eu am de 4 ani masina si nu am avut probleme majore cu ea. Are 55000KM la bord, a fost folosit mare majoritaie in oras, m-a scos de foarte multe ori din belele care putea sa aiba consecinte grave, ma refer la accident. In afara de serviceul regulat nu am schimbat nimic pe ea. Deci dupa parerea mea e cea mai buna dacie.

MaUlIcA 02-11-09 16:12

Re: sollenzza
 
1 Attachment(s)
caut sa cumpar pleoape de solenza .am gasit la cativa baieti dar niste preturi astronomice ptr 2 plastice . :help: si niste jante cu buza mai lata :help:

Dany.bilan628 02-11-09 16:19

Re: sollenzza
 
am o grila pentru tine ,daca te intereseaza (fara logo-ul dacia)
as putea sa-ti fac pleoape la 30 ron dar momentan sunt ocupat.daca te intereseaza peste 1-2 sapt ma poti contacta

MaUlIcA 02-11-09 16:50

Re: sollenzza
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Dany.bilan628 (Post 2773160)
am o grila pentru tine ,daca te intereseaza (fara logo-ul dacia)
as putea sa-ti fac pleoape la 30 ron dar momentan sunt ocupat.daca te intereseaza peste 1-2 sapt ma poti contacta

si grila la ce pret este ?? :lol:


All times are GMT +2. The time now is 18:53.

- Copyright 2026 4Tuning