![]() |
Dulce Romanie
In timp de navigam pe net , peste ce am dat ... o descriere foarte frumoasa despre tara noastra ...enjoy http://www.photopharm.com/welcome-to-romania/
|
Re: Dulce Romanie
Descriere facuta de un american incuiat care nu iese din casa...pozele sunt luate si din Rusia,nu s toate romanesti...vorba unei persoane de acolo:tpic american propaganda s**t
|
Trist,dar adevarat..uneori e si mai rau ca in poze..Dar e brandul nostru...daca nemtii se lauda cu Porsche,Benz si VW,noi ne laudam cu coloratii si manelele.
Asta e,ce putem face? |
Sa le dam peste bot.....
Idiotul asta nu stie sa arate bine Romania pe harta ....si are dreptate nea gogu....pozele cu Lada nu-s de la noi.....de asta si au numerele editate....Mortii lor de jigodii !!!!!!!!! |
Re: Dulce Romanie
Mai fratilor,unele poze is luate si de prin alte tari.Dar asta nu inseamna ca noi suntem un popor fara pacat. Mie mi-e rusine cu poporul meu roman
|
Re: Dulce Romanie
Quote:
|
Re: Dulce Romanie
Quote:
Cand prezentul si viitorul nu arata prea bine,mai cauti sa te mai refugiezi in trecut... |
Re: Dulce Romanie
Quote:
Foarte bine spus , bravo , felicitari ..un adevarat patriot |
Re: Dulce Romanie
Burebista , Decebal , Mircea cel Batran , Vlad Tepes , Vlad Dracul , Mihai Viteazul ,Stefan cel Mare , Iancu de Hunedoara , Avram Iancu , Horea , Closca ,Crisan, Pintea , Radu de la Afumati , Negru Voda ,Constantin Brancoveanu , Neagoe Basarab , Cuza Voda , Ion Antonescu , Ecaterina Teodoriu , dorobantii de la 1877 , si multi altii......mai aveti nevoie de motive sa fim mandri ca suntem romani ?
|
Re: Dulce Romanie
Descrierea aia sigur e facuta de un strain care n-are nicio treba cu Romania. Majoritatea pozelor, cum spuneti si voi, sunt luate din alte tari. Oricum peste tot in lume ai sa vezi, tigani, betivi, case darapanate si lista poate merge mai departe.
@Mihai90-noi nu avem cu ce sa ne laudam? Te rog arunca o privire https://www.youtube.com/watch?v=zCf8NWJ8kzA |
Bascalie
Altu care face bascalie de romani...
Daca n-ar avea dreptate,m-as bucura https://www.youtube.com/watch?v=WSsBUdHrqao |
Re: Dulce Romanie
|
Re: Dulce Romanie
|
Re: Dulce Romanie
Un strain ar putea fi convins sa vina pe-aici de acest clip,insa..ce va descoperi il va pune pe fuga:))
|
Re: Dulce Romanie
sa-mi suga _|_
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:16. |
- Copyright 2026 4Tuning