![]() |
Vand E36 320i
12 Attachment(s)
E36, 320i, coupe, 150 cai, motor M52, noiembrie 1994
Dotari: - geamuri electrice fata - cotiera - clima(manuala) - computer de bord( OBC cu 18 butoane) - scaune sport incalzite - volan in 3 spite din piele reglabil - nuca schimbator piele - 2 airbag-uri - trapa electrica pe 2 pozitii - oglinzi electrice - jante originale BMW pe 16 Style 32, cauciucuri Continental Sport Contact 3 - proiectoare ceata - pachet lumini Masina are 214.000 km, am carte service la masina pana la 198.000 km, masina are 4 chei + chestia aia cu codul de bare Ce am schimbat la masina: - discuri frana fata ATE - placute frana fata + spate ATE - senzori placute - 2 bielete antiruliu (moog) - 2 pivoti fata (moog) - ulei Mobil Super 2000 10W40 - filtre: ulei, aer, benzina, polen - Mann Uleiul si filtrele au fost schimbate acum 2 saptamani. Modificari: - faruri cu angel eyes si lupa de la IN-PRO - i-am facut narile negre Defecte : - dispar pixelii din bord de la display-ul pentru Kilometri Masina este impecabila, atat la interior cat si la exterior, interiorul este curat, nu este rupt nu este murdar, nu a fost lovita niciodata, a fost atinsa si a avut un far spart si masca fata sifonata, atunci am hotarat sa schimb farurile. Accept orice test la orice service autorizat (nu drifturi si burnuri). Pret 6000 Euro. 0746307787 Cosmin |
Re: Vand E36 320i
Frumoasa masina, da' ma indoiesc ca o sa iei atata pe ea. Si eu pe a mea tot cu 6000 de euro o dau (si am coborat de la 8000), tot 150 de cai are si a mea, e si mai economica (diesel) si e din 2001 si tot nu o cumpara nimeni, o am de o luna la vanzare. Deci, sfat intre coforumisti (deci e fara suparare :) ), mai coboara pretul daca chiar vrei sa o dai. Spor la vanzare!
|
Re: Vand E36 320i
man eu dau masina pentru ca vreau ceva mai mare, nu vreau sa scap de masina, familia se va mari :d , am avut si eu e46, nu dau masina pentru ca am nevoie de bani sau din ratiuni de economie. vreau sa iau o masina cu un motor 2.5 sau chiar 3.0. asta e pretul masinii, nu o dau nici mai ieftin nici mai scump. am sa uploadez aici poze cu masina, pe masura ce am sa ii mai fac cate ceva.
|
Re: Vand E36 320i
Am uitat sa mentionez, masina are si ABS
|
Re: Vand E36 320i
Daca tu o dai la 6000 E ....eshti mare si tare....mai ales k e din 1994..si are multe minusuri.( nu ma refer la emblema dupa capota care lipseshte si aia :D).da oricum Bafta!!!....
|
Re: Vand E36 320i
Are emblema acum, am dat 150 de ron pe ea. Fiecare cu parerea lui
|
Re: Vand E36 320i
Quote:
|
Re: Vand E36 320i
Quote:
|
Re: Vand E36 320i
Vad ca esti din bucuresti, daca te intereseaza masina intreba-l pa Sorin cu Hai-ul masina a foat a lui. Bafta
|
Re: Vand E36 320i
man ce ai tu e urat fata de ce am vandut eu la 2800 euro in locu tau as sterge anuntu asta ca te faci de cacao iti iei seat leon din 2006 la bani astia parerea mea ca esti cu capu in nori . 3200 daca primesti pe ea iti mai dau si eu 500 sa ai de pastile sati revi ca nu ai dato cu 6000 euro bani care cu greu se castiga . ' nu-i prost cine cere prost ii cine da :)
|
Re: Vand E36 320i
Quote:
@ Cosmin : masina chiar merita ;) |
Re: Vand E36 320i
Quote:
|
Re: Vand E36 320i
Quote:
|
Re: Vand E36 320i
Quote:
Ok , ok aia e masina cu jante pe 18, fiecare cu parerea lui, bafta in continuare |
Re: Vand E36 320i
Se poate inchide,masina nu se mai vinde, am vazut ca se dezmembreaza DSD-ul. ;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:59. |
- Copyright 2026 4Tuning