Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Renault (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault.html)
-   -   Megane 2.2 1.5dci (https://forum.4tuning.ro/110-masina-mea-renault/128854-megane-2-2-1-5dci.html)

ssaphantom 26-09-09 23:24

Re: Megane 2.2 1.5dci
 
bravo eugen. o masina facuta cu gust !!! si eu incep sa bagi bani in a mea ... si tu o sa-mi fi un fel de "muza" :P .

Eugen_TL 27-09-09 14:31

Re: Megane 2.2 1.5dci
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by grosu (Post 2663841)
frumos tare meganu ....avem masini aproape identice

pune-i flanse la rotile de pe spate ca o da intr-un fel

Ms. Cand ii voi pune si arcuri sport am sa vad daca e nevoie sa le scot mai in afara. :twisted:

Quote:

Originally Posted by ssaphantom (Post 2671585)
bravo eugen. o masina facuta cu gust !!! si eu incep sa bagi bani in a mea ... si tu o sa-mi fi un fel de "muza" :P .


Ms, sper sa nu-mi furi jantele sau alte chestii si sa faci dupa bunul tau plac (in acelasi timp sa fi diferit, ca altfel nu mia au nici un farmec masinile noastra). :lol:


+2 poze cu al meu SMECHER APARAT. :oops:

grosu 27-09-09 14:39

Re: Megane 2.2 1.5dci
 
Quote:

Originally Posted by Eugen_TL (Post 2672686)
Ms. Cand ii voi pune si arcuri sport am sa vad daca e nevoie sa le scot mai in afara. :twisted:




Ms, sper sa nu-mi furi jantele sau alte chestii si sa faci dupa bunul tau plac (in acelasi timp sa fi diferit, ca altfel nu mia au nici un farmec masinile noastra). :lol:


+2 poze cu al meu SMECHER APARAT. :oops:


in primul rand eu am jjante albe si nu am de ce sa fur de la tine
caut grile de rs da nu gasesc ...poate ma ajuta cineva

ssaphantom 27-09-09 16:09

Re: Megane 2.2 1.5dci
 
eugen ,doar ma inspir :P . ai dreptate ,ce rost au doua la fel !!! imi place ca e simpla... nu e incarcata . eu o sa caut jante in 5 spitze cat mai subtirele. :P

Eugen_TL 27-09-09 18:04

Re: Megane 2.2 1.5dci
 
grosu- nu ma refeream la tine , ci la ssaphatom sa caute sa-si faca masina dupa gustul lui dar nu copie pentru ca doua la fel n-are rost :)

ps: ssaphatom, pe hatch arata bine si cele spitate, vezi model RS.

SV25MBN 22-10-09 14:41

Re: Megane 2.2 1.5dci
 
La masina ta alba ar arata bine daca ai sterge marginea neagra de la numar. Macar pe fata. Bafta in continuare cu masina :)

Eugen_TL 22-10-09 16:21

Re: Megane 2.2 1.5dci
 
MS, urmeaza la primavara alaturi de alte chestii, in functie de buget. :)

radu_kos 31-10-09 13:42

Re: Megane 2.2 1.5dci
 
Arata bine, nu i incarcat ca altele. Am si eu un megane 2.1 dar n am apucat sa bag inca bani in el.

Villanueva 01-11-09 21:55

Re: Megane 2.2 1.5dci
 
O sa arate bine cu bandourile vopsite !

Eugen_TL 02-11-09 18:11

Re: Megane 2.2 1.5dci
 
Ms frumos radu_kos... important e sa bagi bani cu cap unde trebuie pt efect maxim.
Stiu villanueva, abia astept! :)

schumi_86 25-11-09 00:19

Re: Megane 2.2 1.5dci
 
Bine cai tu faruri cu lupa si iti bat la perfectie.......si la faza cu lumina farurilor sa stii ca si la unii cu lupe te chioreste mai tare decat la cele fara....pana mea daca tu cand mergi pe drum te uiti la farurile lu' unu si lu' altu normal ca te face varza la ochi,ma refer la cei cu xenon mai ales.
Oricum in fine vad ca iti cam place sa postezi asa ca sa te bagi in seama sau ca sa atragi atentia,frate eu cand ma uit la unu pe thread si vad ceva ce nu-mi place vb frumos cu omu,nu ca tine.....dar oricum prea putin imi pasa de ce zice unu si altu si asta e,oameni si oameni......

aleks 25-11-09 14:00

Re: Megane 2.2 1.5dci
 
Quote:

Originally Posted by schumi_86 (Post 2834670)
Bine cai tu faruri cu lupa si iti bat la perfectie.......si la faza cu lumina farurilor sa stii ca si la unii cu lupe te chioreste mai tare decat la cele fara....pana mea daca tu cand mergi pe drum te uiti la farurile lu' unu si lu' altu normal ca te face varza la ochi,ma refer la cei cu xenon mai ales.
Oricum in fine vad ca iti cam place sa postezi asa ca sa te bagi in seama sau ca sa atragi atentia,frate eu cand ma uit la unu pe thread si vad ceva ce nu-mi place vb frumos cu omu,nu ca tine.....dar oricum prea putin imi pasa de ce zice unu si altu si asta e,oameni si oameni......

Farurile cu xenon fără lupe sunt deja interzise în ţari civilizate, precum Austria de exemplu.
Fascicolul concentrat pe care-l ofera farurile cu lupă corect reglate nu pot fi niciodată deranjante în comparaţie cu farurile cu xenon fara lupă.

Eugen_TL 27-12-09 16:06

Re: Megane 2.2 1.5dci
 
2 Attachment(s)
Ce parere aveti de aceasta fusta?:D
Pe mine unul ma incanta, prin simplul fapt ca nu am vazut pe strazi si e originala RENAULT.

SV25MBN 27-12-09 16:29

Re: Megane 2.2 1.5dci
 
Nu-i urata. Si intr-adevar, nu prea e vazuta pe strazi. Dar o asortezi si cu praguri si fusta spate? :P

Eugen_TL 27-12-09 18:01

Re: Megane 2.2 1.5dci
 
Pai normal, ca sa fie totul la linie; asa trebuie.


All times are GMT +2. The time now is 05:49.

- Copyright 2024 4Tuning