Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   Vand BMW 1602 (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/124758-bmw-1602-a.html)

stef2000 21-05-09 07:52

BMW 1602
 
1 Attachment(s)
sal tuturor pasionatilor de BMW(si celor de masini de colectie),
se scoate la vanzare un Bmw 1602, inmatriculat, numere noi, in curs de restaurare, de vreo 6 ani de zile, si in lipsa de timp nu reusesc sa il dau gata. Practic masina este restaurata, doar tre asamblata, adica tre montat motorul si interiorul. Tin sa precizez ca motorul original de 1600 l-am lasat in pace si i-am reconditionat un motor de 2000(original de 2002) care va primi chitul de carburatoare solex sau Stromberg(le am pe ambele originale). Masina are amortizoare Bilstein sport(cele galbene inversate) noi noute, precum si multe altele. daca sunt interesati, si ofera un pret cit decit civilizat(cel putin sa-mi scot banii care-i am investit) as fi dispus sa o vand. O vand deoarece pur si simplu nu mai am timp de ea, si pe deasupra trebuie sa eliberez si spatiul o cupat de masina. Cred ca mai sunt pasionati in Romania care sa fie interesati de asa o masina deosebita.
Mai mentionez ca masina arata ca in poza de mai jos in momentul de fata, si odihneste intr-un garaj.

la tel. va pot da mai multe relatii celor interesati: 0769442952

gti 4 ever 21-05-09 12:26

Re: BMW 1602
 
trimite-mi pe pm un pret te rog mersi mult

iorgos 21-05-09 18:31

Re: BMW 1602
 
Salut spune un pret informativ, te rog. Mersi

stef2000 22-05-09 16:38

Re: BMW 1602
 
3000 e neg.

stef2000 22-05-09 16:39

Re: BMW 1602
 
Quote:

Originally Posted by stef2000 (Post 2343128)
3000 e neg.

da-mi detalii despre masina


All times are GMT +2. The time now is 21:00.

- Copyright 2026 4Tuning