![]() |
Cum pot sa ii maresc puterea la un R19???
Am un R19 cabrio 1.8 8v 90cp ce as putea sa ii fac sa ii maresc puterea .
Dati-mi niste idei sau sfaturi macar Multumesc !!! |
Re: Cum pot sa ii maresc puterea la un R19???
chiptuning
|
Re: Cum pot sa ii maresc puterea la un R19???
chiar daca nu am calculator de bord merge :D????
|
Re: Cum pot sa ii maresc puterea la un R19???
Quote:
un motor de 1.8 16v cu 135 cai putere daca esti asa indragostit de acea masina :P , dar cum am spus nu prea se merita :D decat sa investesti atatia bani mai bn mai strangi oleak de bani si iti iei alta masina mai noutza :P p.s. Daca vrei are cumnatamiu un r19 16v phase 1 cu motor de 1.8 16v cu 135 cp + si ai putea probabil sa iei motoru de pe el , cat si scaunele sport etc .daca te intereseaza da un mesaj si am sal intreb ce pret vrea pe ea k ? Oricum nu prea le am cu masinile adik nu stiu daca s-ar potrivi motoru pe masina ta :D dar sunt destul de sigur ca nu ar fi probleme :) dar poate ne poate ajuta altcineva care are mai multe cunostiinte:D |
| All times are GMT +2. The time now is 07:55. |
- Copyright 2026 4Tuning