Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E32 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/110557-e32.html)

B_12_JOY 20-02-09 20:10

E32
 
1 Attachment(s)
Salutare

Am achizitionat si eu un bmw 735i din 87 "cam" full options.
Si am si eu cateva probleme la el.

Prima ar fi ca atunci cand cuplez 1 si dau sa plec troncane cardanu ca si cum s ar ridica de acolo tipu de la care am luato mia spus ca trebuie sa ii schimb o flansa din spate. Voi ce spuneti nu as putea cum sa strang aia mai calumea sau eu stiu altceva ?

" Poza este mai veche nu este recenta "

Dany_Memphis 20-02-09 20:19

Re: BMW - E32
 
s-o stapanesti sanatos si sa te bucuri la maxim de ea...
mie unu-mi place super mult modelul asta... mai pune poze cu ea... si incearca s-o aduci la linia de plutire...

B_12_JOY 20-02-09 20:30

Re: BMW - E32
 
Ms frumos . . . .

Pai asta si incerc . . . doar niste jante frumusele tot de pe un model de bmw ceva . . . .
Muzica si atat . . .in rest cat mai clasic vreau sa-l tin. . .

Dar as vrea sa rezolv problema asta cu cardanu . . .

O sa mai revin cu poze cand o sa fie frumos afara . . . ca acum este super naspa . . .

B XX ADI 20-02-09 22:27

Re: BMW - E32
 
Este adevarat ce spune domnul Dany, un model frumos, daca o tii curata o sa fie si mai frumoasa, si cand zic curata zic sa o speli, in rest nu pot decat sa iti urez succes in rezolvarea problemelor si sa te bucuri de ea.

Dany_Memphis 20-02-09 22:30

Re: BMW - E32
 
oricum, tine-ne la curent cu bestia... vezi k e un baiat p 4tung la bazar kre are ceva piese pt a ta... fa-o sa straluceasca....

B_12_JOY 20-02-09 22:58

Re: BMW - E32
 
Asta ma si chinui si sa vina primavara mai rpd . . . sa ies si eu la intalniri :)

Niste semnale clare are cineva de vnz?

Dany_Memphis 20-02-09 22:59

Re: BMW - E32
 
cauta p bazar... si stopuri clare.... suspensie sport... si ....multa benzina :)

haristeas51 21-02-09 06:41

Re: BMW - E32
 
Incercati ..................si ..............voi ..........sa .......postati ................normal !!! este........ obositor sa........ citesti ''tipurile" astea.... de posturi , care am ........vazut ca sunt din ce in ce mai........ multe..............

PDV_1989 21-02-09 12:09

Re: BMW - E32
 
Chiar imi place modelu asta ca la noi il vezi foarte RAR, sa-l stapanesti sanatos i fara incidente !
Incearca sa il suspenzi se spate si baga-l intra 1 a si vezi daca mai troncane ca s-ar putea sa fie cardanu nu flansa ! Bafta !

B_12_JOY 21-02-09 21:21

Re: BMW - E32
 
Nu imi mai da nimeni nici o sugestie ?

Dany_Memphis 21-02-09 22:20

Re: BMW - E32
 
Quote:

Originally Posted by haristeas51 (Post 2086799)
Incercati ..................si ..............voi ..........sa .......postati ................normal !!! este........ obositor sa........ citesti ''tipurile" astea.... de posturi , care am ........vazut ca sunt din ce in ce mai........ multe..............

ukidoki, am inteles, scuze!

B-XX-NOX 22-02-09 17:45

Re: BMW - E32
 
sal , sal stapanesti sanatos... si la mai mare... o sa plangi k e 3.5.... :D bafta in continuare

Spot 23-02-09 14:51

Re: BMW - E32
 
O ai parcata la vitan,pana in bobocica nu? :)
O stiu acolo de ceva vreme,nu stiu daca era a ta atunci sau ai mutat-o de-acolo.
Referitor la flansa: sugestie==> schimb-o!!Nu ai ce sa ii faci mai mult de atat,nu te costa foarte mult sa o inlocuiesti.

B_12_JOY 23-02-09 21:29

Re: E32
 
da acolo era pana acum cateva zile, acum e la mn la bloc :)


Da asta si vreau sa fac sa vad, zilele urm sa caut sa o iau si sa vad unde pot sa o schimb sau daca ma ajuta cineva macar cu indicatii da creca o duc intr un service ca mie asa sa ma mai bag la asta :)

Calin_CGM 23-02-09 23:32

Re: E32
 
..belea masina!!!!ce planuri ai cu ea,fiindca ai ceva de investit.bafta in continuare cu proiectu!!!


All times are GMT +2. The time now is 23:38.

- Copyright 2026 4Tuning