Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   tuning virtual in nfs most wanted (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/10183-tuning-virtual-nfs-most-wanted.html)

god2me 24-11-05 22:16

tuning virtual in nfs most wanted
 
3 Attachment(s)
Mi-a venit ideea ca sa aratam fiecare ce masini avem in nfs... Si cred ca sunt destui care se joaca...

Incep eu cu 3 poze cu GTI-ul meu

mertan 24-11-05 22:47

5 Attachment(s)
am un evo8. vreau sa spun ca sunt la 46% si masina asta rupe tot ce ii sta in cale. nu conteaza ca e porsche sau aston martin sau lambo. rupe tot. vo recomand cu incredere. am ajuns la performantza asta pt ca nu prea pun accent pe exterior. mai mult bag la motor.

god2me 24-11-05 23:01

eu abia sunt la 20% din joc

mtg 24-11-05 23:05

4 Attachment(s)
frumos mertan,eu am un Lamborghini Gallardo cu care joc,si inca cateva masini,toate le-am nimerit la Bonus Marker.Masina initiala a fost Golf GTI.Cu lambo-ul am atins 353,dar nu am facut screenshot.Eu am ajuns la 61% din joc.N-am facut inca nici un screenshot din mers.

crasmareanu_2oo5 24-11-05 23:08

na uite ca va bag si eu poze cu masinile mele...am 2..momentan :)


Un porche..:D :roll:

mtg 24-11-05 23:13

unde-s pozele???

god2me 25-11-05 04:15

1 Attachment(s)
asta e din nfs underground 2.... I'm the drift king!!!!! 8) 8) 8)

god2me 25-11-05 04:18

4 Attachment(s)
GTI-ul pe la 29% din cariera + Porsche Cayman S

mertan 25-11-05 08:23

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"god2me\"
asta e din nfs underground 2.... I'm the drift king!!!!! 8) 8) 8)

si dupa print screen asta urma accidentu??? bufffffff. ai pierdut 160.000 de punct. arunci calculatorul pe geam. te impusti in capo si gata. s-a terminat jocu.

Gabi 25-11-05 09:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"god2me\"
asta e din nfs underground 2.... I'm the drift king!!!!! 8) 8) 8)

Ia Golfu' IV, fa un drift de 250.000 si mai discutam :lol:

Auzi la el, \"drift king\" :lol:

Inseamna ca eu sunt un nimeni, ca la peste 200.000 de puncte nu-ti mai da nici un nume :lol:

Sorry de offtopic !

Zerofast 25-11-05 10:08

6 Attachment(s)
ma bag si eu :D

metal_militia 25-11-05 11:13

4 Attachment(s)
astea sunt ale mele...sunt abia la 36% asa ca nu sunt inca prea \"preparate\" :)
@god2me: propun sa fie o perioada de inscrieri si dupa aia sa se faca un poll si sa se voteze cea mai reusita masina :idea:

god2me 25-11-05 14:18

cand terminam fiecare jocul venim in pol cu cea mai tare masina a fiecaruia si sa vedem cine castiga...

marfa ideea

Skillzu 25-11-05 17:07

1 Attachment(s)
astazi fac 5 zile de cand nu am mai jucat..sunt locul 9...si tot cu supra stau..rullez

blowwind 25-11-05 19:17

am facut 8% din joc :) sunt pe locul 13....si asta in..hmm...2 ore :P
am un amarat de Fiat :P .. vai de mama mea :) ...pun si yo poze maine ;) .. mai avetzi si voi rabdare o saptaman 2.... ca sa termine totzi ;) sa fim catzi mai multi :)


All times are GMT +2. The time now is 02:34.

- Copyright 2026 4Tuning