Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Simulator de drag online (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/9512-simulator-drag-online.html)

200SX 05-11-05 21:08

Simulator de drag online
 
http://www.nittotire.com/extras.asp

nu l-am testat dar suna bine o sa-l downoloadez si eu cand am timp

LKS 05-11-05 22:02

hmmm...suna interesant...hai ca il downloadez ..s.a vad cum e

Mustang 05-11-05 22:45

ma bag si eu la dld :)

mike20 06-11-05 13:48

l`a jucat cineva>??

EvLSant0S 06-11-05 15:22

E MEGA TARE JOCUL !!!
SUPER REAL
GRAFICA SUPER ACCEPTABILA !!
O GRAMADA DE ... POSIBILITATI !
TEAM`uri ..
btw , deja am facut unu :D
SI TOT ASA
GENIAL JOCUL !

Skma 06-11-05 15:57

Mie imi zice ca momentan nu mai pot sa ma inscriu :cry:

EvLSant0S 06-11-05 18:28

Hai ma nu joaca nimeni ?!
ce naiba ..

Gabi 06-11-05 18:39

1 Attachment(s)
Deci... ca sa downloadezi jocu', intrii la www.nitto1320.com, da ? De la www.nitto1320.com downloadezi fisierul 1320v151S.zip, da? Dupa ce downloadez arhiva, de ce-mi da mesaju' ala din imaginea atasata?! :evil:

Deci... Santos, joaca-l tu ma :evil:

SpeedeR 06-11-05 18:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Gabi\"
Joaca-l tu ma :evil:

mare e coruptia asta... a ajuns pana si in simulatoarele de drag :D :D :D

SpeedeR 06-11-05 19:13

intrebare: cum pm faci bani la jocu asta?! :lol: :lol:

Adryx 06-11-05 20:06

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
intrebare: cum pm faci bani la jocu asta?! :lol: :lol:

Race Track --- Computer Challenge (Race against the computer for prize money). Sau Online Challenge :)

Evo007 06-11-05 22:28

Arata kalumea joc [ptr inceput...........spuneti-mi si mie cand dai sa te intreci cu calc cum conduci?pls :oops: :oops: :oops:

Skma 06-11-05 22:30

1 Attachment(s)
Va rog frumos explicati-mi si mie ce inseamna asta :evil: :evil:

Gabi 06-11-05 22:36

  • GAME FULL
    NO NEW ACCOUNTS AT THIS POINT!
Try later :)

BTW: imi merge si mie, finally :roll:

EvLSant0S 06-11-05 22:54

EvLSant0s_MR este userul meu , astept provocari :D
de la 100 de dolari in SUS .... provocarile
am facut si un team , cine vrea sa intre sa le rupem capu alora se cheama MR ROMANIA deoarece Midnight Racers era luat , si tot asa :)
ca sa faci bani , te dai cu computeru , n-ai ce sa pierzi , decat sa castigi cate-o suta de para sau 800 daca te dai la cup ...
bracket va sugerez sa bagati 15.75 ... daca veti civic`u stock ..
si usor usor incepe sa se miste treaba
am dus civicu in 170 de cp .. and still countin` .. :)
haideti ,ziceti usere :D
ca va provoc eu .. :)
madskillz te astept in team ;)
gabi la fel ..
everybody :)

Alexutzzz 06-11-05 23:18

alexutzzz astept :twisted: :twisted:

EvLSant0S 06-11-05 23:56

imediat ... se rezolva :)


later edit : hai ba copile , pierd bani din cauza ta , ii tzin blocati !
da-te ... ca sa-mi iau banii sau refuza provocarea !

Alexutzzz 07-11-05 00:44

ma chinui de cand am postat sa ma conectez ,cica e serveru full

EvLSant0S 07-11-05 02:15

ok then ..

Adryx 07-11-05 02:23

User: UFF
265 HP...Turbo :)
Am pus BOV..si am boost controleru' pe max...suna marfa :)

EvLSant0S 07-11-05 02:26

400 hp here baby :D

Spot 07-11-05 08:09

o intrebare:....cum accelerez si eu? :lol: :lol: vb f serios nu pot decat sa schimb vitezele in sus si jos...dar sa accelerez..pauza :cry:
edit: am aflat....gata :lol:
alta nedumerire...cand tre sa plec? :lol: deci daca plec odata cu ala nu e bine....daca plec cand mi se face mie verde...si scot timp mai putin ca ala..tot lose imi zice

Skma 07-11-05 09:16

Santos Help me man !! pls daca reusesti sa prinzi serverul sa nu fie full fa-mi si mie un user : skmadtm mail : [email protected] pls si daca reusesti da si mie un pm :evil:

Evo007 07-11-05 11:02

yo tot nu mam prins cum sa schimb vitezele sau sa accelerez

EvLSant0S 07-11-05 11:20

=)) sunteti tari , imediat incerc sa va lamuresc
cu plecatu si schimbatu



btw !! serverul e prea liber ziua !! deci ... nu va faceti probleme , hai la joc

Gabi 07-11-05 11:22

Vitezele le schimbi de pe sageti (sus/jos), iar acceleratia e reprezentata de bulina verde, din dreapta vitezometrului (bulina rosie e frana). \"Tragi\" de bulina verde in sus cu mouseu'.

EvLSant0S 07-11-05 11:25

aveam de gand sa pun screenshot`s si etc, da .. sper ca atzi inteles de la gabi ..
daca nu .. o luam asa babeshte ..
va astept in MR ROMANIA :) :o

Zerofast 07-11-05 11:29

CUM CASTIG CA MA FACE

Skma 07-11-05 11:33

Mai oameni buni daca puteti sa faceti faceti-mi si mie un user plsssssssssssssssssssssssssss ca la mine zice mereu ca e full ! Fac apel la toti care au reusit sa-si facA !!! plSSSSSSSSSSSSSSSS

VReau USER: skmadtm si daca cere mailu la inregistrare [email protected] si parola 1234 ca sper ca o sa pot sa o schimb dupa !!
PLs cine reuseste sa-mi dea si mie un pm sau sa zica aici pe foum !
PLSSSSSSSSSSSSS :evil:

Xeno 07-11-05 11:35

mi-am luat si eu jocul... pot intra si eu in MR?

:dance:

Xeno 07-11-05 11:36

skmadtm iti fac eu contul.. ce culoare vrei la masina???

Skma 07-11-05 11:37

merci man!! Da nu pot dupa ce-l faci sa-mi modific eu masina?? :?

Xeno 07-11-05 11:38

ba da... da iti trebuie ceva dinero :lol:

Xeno 07-11-05 11:43

gata...am facut contul.. o sa primesti un mail cu codul de activare..
va trebui sa mi-l dai ca sa-ti activez contul si dupa aia...gata :wink:

Skma 07-11-05 11:44

ok man stai putin :D

Zerofast 07-11-05 11:45

ma cum fac dinero XENO CUM FAC CA MA FACE ALA TOT TIMPLU :?

EvLSant0S 07-11-05 11:52

LA BRACKET PRIMA OAR .. TREBUIE SA FIE 15.75 !!!!! atat scrieti acolo , altfel va distrug aia ;)

Zerofast 07-11-05 11:56

motorul e futut
bani n-am AM PUS 15.75 dar tot ma fac varza

EvLSant0S 07-11-05 11:59

du-te la garaj , si dai RESET CAR , oricum nu pusesei nimic pe ea, deci .. fa asa ,exact asa am patit si eu ;)
bafta
btw :) 500 cp :P
later edit: am spart motorul .. si n-am avut bani sa iau altu, sunt prins in sah , singura varianta e reset car :(

Skma 07-11-05 12:15

Stiti daca are vreo optiune de proxy??


All times are GMT +2. The time now is 03:42.

- Copyright 2026 4Tuning