![]() |
Simulator de drag online
http://www.nittotire.com/extras.asp
nu l-am testat dar suna bine o sa-l downoloadez si eu cand am timp |
hmmm...suna interesant...hai ca il downloadez ..s.a vad cum e
|
ma bag si eu la dld :)
|
l`a jucat cineva>??
|
E MEGA TARE JOCUL !!!
SUPER REAL GRAFICA SUPER ACCEPTABILA !! O GRAMADA DE ... POSIBILITATI ! TEAM`uri .. btw , deja am facut unu :D SI TOT ASA GENIAL JOCUL ! |
Mie imi zice ca momentan nu mai pot sa ma inscriu :cry:
|
Hai ma nu joaca nimeni ?!
ce naiba .. |
1 Attachment(s)
Deci... ca sa downloadezi jocu', intrii la www.nitto1320.com, da ? De la www.nitto1320.com downloadezi fisierul 1320v151S.zip, da? Dupa ce downloadez arhiva, de ce-mi da mesaju' ala din imaginea atasata?! :evil:
Deci... Santos, joaca-l tu ma :evil: |
Re:
Quote:
|
intrebare: cum pm faci bani la jocu asta?! :lol: :lol:
|
Re:
Quote:
|
Arata kalumea joc [ptr inceput...........spuneti-mi si mie cand dai sa te intreci cu calc cum conduci?pls :oops: :oops: :oops:
|
1 Attachment(s)
Va rog frumos explicati-mi si mie ce inseamna asta :evil: :evil:
|
BTW: imi merge si mie, finally :roll: |
EvLSant0s_MR este userul meu , astept provocari :D
de la 100 de dolari in SUS .... provocarile am facut si un team , cine vrea sa intre sa le rupem capu alora se cheama MR ROMANIA deoarece Midnight Racers era luat , si tot asa :) ca sa faci bani , te dai cu computeru , n-ai ce sa pierzi , decat sa castigi cate-o suta de para sau 800 daca te dai la cup ... bracket va sugerez sa bagati 15.75 ... daca veti civic`u stock .. si usor usor incepe sa se miste treaba am dus civicu in 170 de cp .. and still countin` .. :) haideti ,ziceti usere :D ca va provoc eu .. :) madskillz te astept in team ;) gabi la fel .. everybody :) |
alexutzzz astept :twisted: :twisted:
|
imediat ... se rezolva :)
later edit : hai ba copile , pierd bani din cauza ta , ii tzin blocati ! da-te ... ca sa-mi iau banii sau refuza provocarea ! |
ma chinui de cand am postat sa ma conectez ,cica e serveru full
|
ok then ..
|
User: UFF
265 HP...Turbo :) Am pus BOV..si am boost controleru' pe max...suna marfa :) |
400 hp here baby :D
|
o intrebare:....cum accelerez si eu? :lol: :lol: vb f serios nu pot decat sa schimb vitezele in sus si jos...dar sa accelerez..pauza :cry:
edit: am aflat....gata :lol: alta nedumerire...cand tre sa plec? :lol: deci daca plec odata cu ala nu e bine....daca plec cand mi se face mie verde...si scot timp mai putin ca ala..tot lose imi zice |
Santos Help me man !! pls daca reusesti sa prinzi serverul sa nu fie full fa-mi si mie un user : skmadtm mail : [email protected] pls si daca reusesti da si mie un pm :evil:
|
yo tot nu mam prins cum sa schimb vitezele sau sa accelerez
|
=)) sunteti tari , imediat incerc sa va lamuresc
cu plecatu si schimbatu btw !! serverul e prea liber ziua !! deci ... nu va faceti probleme , hai la joc |
Vitezele le schimbi de pe sageti (sus/jos), iar acceleratia e reprezentata de bulina verde, din dreapta vitezometrului (bulina rosie e frana). \"Tragi\" de bulina verde in sus cu mouseu'.
|
aveam de gand sa pun screenshot`s si etc, da .. sper ca atzi inteles de la gabi ..
daca nu .. o luam asa babeshte .. va astept in MR ROMANIA :) :o |
CUM CASTIG CA MA FACE
|
Mai oameni buni daca puteti sa faceti faceti-mi si mie un user plsssssssssssssssssssssssssss ca la mine zice mereu ca e full ! Fac apel la toti care au reusit sa-si facA !!! plSSSSSSSSSSSSSSSS
VReau USER: skmadtm si daca cere mailu la inregistrare [email protected] si parola 1234 ca sper ca o sa pot sa o schimb dupa !! PLs cine reuseste sa-mi dea si mie un pm sau sa zica aici pe foum ! PLSSSSSSSSSSSSS :evil: |
mi-am luat si eu jocul... pot intra si eu in MR?
:dance: |
skmadtm iti fac eu contul.. ce culoare vrei la masina???
|
merci man!! Da nu pot dupa ce-l faci sa-mi modific eu masina?? :?
|
ba da... da iti trebuie ceva dinero :lol:
|
gata...am facut contul.. o sa primesti un mail cu codul de activare..
va trebui sa mi-l dai ca sa-ti activez contul si dupa aia...gata :wink: |
ok man stai putin :D
|
ma cum fac dinero XENO CUM FAC CA MA FACE ALA TOT TIMPLU :?
|
LA BRACKET PRIMA OAR .. TREBUIE SA FIE 15.75 !!!!! atat scrieti acolo , altfel va distrug aia ;)
|
motorul e futut
bani n-am AM PUS 15.75 dar tot ma fac varza |
du-te la garaj , si dai RESET CAR , oricum nu pusesei nimic pe ea, deci .. fa asa ,exact asa am patit si eu ;)
bafta btw :) 500 cp :P later edit: am spart motorul .. si n-am avut bani sa iau altu, sunt prins in sah , singura varianta e reset car :( |
Stiti daca are vreo optiune de proxy??
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:42. |
- Copyright 2026 4Tuning