EvLSant0s_MR este userul meu , astept provocari
de la 100 de dolari in SUS .... provocarile
am facut si un team , cine vrea sa intre sa le rupem capu alora se cheama MR ROMANIA deoarece Midnight Racers era luat , si tot asa
ca sa faci bani , te dai cu computeru , n-ai ce sa pierzi , decat sa castigi cate-o suta de para sau 800 daca te dai la cup ...
bracket va sugerez sa bagati 15.75 ... daca veti civic`u stock ..
si usor usor incepe sa se miste treaba
am dus civicu in 170 de cp .. and still countin` ..
haideti ,ziceti usere
ca va provoc eu ..
madskillz te astept in team
gabi la fel ..
everybody