Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   masina poporului :P (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/8055-masina-poporului.html)

steaua23 12-09-05 23:42

masina poporului :P
 
3 Attachment(s)
dacia ... berlina ... astea sunt pozele care le am ... cred ca nu era versiunea finala ... in fine

bodyspeed 13-09-05 20:37

arata ......ok dar ii mai lipsesc niste ploape impreuna cu grila din fata. poate o sa arate mai bine :D astept versiunea finala

Skillzu 13-09-05 22:43

stiu pozele cu masina asta.o dacie finutza.una dintre putinele care arata bine.

biatch 13-09-05 23:15

Arata, zic eu, chiar mai bine daca o vezi live. Acum 2 saptamani am vazut-o intamplator la mine in oras...

DragutZa... foc! :wink:

J.D 14-09-05 00:04

Re:
 
Chiar ca una din foarte putinele berline care arata bine.

teddy 14-09-05 10:12

bine ca n-ai facut vreo taranie gen faruri de golf 4 (am vazut asta pe cel putin 3 dacii 'smechere' lol) arata bine, congrats

steaua23 14-09-05 10:19

hmh ... nu e masina mea, dak asta ati inteles ... eu doar am postat pozele pentru ca am ramas impresionat. arata chiar bine.
ps: dak mai are cineva poze sa le puna pls.

Morro 14-09-05 11:07

uau ... o dacie care arata bine ... nice :)

SHOGUN-A8 14-09-05 11:12

Arata ea bine...dar spatele nu are nici o treaba cu tuningul.

Gratzian 14-09-05 12:30

chiar nu ati vazut modul in care se posteaza topicuri la sectiunea asta?

TM-84-DMX 14-09-05 22:39

e din timisoara masina asta o cunsoc sunt 2 identice :D Asta cred ca are motor renault turbo si alea-alea ...

cioli17 14-09-05 23:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"biatch\"
Arata, zic eu, chiar mai bine daca o vezi live. Acum 2 saptamani am vazut-o intamplator la mine in oras...

DragutZa... foc! :wink:

in ce oras locuiesti ? esti sigur ?

masina este al unui prieten de al meu

are motor de 1.4 de renault , nu merge super mega tare dar e ok fata de motorul de dacie

cred ca e de vanzare :)

cc13 15-09-05 08:24

bravo
 
cred ca este una din putinele dacii care chiar arata foarte bine!!!
imi place!!!

bodyspeed 17-09-05 17:00

1 Attachment(s)
am vazut si eu o dacie nu e asa de tare dar ai sa o arat
nu e chiar reusita vopseaua mergea una mai misto dar poate o revopseste
oricum e inca in lucru cred

biatch 17-09-05 17:16

cioli: intreaba-l daca a fost prin sud :) Craiova, mai exact :)

Pitu 23-09-05 23:22

ii trebuie o masca neaparat

AleXuTz 23-10-05 01:53

ce vechi sunt pozele alea.... :? :?

co-k 16-11-05 01:26

Nu prea imi plac Daciile in general insa asta mi se pare draguta mai ales pentu simplitatea ei. Frumoasa culoarea...

Urban_Racing 05-03-06 19:26

Re: masina poporului :P
 
Dragutza! Simpla!

Cabbano 05-03-06 19:56

Re: masina poporului :P
 
prima dacie...chiar e frumusik.am votat "merge"

gaby_lazy 29-04-07 20:31

Re: masina poporului :P
 
parerea mea ca daka mai pune multe pe ea devine kitch ...

B-69-TAU 09-05-07 23:34

Re: masina poporului :P
 
cred ca voi nu aveti ochii sa vedeti ca are capota de cn4 faruri de cn2 si semnale de cn4! nu vedeti distanta dintre semnal si bara? lol...
si prin stopurile alea cu folie credeti ca se mai vede ziua cand franeaza?
super tiganie...

morghen 10-05-07 00:39

Re: masina poporului :P
 
bah asha cum e...cu faruri de cn eu stiu ce or fi....dar arata bine...e vopsita frumos(pacat de belitura din fatza)..per total mashina arata bine shi nu mi-ar fi rushine sa ma dau jos din ea...poate ca i-ar prinde bine nishte ochelari custom la farurile/semnalele alea...ochelari negrii mat....maby...oricum arata bine mashina !

adrianul 14-05-07 12:15

Re: masina poporului :P
 
arata bine si cu bun gust, si cel mai mare plus ar fi ala ca nu a pus oglinzi d'alea cromate

LoganFan 30-08-07 13:34

Re: masina poporului :P
 
alea nu sunt faruri de Solenza?

Cosmin* 04-09-07 00:07

Re: masina poporului :P
 
imi place aceasta dacie...simpla...fara modificari cu care sa dea in kitch....o dacie de nota 10 :D...


All times are GMT +2. The time now is 03:42.

- Copyright 2026 4Tuning