![]() |
masina poporului :P
3 Attachment(s)
dacia ... berlina ... astea sunt pozele care le am ... cred ca nu era versiunea finala ... in fine
|
arata ......ok dar ii mai lipsesc niste ploape impreuna cu grila din fata. poate o sa arate mai bine :D astept versiunea finala
|
stiu pozele cu masina asta.o dacie finutza.una dintre putinele care arata bine.
|
Arata, zic eu, chiar mai bine daca o vezi live. Acum 2 saptamani am vazut-o intamplator la mine in oras...
DragutZa... foc! :wink: |
Re:
Chiar ca una din foarte putinele berline care arata bine.
|
bine ca n-ai facut vreo taranie gen faruri de golf 4 (am vazut asta pe cel putin 3 dacii 'smechere' lol) arata bine, congrats
|
hmh ... nu e masina mea, dak asta ati inteles ... eu doar am postat pozele pentru ca am ramas impresionat. arata chiar bine.
ps: dak mai are cineva poze sa le puna pls. |
uau ... o dacie care arata bine ... nice :)
|
Arata ea bine...dar spatele nu are nici o treaba cu tuningul.
|
chiar nu ati vazut modul in care se posteaza topicuri la sectiunea asta?
|
e din timisoara masina asta o cunsoc sunt 2 identice :D Asta cred ca are motor renault turbo si alea-alea ...
|
Re:
Quote:
masina este al unui prieten de al meu are motor de 1.4 de renault , nu merge super mega tare dar e ok fata de motorul de dacie cred ca e de vanzare :) |
bravo
cred ca este una din putinele dacii care chiar arata foarte bine!!!
imi place!!! |
1 Attachment(s)
am vazut si eu o dacie nu e asa de tare dar ai sa o arat
nu e chiar reusita vopseaua mergea una mai misto dar poate o revopseste oricum e inca in lucru cred |
cioli: intreaba-l daca a fost prin sud :) Craiova, mai exact :)
|
ii trebuie o masca neaparat
|
ce vechi sunt pozele alea.... :? :?
|
Nu prea imi plac Daciile in general insa asta mi se pare draguta mai ales pentu simplitatea ei. Frumoasa culoarea...
|
Re: masina poporului :P
Dragutza! Simpla!
|
Re: masina poporului :P
prima dacie...chiar e frumusik.am votat "merge"
|
Re: masina poporului :P
parerea mea ca daka mai pune multe pe ea devine kitch ...
|
Re: masina poporului :P
cred ca voi nu aveti ochii sa vedeti ca are capota de cn4 faruri de cn2 si semnale de cn4! nu vedeti distanta dintre semnal si bara? lol...
si prin stopurile alea cu folie credeti ca se mai vede ziua cand franeaza? super tiganie... |
Re: masina poporului :P
bah asha cum e...cu faruri de cn eu stiu ce or fi....dar arata bine...e vopsita frumos(pacat de belitura din fatza)..per total mashina arata bine shi nu mi-ar fi rushine sa ma dau jos din ea...poate ca i-ar prinde bine nishte ochelari custom la farurile/semnalele alea...ochelari negrii mat....maby...oricum arata bine mashina !
|
Re: masina poporului :P
arata bine si cu bun gust, si cel mai mare plus ar fi ala ca nu a pus oglinzi d'alea cromate
|
Re: masina poporului :P
alea nu sunt faruri de Solenza?
|
Re: masina poporului :P
imi place aceasta dacie...simpla...fara modificari cu care sa dea in kitch....o dacie de nota 10 :D...
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:42. |
- Copyright 2026 4Tuning