![]() |
yeah sunt multe 'bombe' din astea in nordul europei cu peste 300cp, adevarate dragstere... am filmulete cu modelul asta de 'cazan' dand clasa la masini precum M5, impreza wrx sti...
|
...
frate ... mashina e puternica ... daca ar lucra mai mult la exterior ... in care ar baga o gramada de bani ... ar ieshi ceva ... dar decat sa bage banii aia mai bine ishi ia alta mashina ... noua daca se poate si o modifica in timp p`aia ... macar sa arate in vreun fel .... asta e parerea mea ... ashtept critici :P :)
|
Simplu si puternic .Mult bun gust 8)
|
degeaba are sute de cai dc arata ca un tomberon...
|
Jantele is super faine :!:
|
doar 420 cai? :lol: :lol: :lol: jantele sunt frumoase insa eleronul nu da bine :roll:
|
de ce nu vrei sa intelegi ca astai masina de curse nu de expozitii, toate pe masina asta is calculate pentru aerodinamica ca sa stea bine pe traseu. asta include si spoiler fata si eleronu.
|
arata bine mah ce tot ziceti ....chiar frumoasa :P
|
in intr-una din partile gis este unu gri tot asa de foarte multi cai
|
daca nici asta nu va place,d-zeu cu mila......super bomba masina!!!nu arata grozav dar rupe !genul de masina care imi place! :wink:
|
.
care are date tehnice pt acest Vovlo ???
ma intereseaza in mod special LATIMEA ACESTUIA |
Re: Volvo 244
prefer "masina timberon" cum zicea cineva mai sus...si s-a umilesc un impretza..de ultima generatie...cred ca mai rau e de ala cu impretza...acum depinde ce vrei de la masina s-a arate bine sau s-a fuga bine....
|
Re: Volvo 244
This is my car.. Hope you all like it :)
|
Re: Volvo 244
maisna e super tare si cui nui place stiti vorba "nu poti sa te caci in gustul omului"
|
Re: Volvo 244
dk nici asta nu e OK...pt unii cu fitze in cap...si masini roz bombonel, atunci luati-va bling-bling-uri..si lasati Tuningul pe seama altora..e topic de Tuning aici..., de fitze e dupa coltz :wink:
pana s-au incarcat toate pozele..am zis sa citesc comentariile, tare nashpa, unii chiar nu mai pot de invidie:shock: ...sau chiar asa mult ne plac kitsch-urile ..noua romanilor incat plangem dupa ele :???: ? e o tiribomba..nici macar nu putem spune k arata a sleeper..pt k e modificat si aspectul..si totusi unii ar prefra spoilerele, antene aripioara rechin, ploape si alte briz-brizuri de genul ..ma rog...gusturile's gusturi....:rolleyes2 :D |
Re: Volvo 244
Nu inteleg de ce unii se iau de masina asta? Poate ca nu s-a auzit de sleeper si la noi in tara destul de mult...
|
Re: Volvo 244
nu ma ce sa zic decat e simplu cu gust si cel mai important cu muschi, ce mai vrei?
:?: |
Re: Volvo 244
da e zuper careta..........
sa zica lumea ce'o zice......mie i'mi place:P |
Re: Volvo 244
am si eu un 244 sleeper ...hehe ... motor netunat ... dar puternic, am umilit multi cu ea ... :twisted: ... multi o vad si isi zic nasamibag iar o rabla veche ... si vor sa treaca ... si rabla nu poate fi intrecuta ... :lol: :lol: :lol: ... nu eleronul e important, nu abdtibildurile cu billstein, nos, alpine etc, de care mutli habar nu au ce fabrica firmele respective ... puterea si marimea motorului conteaza!!!
|
Re: Volvo 244
vorba ceea >> there's no replacement for displacement :wink:
asta pt cine intelege:) cu sigurantza japonezii nu cunosc zicala :lol: :lol: :oops: |
Re: Volvo 244
Quote:
|
Re: Volvo 244
cam asa arata in viziunea mea o masina adevarata....
|
Re: Volvo 244
batranca mea, nu e batrana, e tipa tare HOT, are doar 28 !!! ani :D
motor B21A, carburator, adica 2127 cmc, aprox 110 cai ...... nui mult pentru o masina asa mare ... dar totusi mult "masinutze din plastic" de azi raman in urma mea ... :D deci nu e tunata deloc, nu stiu daca va fi ..., are motorul destul de mare, tractiune spate (ptr necunoscatori), frane pe discuri, toate 4 ... no iau la curse ... doar asa din cand in cand de la un stop la celalalt |
Re: Volvo 244
design nu-mi place ... imi plac c re sub kota
|
Re: Volvo 244
frumos scris...:lol: 'ntelegem tot..dk ne chinuim putin :oops:
|
Re: Volvo 244
adevaraciune de masina....:D
pentru generatia ei,are o putereeee...moama moama...:D |
Re: Volvo 244
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning