![]() |
Espero underconstruction
3 Attachment(s)
Am achizitionat acest espero in urma cu 1 luna,cu suma de 3000 euro,si urmeaza sa primeasca destul de multe modificari in viitorul apropiat!!!(jante '16 borbet A,capota fata badlook,evacuare borla,si o culoare mai draguta bineinteles...Nu in ultimul rand o instalatie Gpl.In momentul de fata consuma 15% mers normal tinand cont ca are motor de 1500cmc DOHC 16v....Consuma cat un bmw 320 24 valve:))
|
Re: espero underconstruction
2 Attachment(s)
modelul de jante care vor fii pe masina....
|
Re: espero underconstruction
Sa il stapanesti sanatos !:dLa cat mai multe modificari!:d.bine ai venit printre noi !:d
|
Re: espero underconstruction
15% :) dai faliment
|
Re: espero underconstruction
mersi la fel! Am citit tot postul tau...frumoasa masina,sincer.Capota ti-ai facut-o la Bobby?
|
Re: espero underconstruction
nu te supara dar daca consuma 15% inseamna ca are probleme.... la un mers normal nu are voie sa sara de 9%(asta inseamna si cateva reprize sportive)
P.S. un bmw320 24v nu consuma 15%....mult mai putin. |
Re: espero underconstruction
nu are absolut nimic masina...asta e consumul ei tinand cont ca merg si cu aerul conditionat deschis mai non stop....motorul de 2000 24 valve chiar mananca 15% poate un vanos consuma mai putin.
|
Re: espero underconstruction
si eu spun ca ai probleme ... nu are voie sa sara de 9-10 maxim mers normal! sunt curios cum vei face tu capota bad look..unde e capota si unde e farul... NU MERGE
|
Re: espero underconstruction
merge..ca nu faci capota ci grila fata :P vezi NDY...in realitate arata bine.
|
Re: espero underconstruction
aia da merge..dar aia nu e capota cum spuena el ..in fine ...
|
Re: espero underconstruction
nene....poti sa mergi cu a/c la maxim si sa-l dai de 2 ori peste cap....motorul ala nu are voie sa consume atat.Nici al meu 2000 16 v nu consuma in halul asta.. Du-te la control cu masina
|
Re: espero underconstruction
o sa merg..nu stiu ce are si unde este buba! am observat mai nou ca si intrerupe cand merg cu aerul dat drumu. deja am bagat 400 euro in ea si nici nu se observa :(
|
Re: espero underconstruction
intr-adevar Tuningboy,ma refeream la masca fata sa o prelungesc peste faruri. costa foarte putin si da bine
|
Re: espero underconstruction
Quote:
|
Re: espero underconstruction
1 Attachment(s)
:d :d :d :d
|
Re: espero underconstruction
nu prea da asa bine cu kentile alea..is prea mari pt masina....e poza "lucarata" sau?
|
Re: espero underconstruction
legat de consum...chiar ai probleme!!! am si yo espero..de 1.8 si ar trebuii sa-mi consume mai mult dak ar fi cum zici u...dar defapt imi consuma 11-12 (iarna) in oras...iar in afara 8-9...depinde de starea dumului!!! dute la un specialist!
|
Re: espero underconstruction
Quote:
cred ca nu stii ce vorbesti :lol: |
Re: espero underconstruction
Probabil ca el e obisnuit cu marci din astea ... extravagante ... cum ar fi ... Kormetal :-P
|
Re: espero underconstruction
Quote:
|
Re: espero underconstruction
nu cred ca se referea la borbeturi... alea sunt clasice, intrate in istorie as putea spune :lol: probabil ca vorbea de jantele alea pe 17... sau 19, pe cat or fi, dar enorme sunt... si mie mi se par prea mari pt masina asta.
|
Re: espero underconstruction
Mi se pare ca sunt Wolfrace, dar, oricum, poza e prelucrata.
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:59. |
- Copyright 2026 4Tuning