![]() |
Ce sporturi practicam/am practicat ?
Daca tot am deschis topicul, o sa incep eu :
#in clasele aV-a si a VI-a am facut baschet; #in clasa a VII-a si a VIII-a(atat cat am putut,deoarece trebuia sa invat si pentru capacitate) am facut inot la Vega; #acum, in clasa a IX-a , m-am dus la baschet , la liceu sau , ocazional , mai ma duc la tenis ( desi abia nimeresc mingea cu racheta ) la "Ana Maria Pop". Mai joc baschet cu prietenii , pe vreme buna , pe la Sala Sporturilor , la Cuza mai ma duc ... la inot , la Vega , sau la un tenis de picior/fotbal in fata blocului sau la Laguna; Rolul topicului e sa dezvaluim si noi sporturile pe care le practicam, locurile in care se pot practica si , de ce nu , niste sfaturi ! Rog moderatorul sa stearga topicul daca nu are "succes" ! |
Re: Ce sporturi practicam?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam?
inot la Vega........karate traditional 1 an...k au fost discutii si s-a destramat ekipa...am apukt sa iau examnu de trese....plm....mam lasat dupa aia....mam apukt de fumat, de baut,de curve.....si iata-ma nuj dak apuc 40 d ani.......:-)))))))))))))))....glumesc
|
Re: Ce sporturi practicam?
Inotu l-am facut si vreau sa mai fac cu dl. Florescu ! vreau sa spun ca in vara lui 2005 , intre a VII-a si a VIII-a , m-a pus la munca.Pusesem si io ceva fibra pe mine.Dar in a VIII-a s-a dus...:(
Later edit: mai ma dau si cu rolele :D , dar cand am asfalt uscat...pe gheata ma dau cu patinele ! :D :evil: :suspicious: La sporturi adevarate ma gandeam...nu "datu' cu parerea"...d'asta de se practica pe threadurile din Ploiesti, mai nou . |
Re: Ce sporturi practicam?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam?
ciclism dupa care halberism si aruncatu cu privirea
|
Re: Ce sporturi practicam?
alex2see...era sticlism...daca la aia te refereai...
Vad ca se practica foarte mult "datu' cu parerea", "mistocarism"...:evil::suspiciou |
Re: Ce sporturi practicam?
Mda... baiatu a deschis un topic si tot la misto va e mintea.... :( trist
|
Re: Ce sporturi practicam?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam?
Cand eram mic(12-14 ani) am facut karate vreo 2 ani ... apoi pe la 17-18 am facut 1 an de Trial(scheme cu bicicleta :-P) .. si cam atat
Intre timp mai bagam sala de forta |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Multumesc tng pentru sprijin!
Biliardul se considera sport?Cand strangem "gasca" trecem pe la Prahova sau pe la Sindicate ! Sala , asta-vara , am facut si io cat sa pun putin pe mine ... da tot mic am ramas :D ! |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
am practica downhill.... si parkour... acuma doar sporturi extreme ciudate..si pericolase... e fain sa te dai cu placa de la sk8 pe scari:)... sau pe zapada abia iti ti echilibru..:)
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
io fac inot de 4 ani.....nu am cine shtie ce rezultate.....sa zic nishte recorduri....sa ma compar shi io cu voi ...ca vad ca suntetzi catziva care afcinot ......26.70 la 50 craul...58 90 la 100 craul ..astea sunt probele mele afvorite.....mai e 2 minute shi 13 secunde la 200 craul...zicetzi shi voi ce recorduria vetzi
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
26.70 la 50 m liber ? :O cat de tare ! Tamara Costache a scos 25.28 la Madrid...eu nu stiu cat fac...dar...in orice caz...nu atat de mult...nu am mai fost de vara trecuta :( imi pare foarte rau...eram prea batran sa fac performanta si am cam renuntat la idee...dar,la vara, daca am cum, o sa trag tare, poate reusesc 30s pe 50m liber ! |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
TNG daca am scris si eu acolo ca practic : ski, ma dau cu rolele, sk8 si ca am facut 2 ani juma de kung-fu trebuia sa stergi? si da practic sticlismu, halbere ( deci lasa asa, ca ne suparam)
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Eu practic doar sporturi cu motor, baieti.
Ies la antrenament cu Vectra in fiecare zi si noapte pe strazile orasului!!! Atat! |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
De ceva vreme si eu fac acelasi lucru !Pacat ptr fizicul meu :sad: ! Insa vectra powa isi spune cuvantul:lol:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
pai si ce noi aveam asa ceva in Ploiesti ?!?
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
in general in romania sporturile cu motor nu sunt prea dezvoltate
|
Re: Ce sporturi practicam?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Atunci imi cer scuze!
6 ani de ciclism ? Pacat ca te-ai lasat ... |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Am facut nitzel fotbal pe la Uztel si acum imi probez viteza pe radare
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
bani bani bani ..........daca erau faceam in continuare era prea mare investitia mai bine investesc in scule pe masina :D
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Eu promit sa le spun la baietzi care practica sporturi cu motor si isi masoara viteza pe radar cum e la reexaminare pe 31 o sa deschid topic cum sta treaba cu chestionarul ala de 31 de intrebari
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
erau de fapt 15 intrebari
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Am facut si eu biciclism, si eram chiar tare la downhill, fac si in prezent ski la care ma pricep super bine, (daca vrea cineva competitie este bine venit) si in prezent ma mai ocup cu APASATU PE PEDALELE ALEA, SI DATU DIN BATU ALA DE LA MANA DRAPA, SI MAI DAU SI DE ROATA AIA DIN FATA.... cum se numeste... ?
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Ce sa stie Skama ce inseamna scris la misto !
Ai citit cumva tot postu sa vezi ca scris la misto ? Cine stie, tu crezi ca am vreun bat in loc de schimbator de viteze daca am scris asa ? Da pana la urma nu are rost ce am scris, toata lumea stie ca tu si inca cativa nu stiti cu ce sa va mai luati de mine ! |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
incearca sa misti direct din volan, nu e nevoie sa dai de roata fata :) in mers cum dai de roata fata? :)))))
si sportul nu s enumeste biciclism. e ciclism. sau tu faceai cu mountain bikeul propriu? la downhill.:)))) cred ca la dunhill.....no offence, bro, dar cam dai CU BATUL IN BALTA -eventual balta dreapta-... |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
frate nu il mai stii...el era oscar... venea cu bicla la galerii si sarea 3 trepte.... el e , shefu nostru.....
aduti-ti tu aminte ceva ce facea el cu bicla ca eu nu tin minte sa fii facut ceva ;) |
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
dak tot se face mishto d aml........sportul practicat d el....alergatul de la o amanta la alta.......sau saritura in adancime...dak stitzi la ce ma refer........
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Destul va rog !
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Quote:
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
Ba dar chiar ca ati inebunit...
|
Re: Ce sporturi practicam/am practicat ?
sporturi........fotbal ,inot ,volei ,atletism dar ultimul e cel care mi-a placut cel mai mult
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:09. |
- Copyright 2026 4Tuning