Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   ANVELOPE DE AFARA LA SUPER PRETZURI (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/2741-anvelope-afara-super-pretzuri.html)

Hondarul 29-11-04 13:14

ANVELOPE DE AFARA LA SUPER PRETZURI
 
Anvelope SH pe 14, 15, 16, aproape orice dimensiune in latime si inaltimea talonului, aduse cu tirul din Elvetia, aproape noi, stare exceptionala. Pirelli, Michelin, Dunlop, etc. Mi-am luat si eu pentru masina Continental.

Preturi: intre 700.000 si 800.000 bucata.
Oriunde altundeva sunt cel putin 1 milion la dimensiunea asta. Pentru cumparari en-gros, reducere 50 %.

Telefon: 0722682775 Radu, un amic.

RoadRunner 29-11-04 14:45

Ma intereseaza 4 bucati 215/45/R17. Ai ceva ?

Hondarul 29-11-04 14:49

Nimic pe 17, am si zis din pacate... S-au dat.

the_mav 29-11-04 14:55

175 65 pe 13... :?: :wink:

Bogdan_16v 29-11-04 15:27

Nu puteai mane sa pui si tu anuntu' asta cu o saptamana mai devreme? Am dat o carutza de bani pe Continental noi... :cry:

the_mav 29-11-04 15:29

hondare, cre' ca maine sau poimaine fac rost de tozti banii, sa-mi schimb cauciucurile cubice pe care le am acum... spune si tu daca are omu ce-am zis mai sus sau caut in alta parte... aaaa: :!: sa nu fie de iarna, in cel mai rau caz mixte, dar preferabil de ploaie... :wink:

B 68 VLD 29-11-04 15:30

Quote:

Nu puteai mane sa pui si tu anuntu' asta cu o saptamana mai devreme? Am dat o carutza de bani pe Continental noi
Da' eu ce sa mai zic ca a trebuit sa schimb un cauciuc Goodyear Eagle F1 D3 si l-am luat nou cu 8.3 mil! :lol:

ffocus 29-11-04 15:37

205/50/16 de iarna?

Hondarul 29-11-04 16:40

Re: ANVELOPE DE AFARA LA SUPER PRETZURI
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Anvelope SH pe 14, 15, 16, aproape orice dimensiune in latime si inaltimea talonului, aduse cu tirul din Elvetia, aproape noi, stare exceptionala. Pirelli, Michelin, Dunlop, etc. Mi-am luat si eu pentru masina Continental.

Preturi: intre 700.000 si 800.000 bucata.
Oriunde altundeva sunt cel putin 1 milion la dimensiunea asta. Pentru cumparari en-gros, reducere 50 %.

Telefon: 0722682775 Radu, un amic.

Bey, eu cred ca scriu romaneste... NUMAI 14, 15, 16... Sunati-l pe om si va zice daca are dimensiunile. 8 mil pe un cauciuc ??? VLD esti dus tata... :lol:

shadow 29-11-04 17:06

Pirelli P6000 195/60 R14 ai asa ceva???

B 68 VLD 29-11-04 19:16

Quote:

VLD esti dus tata...
Pai imi luasem sh cauciucurile dar cum am zis mai sus unu' s-a busit si nu a mai mers vulcanizat! Si m-am gandit sa nu-mi mai cumpar sh! :lol:

Bogdan_16v 29-11-04 19:57

offtopic: tu iti cumperi doar UN cauciuc? Nu pereche??? Adica sa inteleg ca pe fata ai unul uzat si unul nou? Nu iti cam trage volanul intr-o parte? :lol:

B 68 VLD 29-11-04 20:06

Quote:

Adica sa inteleg ca pe fata ai unul uzat si unul nou? Nu iti cam trage volanul intr-o parte?
Nu! :lol: Merge chiar foarte drept si la viteze mari adica 140-150km/h! :lol: Dar la ce cauciucuri am ... ! :wink:

Daca nu crezi ne intalnim si te fac o tura ca sa te convingi! :wink: Daca aveam cauciucuri Continental poate era cum spuneai tu! :lol:

Si gata cu off-topic-ul pt ca omu' vinde ceva aici! :lol:

[T3m]b3|| 29-11-04 20:27

Hondare...
Ceva pa 16\"...profil da ploaie, poate chiar acelasi profil si cele d p fatza si cele d p spate [preferabil]
2x 195/45
2x 225/40
10x !

KrushX 29-11-04 23:28

ash avea shi io nevoie de 185/40/14... ceva norok?

B 68 VLD 30-11-04 16:22

nu cred ca gasesti cu talonu 40 pe 14! si oricum un talon asa mic iti poate aduce probleme mari!

KrushX 30-11-04 17:35

shtiu ca se gasesc foarte greu... io am incercat la norok.... dar ce probleme mari pot aparea?

shadow 01-12-04 09:47

Iti rupi jantele in doua pe gropile din Romania!!!!

Hondarul 01-12-04 09:48

Am eu pe 40 si n-am nici pe draqu... Ma rog, jantele nu sunt ele tocmai rotunde... dar nimic mai mult. :lol:

B 68 VLD 01-12-04 13:37

Pai si eu am talonul 45 si n-am patit nimik la jante dar in viitor nu se stie! :)

Lemeleul 01-12-04 16:15

Am si eu nevoie de 2 buc 165/70/13 sau 175/70/13, dar sa fie profil de iarna!
Ce modele ai si la ce pret?
De vineri sunt in Bucuresti!

U R S U 02-12-04 14:08

165/50 14
175/50 14
185/50 14

???

Hondarul 02-12-04 16:09

Sunati si intrebati.

Cod3r 09-12-04 13:25

195/65/R15 ai?

De iarna, de vara, ce producatori?

Merci!

Cod3r 09-12-04 13:26

195/65/R15 ai?

De iarna, de vara, ce producatori?

Merci!

Hondarul 09-12-04 13:29

Deci... In primul post este nr de telefon al prietenului meu care se ocupa de asta. Suni si intrebi tot ce vrei, sunt sigur ca vei gasi ce doresti.

CT-87-ADY 09-12-04 14:14

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Hondarul\"
Deci... In primul post este nr de telefon al prietenului meu care se ocupa de asta. Suni si intrebi tot ce vrei, sunt sigur ca vei gasi ce doresti.

Ba fratzilor suntetzi chior sau ce avetzi???
Nu v`a zis omu` sa sunatzi si sa intrebatzi de vreo 3-4ori???
:lol:


All times are GMT +2. The time now is 17:25.

- Copyright 2026 4Tuning