Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   mesaje subliminale (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/2590-mesaje-subliminale.html)

ffocus 18-11-04 13:06

mesaje subliminale
 
ma uitam ieri la antena 1 si vad un promo despre o emisiune care va fi vineri \"Seara Presedintilor\"...apar 4 poze gen buletin cu candidatii (nastase, bella, vadim, basescu) dupa care apare o poza doar conturul unui om si tipa zice \"numai unul va fi presedinte\"...si sa mor eu de nu mi-a venit in cap NASTASE...iau camera foto si astept sa mai dea promo-ul...fac repede 2 poze...si cand le suprapun...CONTURUL ERA AL LUI NASTASE!!!! phootui in gura...sa vezi ce mail bag la CNA

COObra 18-11-04 13:49

baga si tu pozele ca-s chiar curios

Gabi 18-11-04 13:52

Sa fi facut prinscreen la TV ?! :lol:

DnI 18-11-04 14:13

pai deja se stie...
baga poze :shock: :shock:

mpa 18-11-04 15:37

POZE!!!

Hondarul 18-11-04 15:51

si eu am observat asta... :lol: :lol: :lol:
MOE NASTASE !!!!!!!!!!!

iasi_drifter 18-11-04 16:59

2 Attachment(s)
snapshoturi
btw asa s-a nimerit poza cu cei 4
sa nu mai creada cineva ca bag mesaje subliminale legate de domnul cu cioc :lol:

luca 18-11-04 17:20

Mda oare a cui e umbra aia? :lol: :lol: :lol:

Eryka 18-11-04 17:24

ai dat printscreen la tv? :lol: :lol: :lol: :lol:




ps: URASC POLITICA!!!!!

tng 18-11-04 18:19

1 Attachment(s)
Raid mafiot ! :2gun: :2gun: :pistoles: :pistoles:

Bogdan_16v 18-11-04 20:56

Extrem de inteligent...chestia asta se practica si afara, din cate stiu...
Este intr-adevar o practica interzisa...
Politica e o curva... :wink:

Diutza_1510 18-11-04 22:07

mdea.. am auzit la tv k nastase are 41%, iar basescu 32% ...

http://www.urbanrecords.ro/mod/forum/files/basecsu.jpg (intrati aici :wink: )

DJ10BOD 19-11-04 12:29

tare poza Diutza_1510!!

SpeedeR 19-11-04 13:35

antena 1 nu e a lui voivulescu,presedintele pur?
nastase nu e candidatul psd+pur?!

ce va mira?! :x :x :x :x :x :x

bleah...

Mr.Nice 19-11-04 13:52

De ce na batem noi capu' cu toti prostii? Lasatii fratilor k toti fura....

Ma phot pe ei, pe politica lor, pe promisiunile lor.



PEACE
:peace:

iasi_drifter 19-11-04 14:02

Quote:

ai dat printscreen la tv?
se poate spune si asa :)


All times are GMT +2. The time now is 09:40.

- Copyright 2026 4Tuning