![]() |
mesaje subliminale
ma uitam ieri la antena 1 si vad un promo despre o emisiune care va fi vineri \"Seara Presedintilor\"...apar 4 poze gen buletin cu candidatii (nastase, bella, vadim, basescu) dupa care apare o poza doar conturul unui om si tipa zice \"numai unul va fi presedinte\"...si sa mor eu de nu mi-a venit in cap NASTASE...iau camera foto si astept sa mai dea promo-ul...fac repede 2 poze...si cand le suprapun...CONTURUL ERA AL LUI NASTASE!!!! phootui in gura...sa vezi ce mail bag la CNA
|
baga si tu pozele ca-s chiar curios
|
Sa fi facut prinscreen la TV ?! :lol:
|
pai deja se stie...
baga poze :shock: :shock: |
POZE!!!
|
si eu am observat asta... :lol: :lol: :lol:
MOE NASTASE !!!!!!!!!!! |
2 Attachment(s)
snapshoturi
btw asa s-a nimerit poza cu cei 4 sa nu mai creada cineva ca bag mesaje subliminale legate de domnul cu cioc :lol: |
Mda oare a cui e umbra aia? :lol: :lol: :lol:
|
ai dat printscreen la tv? :lol: :lol: :lol: :lol:
ps: URASC POLITICA!!!!! |
1 Attachment(s)
Raid mafiot ! :2gun: :2gun: :pistoles: :pistoles:
|
Extrem de inteligent...chestia asta se practica si afara, din cate stiu...
Este intr-adevar o practica interzisa... Politica e o curva... :wink: |
mdea.. am auzit la tv k nastase are 41%, iar basescu 32% ...
http://www.urbanrecords.ro/mod/forum/files/basecsu.jpg (intrati aici :wink: ) |
tare poza Diutza_1510!!
|
antena 1 nu e a lui voivulescu,presedintele pur?
nastase nu e candidatul psd+pur?! ce va mira?! :x :x :x :x :x :x bleah... |
De ce na batem noi capu' cu toti prostii? Lasatii fratilor k toti fura....
Ma phot pe ei, pe politica lor, pe promisiunile lor. PEACE :peace: |
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:40. |
- Copyright 2026 4Tuning