ma uitam ieri la antena 1 si vad un promo despre o emisiune care va fi vineri \"Seara Presedintilor\"...apar 4 poze gen buletin cu candidatii (nastase, bella, vadim, basescu) dupa care apare o poza doar conturul unui om si tipa zice \"numai unul va fi presedinte\"...si sa mor eu de nu mi-a venit in cap NASTASE...iau camera foto si astept sa mai dea promo-ul...fac repede 2 poze...si cand le suprapun...CONTURUL ERA AL LUI NASTASE!!!! phootui in gura...sa vezi ce mail bag la CNA