Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Battle || tng vs. PointMaster (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/21432-battle-tng-vs-pointmaster.html)

tng 02-08-06 23:13

Battle || tng vs. PointMaster
 
3 Attachment(s)
Am fost provocat pe o masina de catre PointMaster
Am ales golfu2 pt ca e o masina cu potential

1.Poza originala
2.TNG
3.PointMaster

NightDevil 02-08-06 23:17

Re: Battle TNG vs PointMaster
 
TNG ..Calitate + eurostyle :D

c i k y 02-08-06 23:18

Re: Battle TNG vs PointMaster
 
tng-ule marfa te-am votat ;)

Skillzu 02-08-06 23:19

Re: Battle TNG vs PointMaster
 
tng...de prea departe....! argumentele nu isi au rostul in acest caz....

Kolegosu' 02-08-06 23:20

Re: Battle TNG vs PointMaster
 
Tng clar :D jantele is super bine :) Point master -> ai dat-o in zbarci cu jantele si cu vopseaua neagra !

patriotu90 02-08-06 23:20

Re: Battle TNG vs PointMaster
 
TNG ... pur si simplu superba ...

mmneg 02-08-06 23:28

Re: Battle TNG vs PointMaster
 
TNG cu mentiunea ca stopurile lexus nu au ce cauta pe eurostyle (mai bine unele clear/red clasice) iar aripa fata este prea evazata

vio[s] 02-08-06 23:44

Re: Battle TNG vs PointMaster
 
TNG categoric ;)

alex_maxx 03-08-06 00:05

Re: Battle TNG vs PointMaster
 
Tng ...foarte reusita

@Pointmaster...imi palce cluloarea dar negru ala face sa nu se mai inteleaga nimik din spoiler ...in rest e ok!

george GMN 03-08-06 00:10

Re: Battle TNG vs PointMaster
 
TNG : - luneta - parerea mea k se putea si mai bine, in rest e ok, iar la Point Master : selectii, culoarea, jantele...cam lasa de dorit.
deci vot TNG.

Reme 03-08-06 00:29

Re: Battle TNG vs PointMaster
 
masina lu TNG e super bine realizata din toate punctele de vedere! Super TNG Felicitari! VOTAT! sorry Pointmaster!

Gabi 03-08-06 02:44

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
Votul meu merge la tng!

Lukian_XXX 03-08-06 06:42

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
bv ........TNG....bv

Most_Wanted 03-08-06 06:48

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
..nush daca mai are rost ...dar votul meu merge catre tng .....pointM...jantele sunt prea in ceata si par ca niste hartii ....iar la tng nu imi palce esapamentul....

shantzu 03-08-06 08:28

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
Tng ;) .

HoricutzWSR 03-08-06 08:28

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
TNG....Calitate si Eurostyling vb. lu` NightDevil

peter 03-08-06 08:48

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
votat TNG !!! superba lucrare.....ff frumoasa culoarea

e 20 la zero :lol::lol:....

Mishu-f 03-08-06 09:34

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
votat TNG..... bine lucrata si frumoasa..... votam PointMaster.... ca jos parca a colorat negru ca sa nu mai faca spoiler

tng 03-08-06 11:54

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
Auuu .. e grav ce se intampla aici :D

Merci frumos la toata lumea :hug:

AdY9005 03-08-06 13:29

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
tng e lucrata mai bine;)

Most_Wanted 03-08-06 13:31

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
dar ...chair nu mai are rost ....da ce a fost in apul acelui baiat ....de a dato cu tine .....tng ..propun sa facem, si noi una ......doar asa de chestie ...ce zici?

Paul 03-08-06 13:35

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
Nu cred ca mai are rost sa votez, dar totusi ..::vot TNG::.. :twisted:
PointMaster, mai aveai un pic si il egalai ca voturi pe tng...:D bravo ca macar ai incercat...;)

*-_Speed_-* 03-08-06 14:58

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
Vot..tng, un tuning finutz si pe gustul meu, bv tng;) ,PointMaster negrul ala din partea inferioara a masini strika tot aspektu si janta fata la fel.Mai bene vopseai masina intr-o singura culoare;) .

tng 03-08-06 15:25

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
Quote:

Originally Posted by Most_Wanted
dar ...chair nu mai are rost ....da ce a fost in apul acelui baiat ....de a dato cu tine .....tng ..propun sa facem, si noi una ......doar asa de chestie ...ce zici?

stiu si eu ... tu esti in DT ... esti mai bun ca mine cred :rolleyes2

Multumesc in continuare ;)

frost_dani 03-08-06 16:15

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
Quote:

Originally Posted by Most_Wanted
dar ...chair nu mai are rost ....da ce a fost in apul acelui baiat ....de a dato cu tine .....tng ..propun sa facem, si noi una ......doar asa de chestie ...ce zici?

ma vad ca ai chef de facut batlleluri cu baietii ce zici sa facem noi 2 una...doara asa sa vad cum te descurci la DT..;)
ps:tng sorry ca am facut off-topic...chiar nu il gaseam....:oops:

PointMaster 03-08-06 23:18

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
Felicitari TNG, stiam ca o sa pierd de prima data cand ti-am vazut masina pt ca esti mai bun :D , PS. masina mea are spoiler dar e prea negru :(

BASU 04-08-06 12:13

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
desi are 2 chestii care nu-mi plac cum au iesit ( aripa fata si luneta... este stramba )
am votat tng

ranek 04-08-06 19:58

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
Vot TNG ;) ! cateva chestii minore , dar e OK :) !

Most_Wanted 04-08-06 21:06

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
Quote:

Originally Posted by tng
stiu si eu ... tu esti in DT ... esti mai bun ca mine cred :rolleyes2

Multumesc in continuare ;)

stiu ca ai zis la gluma .....stiu ca ma faci .dar vreau sa vad daca iese ce a iesit si aici

GRIGO 04-08-06 23:55

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
tng clar ..superba ....tare rau

bluey 05-08-06 07:31

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
L-am votat pe PointMaster pentru ca e la inceput si are nevoie de incurajare.Si vad ca e primul care a a vut "tupeul" sa-l provoace pe tng.
Nu le am eu cu VT dar :golful lui TNG este electric (sau se alimenteza cu benzina pe partea ailalta),are bara spate de la o masina fotografiata din alt unghi (se vede la imbinarea dintre bara spate si aripa dr spate),si nu imi place luneta care lui PointMaster i-a iesit chiar bine.
Nu imi place ca nici unul nu ati renuntat la antena aia urata.Sunt greseli care nu aveau loc in schema mai ales ca presupun ca te joci de mult timp cu VT.

Sunt pareri personale si repet :NU STIU SA DESCHID PHOTOSHOPUL.
Asta ca sa nu sariti in gatul meu.
Respect pentru PointMaster pentru cum a acceptat infrangerea :).

lyvyu 05-08-06 09:52

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
TNG are votu meu

2smart4u 09-08-06 22:50

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
iam dat lu point master ca nu are prea multe voturi:D

2smart4u 09-08-06 22:50

Re: Battle || tng vs. PointMaster
 
da tng e preferatu meu


All times are GMT +2. The time now is 19:36.

- Copyright 2026 4Tuning